Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Rozhodčí:Froněk Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Adamczuk Janusz
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37616:557Sokol Nižbor "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapoun Ondřej
Hejda Václav ml.
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
-8-6-9  0301
2.Lepka Martin ml.
Adamczuk Jan
 
 
Pech Jan
Rákosník Petr
 
 
86-7-973211
3.Kapoun OndřejKovanda Milan-5-2-4  0312
4.Hejda Václav ml.Rákosník Petr-4-6-14  0313
5.Lepka Martin ml.Pech Jan9-12-87-112314
6.Adamczuk JanŠturc Jaroslav9-41-983224
7.Hejda Václav ml.Kovanda Milan-109-1510-102325
8.Lepka Martin ml.Rákosník Petr9-6-8-9 1326
9.Adamczuk JanPech Jan-2-9-6  0327
10.Kapoun OndřejŠturc Jaroslav-6137-6-92328
11.Lepka Martin ml.Kovanda Milan-4-5-5  0329
12.Adamczuk JanRákosník Petr-4-811-9 13210
13.Kapoun OndřejPech Jan-10-3107-523211
14.Hejda Václav ml.Šturc JaroslavWO    30311
15.Adamczuk JanKovanda MilanWO    30411
16.Kapoun OndřejRákosník PetrWO    30511
17.Hejda Václav ml.Pech JanWO    30611
18.Lepka Martin ml.Šturc JaroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapoun Ondřej03Kovanda Milan30
Hejda Václav ml.02Rákosník Petr30
Lepka Martin ml.03Pech Jan30
Adamczuk Jan12Šturc Jaroslav11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
Zbírkovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UnhošťRozhodčí:hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39597:593TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Jangl Zdeněk
 
 
Špalek Jiří
Macák Milan
 
 
-9-1078-92301
2.Sokolovský Petr
Urban Jiří
 
 
Havel Jaroslav
Heral František
 
 
4-7-4-5 1302
3.Mach LiborŠpalek Jiří-6-9-8  0303
4.Jangl ZdeněkMacák Milan-4-899-52304
5.Fryš ZdeněkHeral František-93-7-12 1305
6.Urban JiříHavel Jaroslav99-811 3115
7.Jangl ZdeněkŠpalek Jiří-8-3-8  0316
8.Fryš ZdeněkMacák Milan4-8-8483226
9.Urban JiříHeral František564  3036
10.Mach LiborHavel Jaroslav7-87-963246
11.Fryš ZdeněkŠpalek Jiří-10-5-6  0347
12.Urban JiříMacák Milan-4-7-10  0348
13.Mach LiborPlecitý Lukáš56-6-8-82349
14.Jangl ZdeněkHavel Jaroslav-4-5-3  03410
15.Urban JiříŠpalek Jiří-9-7-5  03411
16.Mach LiborMacák MilanWO    30511
17.Jangl ZdeněkPlecitý Lukáš99-79 31611
18.Fryš ZdeněkHavel JaroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Libor12Špalek Jiří40
Jangl Zdeněk13Macák Milan21
Fryš Zdeněk12Heral František11
Urban Jiří22Havel Jaroslav12
   Plecitý Lukáš11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:25485:403STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Vladimír
Černý Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Macák Petr
Vaktor Ivan
 
 
Pesl Václav
Hnidka Marian
 
 
4712  3020
3.Macák PetrPesl Václav9-879 3130
4.Pánek JanKrejčí Tomáš339  3040
5.Černý MartinHnidka Marian-6-7-5  0341
6.Vaktor IvanWO    3051
7.Pánek JanPesl Václav966  3061
8.Černý MartinKrejčí Tomáš4-9-121-82362
9.Vaktor IvanHnidka Marian-48-74-72363
10.Macák PetrWO    3073
11.Černý MartinPesl Václav-75-6-9 1374
12.Vaktor IvanKrejčí Tomáš2611  3084
13.Macák PetrHnidka MarianWO    0385
14.Pánek JanWO    3095
15.Vaktor IvanPesl VáclavWO    0396
16.Macák PetrKrejčí TomášWO    0397
17.Pánek JanHnidka MarianWO    0398
18.Černý MartinWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macák Petr10Pesl Václav12
Pánek Jan20Krejčí Tomáš12
Černý Martin03Hnidka Marian20
Vaktor Ivan11   
WO54WO45
Teplota začátek 18°C, konec 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány "B"Vrchní
rozhodčí:
Kapitáni
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolova LányRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37661:643Sokol Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr ml.
Spiegl Richard
 
 
Kubový Petr
Jansa Stanislav st.
 
 
4-85-7-102301
2.Hrbek Jiří
Szabo Jiří
 
 
Stibor Josef
Jansa Stanislav ml.
 
 
584  3011
3.Szabo JiříKubový Petr-2-7-5  0312
4.Moravec Petr ml.Jansa Stanislav ml.833  3022
5.Spiegl RichardJansa Stanislav st.148-1-14-32323
6.Hrbek JiříStibor Josef3-442 3133
7.Moravec Petr ml.Kubový Petr4-69-7-42334
8.Spiegl RichardJansa Stanislav ml.-118-10-6 1335
9.Hrbek JiříJansa Stanislav st.-612-8-7 1336
10.Szabo JiříStibor Josef4-8-7483246
11.Spiegl RichardKubový Petr10-2-7-8 1347
12.Hrbek JiříJansa Stanislav ml.-9-5-8  0348
13.Szabo JiříJansa Stanislav st.7-9-8473258
14.Moravec Petr ml.Stibor Josef121010  3068
15.Hrbek JiříKubový Petr-6-10-11  0369
16.Szabo JiříJansa Stanislav ml.-6-1087-623610
17.Moravec Petr ml.Jansa Stanislav st.-996-31332710
18.Spiegl RichardStibor JosefWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szabo Jiří22Kubový Petr40
Moravec Petr ml.31Jansa Stanislav ml.31
Spiegl Richard03Jansa Stanislav st.22
Hrbek Jiří13Stibor Josef03
WO10WO01
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie OřechRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 90, Stochov -HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28642:580TJ Sokol Stochov Honice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Krasničan Jaroslav
Škoda Jiří
 
 
-7734 3110
2.Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
10-12-7-7 1311
3.Velc TomášSkřivánek Jiří7411  3021
4.Janoušek ZdeněkKrasničan Jaroslav9-7-9-3 1322
5.Žák RomanNovák Marek-8-10-8  0323
6.Jedlička JaroslavŠkoda Jiří32-76 3133
7.Janoušek ZdeněkSkřivánek Jiří-65-6-8 1334
8.Žák RomanKrasničan Jaroslav7108  3044
9.Jedlička JaroslavNovák Marek-89-68-72345
10.Velc Tomᚊkoda Jiří-12535 3155
11.Žák RomanSkřivánek Jiří-767-8-142356
12.Jedlička JaroslavKrasničan Jaroslav46-910 3166
13.Velc TomášNovák Marek-8986 3176
14.Janoušek ZdeněkŠkoda Jiří567  3086
15.Jedlička JaroslavSkřivánek Jiří-3449 3196
16.Velc TomášKrasničan Jaroslav6-7107 31106
17.Janoušek ZdeněkNovák Marek7112  30116
18.Žák RomanŠkoda JiříWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Velc Tomáš40Skřivánek Jiří22
Janoušek Zdeněk22Krasničan Jaroslav13
Žák Roman12Novák Marek22
Jedlička Jaroslav31Škoda Jiří03
WO01WO10
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Pacourek Jan starší
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "D"Rozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hředle, Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:18592:507TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Novák Tomáš
 
 
Čierný Jan
Pachman Tomáš
 
 
466  3010
2.Šapovalov Jiří
Mrázek Jindřich st.
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
-61088 3120
3.Novák TomášJedlička Stanislav710-7-1243230
4.Lédl JiříŠulc Ladislav355  3040
5.Mrázek Jindřich st.Pachman Tomáš476  3050
6.Šapovalov JiříČierný Jan-8566 3160
7.Lédl JiříJedlička Stanislav555  3070
8.Mrázek Jindřich st.Šulc Ladislav13911  3080
9.Šapovalov JiříPachman Tomáš877  3090
10.Novák TomášČierný Jan-985-4632100
11.Mrázek Jindřich st.Jedlička Stanislav-5-7551032110
12.Šapovalov JiříŠulc Ladislav4-7-6-2 13111
13.Novák TomášPachman Tomáš-4898 31121
14.Lédl JiříČierný Jan585  30131
15.Šapovalov JiříJedlička StanislavWO    03132
16.Novák Tomᚊulc Ladislav493  30142
17.Lédl JiříPachman Tomáš699  30152
18.Mrázek Jindřich st.Čierný JanWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Tomáš40Jedlička Stanislav03
Lédl Jiří40Šulc Ladislav13
Mrázek Jindřich st.30Pachman Tomáš04
Šapovalov Jiří21Čierný Jan03
WO02WO20
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy