Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Hrbek Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hředle, Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25670:536TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Janoušek Zdeněk
Fencl Petr
 
 
-8686 3110
2.Šapovalov Jiří
Mrázek Jindřich st.
 
 
Jedlička Jaroslav
Velc Tomáš
 
 
-77-89-32311
3.Pacourek JanJedlička Jaroslav10-1088 3121
4.Novák TomášJanoušek Zdeněk-7-6-9  0322
5.Mrázek Jindřich st.Fencl Petr-56129 3132
6.Šapovalov JiříVelc Tomáš363  3042
7.Novák TomášJedlička Jaroslav-7-6-8  0343
8.Mrázek Jindřich st.Janoušek Zdeněk8313  3053
9.Šapovalov JiříFencl Petr7-77-773263
10.Pacourek JanVelc Tomáš-7-107883273
11.Mrázek Jindřich st.Jedlička Jaroslav-76-109-72374
12.Šapovalov JiříJanoušek Zdeněk-3743 3184
13.Pacourek JanFencl Petr-6488 3194
14.Novák TomášVelc Tomáš-7-81-6 1395
15.Šapovalov JiříJedlička Jaroslav125-53 31105
16.Lédl JiříJanoušek Zdeněk1063  30115
17.Novák TomášFencl PetrWO    30125
18.Mrázek Jindřich st.Velc TomášWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pacourek Jan30Jedlička Jaroslav22
Novák Tomáš03Janoušek Zdeněk13
Mrázek Jindřich st.21Fencl Petr03
Šapovalov Jiří40Velc Tomáš12
Lédl Jiří10   
WO20WO02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie OřechRozhodčí:Tuček Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Pírka Josef
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40638:680SK Viktorie Ořech

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
9-8-9783210
2.Pachman Tomáš
Čierný Jan
 
 
Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
-8-5-8  0311
3.Šulc LadislavNovák Marek87-4-8-62312
4.Čierný JanPtáčník Martin-7-2-7  0313
5.Pachman TomášSkřivánek Jiří-4786 3123
6.Jedlička StanislavKrasničan Jaroslav639  3033
7.Čierný JanNovák Marek-76-7-9 1334
8.Pachman TomášPtáčník Martin-10-11-8  0335
9.Jedlička StanislavSkřivánek Jiří108-102 3145
10.Šulc LadislavKrasničan Jaroslav9-68-7-82346
11.Pachman TomášNovák Marek-68-10-3 1347
12.Jedlička StanislavPtáčník Martin-7876 3157
13.Šulc LadislavSkřivánek Jiří-93811 3167
14.Čierný JanKrasničan Jaroslav-6-798-112368
15.Jedlička StanislavNovák Marek48-76 3178
16.Šulc LadislavPtáčník Martin8-9-8-3 1379
17.Čierný JanSkřivánek Jiří117-8-8-523710
18.Pachman TomášKrasničan Jaroslav-7-3-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Ladislav13Novák Marek31
Čierný Jan04Ptáčník Martin31
Pachman Tomáš13Skřivánek Jiří13
Jedlička Stanislav40Krasničan Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány "B"Rozhodčí:Adamczuk Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Fojtík Jiří
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:50484:684Sokol Lány "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lepka Martin ml.
Adamczuk Janusz
 
 
Szabo Jiří
Hrbek Jiří
 
 
897  3010
2.Macek Zdeněk ml.
Froněk Petr
 
 
Moravec Petr ml.
Spiegl Richard
 
 
-7-7-13  0311
3.Adamczuk JanuszMoravec Petr ml.-386-7-72312
4.Froněk PetrHrbek Jiří-99-8-12 1313
5.Lepka Martin ml.Szabo Jiří-7-5-7  0314
6.Macek Zdeněk ml.Spiegl Richard-9-10-5  0315
7.Froněk PetrMoravec Petr ml.7-9-9-5 1316
8.Lepka Martin ml.Hrbek Jiří-6-6-4  0317
9.Macek Zdeněk ml.Szabo Jiří711-8-1163227
10.Adamczuk JanuszSpiegl Richard-4-7-7  0328
11.Lepka Martin ml.Moravec Petr ml.-59-6-6 1329
12.Macek Zdeněk ml.Hrbek Jiří9-4-4-6 13210
13.Adamczuk JanuszSzabo Jiří-38-5-7 13211
14.Froněk PetrSpiegl Richard5-10-4-9 13212
15.Macek Zdeněk ml.Moravec Petr ml.WO    03213
16.Adamczuk JanuszHrbek Jiří8-9-5-7 13214
17.Froněk PetrSzabo JiříWO    03215
18.Lepka Martin ml.Spiegl Richard6-9-7-8 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamczuk Janusz04Moravec Petr ml.30
Froněk Petr03Hrbek Jiří40
Lepka Martin ml.04Szabo Jiří21
Macek Zdeněk ml.12Spiegl Richard40
WO02WO20
teplota před zápasem 20 stupnu. Teplota po zápase 20 stupnu.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30553:578Sokol Nižbor "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Jansa Stanislav ml.
Stibor Josef
 
 
9411  3010
2.Šmíd Miroslav
Pech Jan
 
 
Jansa Stanislav st.
Cibulka Josef
 
 
469  3020
3.Kovanda MilanJansa Stanislav ml.2010-107 3130
4.Šturc JaroslavJansa Stanislav st.-9-68-5 1331
5.Pech JanStibor Josef-8-9-10  0332
6.Šmíd MiroslavCibulka Josef1067  3042
7.Šturc JaroslavJansa Stanislav ml.75-72 3152
8.Pech JanJansa Stanislav st.9-86-8-72353
9.Šmíd MiroslavStibor Josef898  3063
10.Kovanda MilanCibulka Josef536  3073
11.Pech JanJansa Stanislav ml.8-9107 3183
12.Šmíd MiroslavJansa Stanislav st.-5-125-8 1384
13.Kovanda MilanStibor Josef89-97 3194
14.Šturc JaroslavCibulka Josef4-113-9132104
15.Šmíd MiroslavJansa Stanislav ml.-7-2-4  03105
16.Kovanda MilanJansa Stanislav st.WO    03106
17.Šturc JaroslavStibor JosefWO    03107
18.Pech JanCibulka JosefWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovanda Milan30Jansa Stanislav ml.13
Šturc Jaroslav21Jansa Stanislav st.30
Pech Jan12Stibor Josef12
Šmíd Miroslav22Cibulka Josef03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
Zbírkovský Milan
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UnhošťRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:39558:544STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jangl Zdeněk
Sokolovský Petr
 
 
Pánek Jan
Vaktor Ivan
 
 
-7-6-7  0301
2.Urban Jiří
Fryš Zdeněk
 
 
Černý Martin
Bouška Jiří
 
 
5-6-610-82302
3.Jangl ZdeněkVaktor Ivan-3-7-6  0303
4.Fryš ZdeněkBouška Jiří-9-5-6  0304
5.Sokolovský PetrPánek Jan-1110-7-3 1305
6.Urban JiříČerný Martin-1310-158-22306
7.Fryš ZdeněkVaktor Ivan-6812-3-72307
8.Sokolovský PetrBouška Jiří-8-7-7  0308
9.Urban JiříPánek Jan-118-99-62309
10.Jangl ZdeněkČerný Martin-8-9-5  03010
11.Sokolovský PetrVaktor Ivan-9-55-3 13011
12.Urban JiříBouška JiříWO    30111
13.Jangl ZdeněkPánek JanWO    30211
14.Fryš ZdeněkČerný Martin-7-9106-823212
15.Urban JiříVaktor IvanWO    30312
16.Jangl ZdeněkBouška JiříWO    30412
17.Fryš ZdeněkPánek JanWO    30512
18.Sokolovský PetrČerný MartinWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jangl Zdeněk02Vaktor Ivan30
Fryš Zdeněk03Bouška Jiří20
Sokolovský Petr03Pánek Jan20
Urban Jiří02Černý Martin30
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
Preis František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq - KladnoRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25650:572TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Macák Milan
 
 
Pesl Václav
Krejčí Tomáš
 
 
-55510 3110
2.Havel Jaroslav
Plecitý Lukáš
 
 
Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
-10-10-6  0311
3.Macák MilanPesl Václav-94112 3121
4.Havel JaroslavŘezníček Lukáš-10877 3131
5.Plecitý LukášHnidka Marian-8-8106-82332
6.Špalek JiříKrejčí Tomáš-14-547103242
7.Havel JaroslavPesl Václav5-9-103-102343
8.Plecitý LukášŘezníček Lukáš998  3053
9.Špalek JiříHnidka Marian855  3063
10.Macák MilanKrejčí Tomáš415-97 3173
11.Plecitý LukášPesl Václav-9-6-6  0374
12.Špalek JiříŘezníček Lukáš649  3084
13.Macák MilanHnidka Marian1249  3094
14.Havel JaroslavKrejčí Tomáš6107  30104
15.Špalek JiříPesl Václav558  30114
16.Macák MilanŘezníček Lukáš1-999 31124
17.Havel JaroslavHnidka MarianWO    03125
18.Plecitý LukášKrejčí Tomáš-11-67-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macák Milan40Pesl Václav22
Havel Jaroslav21Řezníček Lukáš04
Plecitý Lukáš13Hnidka Marian12
Špalek Jiří40Krejčí Tomáš13
WO01WO10
Teplota na začátku utkání: 23 stupňů Celsia Teplota na konci utkání: 24 stupňů Celsia

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy