Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Pacourek Jan starší
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie OřechRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hředle, Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27633:573TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Mrázek Jindřich st.
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
-8-365-82301
2.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
-9-9-2  0302
3.Pacourek JanPtáčník Martin-896-11123212
4.Hájek MiroslavSkřivánek Jiří8-79-6-72313
5.Novák TomášNovák Marek587  3023
6.Lédl JiříKrasničan Jaroslav-11434 3133
7.Hájek MiroslavPtáčník Martin-4-6-6  0334
8.Novák TomášSkřivánek Jiří597  3044
9.Lédl JiříNovák Marek476  3054
10.Pacourek JanKrasničan Jaroslav6-6-11993264
11.Novák TomášPtáčník Martin-4-7-6  0365
12.Lédl JiříSkřivánek Jiří747  3075
13.Pacourek JanNovák Marek976  3085
14.Mrázek Jindřich st.Krasničan Jaroslav-5-7-3  0386
15.Lédl JiříPtáčník Martin1155  3096
16.Pacourek JanSkřivánek Jiří8-877 31106
17.Mrázek Jindřich st.Novák Marek-6-9105532116
18.Novák TomášKrasničan Jaroslav210-97 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pacourek Jan40Ptáčník Martin22
Hájek Miroslav02Skřivánek Jiří13
Novák Tomáš31Novák Marek04
Lédl Jiří40Krasničan Jaroslav13
Mrázek Jindřich st.11   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:Pírka Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Čierný Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Šulc Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33627:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Janoušek Zdeněk
Fencl Petr
 
 
4-633 3110
2.Pachman Tomáš
Čierný Jan
 
 
Jedlička Jaroslav
Velc Tomáš
 
 
-11-9-3  0311
3.Šulc LadislavVelc Tomáš7-8-9-9 1312
4.Čierný JanFencl Petr-5-71-8 1313
5.Pachman TomášJedlička Jaroslav-5-67-9 1314
6.Jedlička StanislavJanoušek Zdeněk349  3024
7.Čierný JanVelc Tomáš-6-66-14 1325
8.Pachman TomášFencl Petr788  3035
9.Jedlička StanislavJedlička Jaroslav-6-8-4  0336
10.Šulc LadislavJanoušek Zdeněk-77-93-72337
11.Pachman TomášVelc Tomáš9-6-9-8 1338
12.Jedlička StanislavFencl Petr655  3048
13.Šulc LadislavJedlička Jaroslav7-988 3158
14.Čierný JanJanoušek Zdeněk-8-106643268
15.Jedlička StanislavVelc Tomáš845  3078
16.Šulc LadislavFencl Petr6910  3088
17.Čierný JanJedlička Jaroslav-9-5-11  0389
18.Pachman TomášJanoušek Zdeněk-78-8683299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Ladislav22Velc Tomáš31
Čierný Jan13Fencl Petr13
Pachman Tomáš22Jedlička Jaroslav31
Jedlička Stanislav31Janoušek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:Adamczuk Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Froněk Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36677:688Sokol Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav ml.
Pisár Jan
 
 
Stibor Josef
Jansa Stanislav ml.
 
 
-11910-4-82301
2.Lepka Martin ml.
Macek Zdeněk ml.
 
 
Kubový Petr
Jansa Stanislav st.
 
 
1112-109 3111
3.Hejda Václav ml.Kubový Petr-9-78-13 1312
4.Pisár JanJansa Stanislav ml.657  3022
5.Lepka Martin ml.Jansa Stanislav st.910-10-10-92323
6.Macek Zdeněk ml.Stibor Josef7-7-63-42324
7.Pisár JanKubový Petr89-59 3134
8.Lepka Martin ml.Jansa Stanislav ml.457  3044
9.Macek Zdeněk ml.Jansa Stanislav st.11610  3054
10.Hejda Václav ml.Stibor Josef510-89 3164
11.Lepka Martin ml.Kubový Petr-8-10-7  0365
12.Adamczuk JanuszJansa Stanislav ml.-59-7-4 1366
13.Hejda Václav ml.Jansa Stanislav st.10-8-6-10 1367
14.Pisár JanStibor Josef-9-88773277
15.Adamczuk JanuszKubový Petr-6-6-5  0378
16.Hejda Václav ml.Jansa Stanislav ml.-15-8-6  0379
17.Pisár JanJansa Stanislav st.10-884 3189
18.Lepka Martin ml.Stibor Josef-958-6-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav ml.13Kubový Petr31
Pisár Jan40Jansa Stanislav ml.22
Lepka Martin ml.13Jansa Stanislav st.22
Macek Zdeněk ml.11Stibor Josef22
Adamczuk Janusz02   
teplota před zápasem 21 stupnu. Teplota po zápase 21 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35641:658Sokol Lány "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Hrbek Jiří
Moravec Petr ml.
 
 
7-995 3110
2.Rákosník Petr
Pech Jan
 
 
Szabo Jiří
Jirkovský Václav
 
 
8-14-96-112311
3.Kovanda MilanHrbek Jiří-14-4810-72312
4.Rákosník PetrJirkovský Václav-7-689-172313
5.Pech JanSzabo Jiří-98-89-72314
6.Šturc JaroslavMoravec Petr ml.-4-5-2  0315
7.Rákosník PetrHrbek Jiří10910  3025
8.Pech JanJirkovský Václav4-3-9883235
9.Šturc JaroslavSzabo Jiří6-1079 3145
10.Kovanda MilanMoravec Petr ml.9-788 3155
11.Pech JanHrbek Jiří-47-8-8 1356
12.Šturc JaroslavJirkovský Václav646  3066
13.Kovanda MilanSzabo Jiří853  3076
14.Rákosník PetrMoravec Petr ml.-788-3-62377
15.Šturc JaroslavHrbek Jiří-6-2-8  0378
16.Kovanda MilanJirkovský Václav275  3088
17.Rákosník PetrSzabo Jiří-6-7-7  0389
18.Pech JanMoravec Petr ml.-5-8-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovanda Milan31Hrbek Jiří31
Rákosník Petr13Jirkovský Václav13
Pech Jan13Szabo Jiří22
Šturc Jaroslav22Moravec Petr ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
Zbírkovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UnhošťRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37723:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jangl Zdeněk
Sokolovský Petr
 
 
Řezníček Lukáš
Hnidka Marian
 
 
-12-7-11  0301
2.Urban Jiří
Fryš Zdeněk
 
 
Krejčí Tomáš
Pesl Václav
 
 
7711  3011
3.Jangl ZdeněkPesl Václav6-58-11-82312
4.Fryš ZdeněkKrejčí Tomáš7-810-6-102313
5.Sokolovský PetrHnidka Marian-76-67-92314
6.Urban JiříŘezníček Lukáš-9-11-9  0315
7.Fryš ZdeněkPesl Václav6-975 3125
8.Sokolovský PetrKrejčí Tomáš5712  3035
9.Urban JiříHnidka Marian115-69 3145
10.Jangl ZdeněkŘezníček Lukáš-68-10-9 1346
11.Sokolovský PetrPesl Václav1-773 3156
12.Urban JiříKrejčí Tomáš10-811-9-32357
13.Jangl ZdeněkHnidka Marian7-5-7883267
14.Fryš ZdeněkŘezníček Lukáš4-7-5793277
15.Urban JiříPesl Václav3-7910 3187
16.Jangl ZdeněkKrejčí Tomáš10-8-10-8 1388
17.Fryš ZdeněkHnidka Marian-6-98-8 1389
18.Sokolovský PetrŘezníček Lukáš-7-98493299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jangl Zdeněk13Pesl Václav13
Fryš Zdeněk22Krejčí Tomáš31
Sokolovský Petr31Hnidka Marian22
Urban Jiří22Řezníček Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
Preis František
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq - KladnoRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38630:674STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Macák Milan
 
 
Pánek Jan
Poláček Vladimír
 
 
8-9410 3110
2.Jůza Jan
Plecitý Lukáš
 
 
Macák Petr
Černý Martin
 
 
56-7-9103220
3.Jůza JanČerný Martin-1-86-6 1321
4.Plecitý LukášPánek Jan9-8-4-5 1322
5.Macák MilanPoláček Vladimír-98910 3132
6.Špalek JiříMacák Petr786  3042
7.Plecitý LukášČerný Martin-8-7-1  0343
8.Macák MilanPánek Jan9118  3053
9.Špalek JiříPoláček Vladimír910-8-863263
10.Jůza JanVaktor Ivan-8-14-8  0364
11.Macák MilanČerný Martin8-8-85-62365
12.Špalek JiříPánek Jan97-86 3175
13.Jůza JanPoláček Vladimír8-8-7-8 1376
14.Plecitý LukášVaktor Ivan-4-9-6  0377
15.Špalek JiříČerný Martin9-487 3187
16.Jůza JanPánek Jan4-3-8-10 1388
17.Plecitý LukášPoláček Vladimír-7-8711-82389
18.Macák MilanVaktor Ivan-6-11-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jůza Jan04Černý Martin31
Plecitý Lukáš04Pánek Jan22
Macák Milan22Poláček Vladimír22
Špalek Jiří40Macák Petr01
   Vaktor Ivan30
Teplota na začátku utkání: 23 stupňů Celsia Teplota na konci utkání: 24,5 stupňů Celsia

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy