Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30626:593TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Tkačuk Roman
 
 
Čuba Milan
Čubová Jana
 
 
-87-89143210
2.Kraml Václav
Richter Vojtěch
 
 
Kočiš Ludovít
Šlechta Jaroslav
 
 
857  3020
3.Tkačuk RomanČubová Jana4-8-7-5 1321
4.Kraml VáclavKočiš Ludovít559  3031
5.Richter VojtěchČuba Milan8-988 3141
6.Šulc DaliborŠlechta Jaroslav363  3051
7.Kraml VáclavČubová Jana445  3061
8.Richter VojtěchKočiš Ludovít9-7-9-12 1362
9.Šulc DaliborČuba Milan-94117 3172
10.Tkačuk RomanŠlechta Jaroslav109-9-873282
11.Richter VojtěchČubová Jana-103-7-9 1383
12.Šulc DaliborKočiš Ludovít-6-54873293
13.Tkačuk RomanČuba Milan6-8112 31103
14.Kraml VáclavŠlechta Jaroslav577  30113
15.Šulc DaliborČubová JanaWO    03114
16.Tkačuk RomanKočiš Ludovít-9-73-5 13115
17.Kraml VáclavČuba MilanWO    03116
18.Richter VojtěchŠlechta Jaroslav-89-58-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tkačuk Roman22Čubová Jana21
Kraml Václav30Kočiš Ludovít22
Richter Vojtěch13Čuba Milan03
Šulc Dalibor30Šlechta Jaroslav13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky "B"Rozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32643:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Petr
Růžička Zdeněk
 
 
Žáček Josef
Matějíček Marián
 
 
-7-109-9 1301
2.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Novotný Vladimír
Ghariani Sebastian
 
 
-8-66-8 1302
3.Rubín PavelŽáček Josef-8-4-8  0303
4.Růžička ZdeněkMatějíček Marián10-7-7-4 1304
5.Moulis PavelGhariani Sebastian634  3014
6.Malý PetrNovotný Vladimír1026  3024
7.Růžička ZdeněkŽáček Josef12-7-5-2 1325
8.Moulis PavelMatějíček Marián-8-6-9  0326
9.Malý PetrGhariani Sebastian81010  3036
10.Rubín PavelNovotný Vladimír-9566 3146
11.Moulis PavelŽáček Josef7-13-7-8 1347
12.Malý PetrMatějíček Marián-924-10-62348
13.Rubín PavelGhariani Sebastian796  3058
14.Růžička ZdeněkNovotný Vladimír9510  3068
15.Malý PetrŽáček Josef10-710-8103278
16.Rubín PavelMatějíček Marián-87-8-10 1379
17.Růžička ZdeněkGhariani Sebastian7-710-1043289
18.Moulis PavelNovotný Vladimír11105  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rubín Pavel22Žáček Josef31
Růžička Zdeněk22Matějíček Marián40
Moulis Pavel22Ghariani Sebastian04
Malý Petr31Novotný Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46498:634TTC Brandýs nad Labem "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Jaroslav
Pleticha Vladimír
 
 
Mühlfeit Luboš
Mifka Alexius
 
 
9-5-7-6 1301
2.Grill Josef
Knobloch Pavel
 
 
Balák Kryštof
Ivan Milan
 
 
-4-891153211
3.Koloc JaroslavMühlfeit Luboš-9-78-8 1312
4.Grill JosefBalák Kryštof-6-2-9  0313
5.Knobloch PavelMifka Alexius9-64-5-82314
6.Pleticha VladimírIvan Milan-9-87-13 1315
7.Grill JosefMühlfeit Luboš-8-9-9  0316
8.Knobloch PavelBalák Kryštof-7-4-1  0317
9.Pleticha VladimírMifka Alexius8-8-9-10 1318
10.Koloc JaroslavIvan Milan-1511-1993228
11.Knobloch PavelMühlfeit Luboš-9-8-6  0329
12.Pleticha VladimírBalák Kryštof-2-1-0  03210
13.Koloc JaroslavMifka AlexiusWO    03211
14.Grill JosefIvan Milan-9-8-4  03212
15.Pleticha VladimírMühlfeit LubošWO    30312
16.Koloc JaroslavBalák KryštofWO    03313
17.Grill JosefMifka AlexiusWO    30413
18.Knobloch PavelIvan Milan8-5-117-1023414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koloc Jaroslav11Mühlfeit Luboš30
Grill Josef03Balák Kryštof30
Knobloch Pavel04Mifka Alexius20
Pleticha Vladimír03Ivan Milan31
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40569:561TTC Bělá pod Bezdězem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusil Petr
Mareš Jan
 
 
Balcar Miroslav
Slobodzian Jakub
 
 
4138  3010
2.Černovský Pavel
Kučera Josef
 
 
Blecha David
Kapras Karel
 
 
-6-86-9 1311
3.Mareš JanBlecha David-6-8-8  0312
4.Dusil PetrBalcar Miroslav-8-6-3  0313
5.Kučera JosefSlobodzian Jakub-7-9-8  0314
6.Černovský PavelKapras Karel8-8-7-7 1315
7.Dusil PetrBlecha David-67-51073225
8.Kučera JosefBalcar Miroslav-6-5-9  0326
9.Černovský PavelSlobodzian Jakub-889-8-92327
10.Mareš JanKapras Karel-6-910-2 1328
11.Kučera JosefBlecha David-53-4-9 1329
12.Černovský PavelBalcar Miroslav-636-8-423210
13.Mareš JanSlobodzian Jakub-10-8-6  03211
14.Dusil PetrKapras KarelWO    30311
15.Černovský PavelBlecha David5-5-85832411
16.Mareš JanBalcar MiroslavWO    30511
17.Dusil PetrSlobodzian Jakub-9-9-5  03512
18.Kučera JosefKapras KarelWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Jan03Blecha David22
Dusil Petr12Balcar Miroslav30
Kučera Josef03Slobodzian Jakub40
Černovský Pavel13Kapras Karel20
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41555:648TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sádlo Josef
Táborský Luboš
 
 
Čuban Jiří
Horsák Oldřich
 
 
848  3010
2.Jaroň Daniel
Král Jindřich
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-711-5-4 1311
3.Jaroň DanielDurdis Petr ml.-5-3-7  0312
4.Král JindřichVeselý Pavel-7-7-7  0313
5.Sádlo JosefHorsák Oldřich6-1178 3123
6.Táborský LubošČuban Jiří3-77-5-52324
7.Král JindřichDurdis Petr ml.5-3-8-7 1325
8.Sádlo JosefVeselý Pavel728  3035
9.Táborský LubošHorsák Oldřich-4-12-9  0336
10.Jaroň DanielČuban Jiří-64-9-4 1337
11.Sádlo JosefDurdis Petr ml.-73-85-102338
12.Táborský LubošVeselý Pavel10-1197 3148
13.Jaroň DanielHorsák Oldřich-39710 3158
14.Král JindřichČuban Jiří4-66-3113268
15.Táborský LubošDurdis Petr ml.-13-108-8 1369
16.Jaroň DanielVeselý Pavel-4-4-5  03610
17.Král JindřichHorsák Oldřich-6-77-5 13611
18.Sádlo JosefČuban JiříWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaroň Daniel13Durdis Petr ml.40
Král Jindřich13Veselý Pavel22
Sádlo Josef21Horsák Oldřich22
Táborský Luboš13Čuban Jiří21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "A"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37641:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Mucha Lubomír
 
 
Halama Jiří
Hrdý Miroslav
 
 
6-468 3110
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Hrdý Radek
Danaj Tomáš
 
 
8-789 3120
3.Šimek JiříDanaj Tomáš-2-3-4  0321
4.Kyncl MiloslavHrdý Radek954  3031
5.Kokojan TomášHrdý Miroslav8-11149 3141
6.Piroutek KvětoslavHalama Jiří-1044-983251
7.Kyncl MiloslavDanaj Tomáš5-118-753261
8.Kokojan TomášHrdý Radek84-7-9-82362
9.Piroutek KvětoslavHrdý Miroslav-10-95-6 1363
10.Šimek JiříHalama Jiří-58-10-8 1364
11.Kokojan TomášDanaj Tomáš-710-6-5 1365
12.Piroutek KvětoslavHrdý Radek9-5-3-8 1366
13.Šimek JiříHrdý Miroslav-8-5-9  0367
14.Kyncl MiloslavHalama Jiří1067  3077
15.Piroutek KvětoslavDanaj Tomáš-99-5-6 1378
16.Šimek JiříHrdý Radek-689-593288
17.Kyncl MiloslavHrdý Miroslav-54810 3198
18.Kokojan TomášHalama Jiří-9-10-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Jiří13Danaj Tomáš31
Kyncl Miloslav40Hrdý Radek22
Kokojan Tomáš13Hrdý Miroslav22
Piroutek Květoslav13Halama Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy