Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29503:596TTC Bělá pod Bezdězem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kapras Karel
 
 
Čubová Jana
Čuba Milan
 
 
-5989 3110
2.Šlapáček Martin
Postelt Vladimír
 
 
Šlechta Jaroslav
Pekarovič David
 
 
5-99-8-52311
3.Postelt VladimírČubová Jana749  3021
4.Balcar MiroslavČuba Milan579  3031
5.Šlapáček MartinPekarovič David94-84 3141
6.Kapras KarelŠlechta Jaroslav145-68 3151
7.Balcar MiroslavČubová Jana5-4-5-8 1352
8.Šlapáček MartinČuba Milan1276  3062
9.Kapras KarelPekarovič David1197  3072
10.Postelt VladimírŠlechta Jaroslav-997-683282
11.Šlapáček MartinČubová Jana4-79-783292
12.Kapras KarelČuba Milan-6829 31102
13.Postelt VladimírPekarovič David101110  30112
14.Balcar MiroslavŠlechta JaroslavWO    03113
15.Kapras KarelČubová JanaWO    03114
16.Postelt VladimírČuba MilanWO    03115
17.Balcar MiroslavPekarovič DavidWO    03116
18.Šlapáček MartinŠlechta JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Postelt Vladimír30Čubová Jana12
Balcar Miroslav11Čuba Milan03
Šlapáček Martin30Pekarovič David03
Kapras Karel30Šlechta Jaroslav02
WO05WO50
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27685:584TTC Brandýs nad Labem "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Zatřepálková Lenka
 
 
Vodňanský Martin
Novotný Vladimír
 
 
-10-7-7  0301
2.Ivan Milan
Balák Kryštof
 
 
Jakoubek Jakub
Ghariani Sebastian
 
 
9-985 3111
3.Mühlfeit LubošNovotný Vladimír448  3021
4.Ivan MilanVodňanský Martin4-9-69-112322
5.Balák KryštofGhariani Sebastian-10-6116-72323
6.Zatřepálková LenkaJakoubek Jakub657  3033
7.Ivan MilanNovotný Vladimír-10789 3143
8.Balák KryštofVodňanský Martin1010-8-823253
9.Zatřepálková LenkaGhariani Sebastian-12-6-10  0354
10.Mühlfeit LubošJakoubek Jakub384  3064
11.Balák KryštofNovotný Vladimír8-599 3174
12.Zatřepálková LenkaVodňanský Martin83-96 3184
13.Mühlfeit LubošGhariani Sebastian741  3094
14.Ivan MilanJakoubek Jakub7-9-89-72395
15.Zatřepálková LenkaNovotný Vladimír-7-6-6  0396
16.Mühlfeit LubošVodňanský Martin667  30106
17.Ivan MilanGhariani Sebastian-104-96732116
18.Balák KryštofJakoubek Jakub9-777 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mühlfeit Luboš40Novotný Vladimír13
Ivan Milan22Vodňanský Martin13
Balák Kryštof31Ghariani Sebastian22
Zatřepálková Lenka22Jakoubek Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:39487:530TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Slaměník Richard
Richter Jaroslav ml.
 
 
7119  3010
2.Danaj Milan
Halama Jiří
 
 
Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
-10-9-6  0311
3.Danaj MilanSlaměník Richard-3-8-6  0312
4.Halama JiříRichter Vojtěch-7-9-5  0313
5.Hrdý MiroslavŠulc Dalibor-8-6-5  0314
6.Danaj TomášRichter Jaroslav ml.494  3024
7.Halama JiříSlaměník Richard-5-7-10  0325
8.Hrdý MiroslavRichter Vojtěch-10-10-5  0326
9.Danaj Tomᚊulc Dalibor775  3036
10.Danaj MilanRichter Jaroslav ml.-3-4-2  0337
11.Hrdý MiroslavSlaměník Richard-65-75-72338
12.Danaj TomášRichter Vojtěch-8-9-6  0339
13.Danaj MilanŠulc Dalibor-7-67-2 13310
14.Halama JiříRichter Jaroslav ml.-6-10-8  03311
15.Danaj TomášSlaměník RichardWO    30411
16.Danaj MilanRichter Vojtěch-7-4-9  03412
17.Halama JiříŠulc DaliborWO    30512
18.Hrdý MiroslavRichter Jaroslav ml.95-11-7-723513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Danaj Milan04Slaměník Richard30
Halama Jiří03Richter Vojtěch40
Hrdý Miroslav04Šulc Dalibor21
Danaj Tomáš21Richter Jaroslav ml.31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
Černý Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31541:602TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Malý Petr
Moulis Pavel
 
 
-13985 3110
2.Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
Růžička Zdeněk
Kulíšek Milan
 
 
-939-1093220
3.Durdis Petr ml.Malý Petr8107  3030
4.Veselý PavelRůžička Zdeněk643  3040
5.Bříška JanMoulis Pavel66-12-10-42341
6.Čech JiříKulíšek Milan54-86 3151
7.Veselý PavelMalý Petr434  3061
8.Bříška JanRůžička Zdeněk-713-9-8 1362
9.Čech JiříMoulis Pavel12811  3072
10.Durdis Petr ml.Kulíšek Milan8-867 3182
11.Bříška JanMalý Petr99-9-593292
12.Čech JiříRůžička Zdeněk-10863 31102
13.Durdis Petr ml.Moulis Pavel-879-5732112
14.Veselý PavelKulíšek MilanWO    03113
15.Čech JiříMalý PetrWO    03114
16.Durdis Petr ml.Růžička ZdeněkWO    03115
17.Veselý PavelMoulis PavelWO    03116
18.Bříška JanKulíšek MilanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr ml.30Malý Petr03
Veselý Pavel20Růžička Zdeněk12
Bříška Jan12Moulis Pavel12
Čech Jiří30Kulíšek Milan02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "A"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31683:611TJ Lokomotiva Nymburk "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Mucha Lubomír
 
 
Grill Josef
Koloc Jaroslav
 
 
6104  3010
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Kroupa Milan
Pleticha Vladimír
 
 
9-854 3120
3.Šimek JiříPleticha Vladimír-79-8-5 1321
4.Kokojan TomášKoloc Jaroslav741  3031
5.Kyncl MiloslavKroupa Milan-1187-1043241
6.Piroutek KvětoslavGrill Josef956  3051
7.Kokojan TomášPleticha Vladimír8-6-3253261
8.Kyncl MiloslavKoloc Jaroslav957  3071
9.Piroutek KvětoslavKroupa Milan-15954 3181
10.Šimek JiříGrill Josef-7-10-8  0382
11.Kyncl MiloslavPleticha Vladimír875  3092
12.Piroutek KvětoslavKoloc Jaroslav-129-1110-92393
13.Šimek JiříKroupa Milan7-7-9-8 1394
14.Kokojan TomášGrill Josef-8811-9-72395
15.Piroutek KvětoslavPleticha Vladimír-11-529-62396
16.Šimek JiříKoloc Jaroslav-4-10-10  0397
17.Kokojan TomášKroupa Milan-10975 31107
18.Kyncl MiloslavGrill Josef-9-8-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Jiří04Pleticha Vladimír22
Kokojan Tomáš31Koloc Jaroslav22
Kyncl Miloslav31Kroupa Milan13
Piroutek Květoslav22Grill Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:12691:477TJ Sokol Krchleby "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Luboš
Hlinovský Dominik
 
 
Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
8-975 3110
2.Sádlo Josef
Břetenář Petr
 
 
Dlask Ladislav st.
Maděra Zdeněk
 
 
-10455 3120
3.Sádlo JosefDusil Petr595  3030
4.Hlinovský DominikMareš Jan994  3040
5.Táborský LubošMaděra Zdeněk573  3050
6.Břetenář PetrDlask Ladislav st.-929-8103260
7.Hlinovský DominikDusil Petr6-7-98103270
8.Táborský LubošMareš Jan-64-6793280
9.Břetenář PetrMaděra Zdeněk1044  3090
10.Sádlo JosefDlask Ladislav st.65-73 31100
11.Táborský LubošDusil Petr10142  30110
12.Břetenář PetrMareš Jan2-742 31120
13.Sádlo JosefMaděra Zdeněk936  30130
14.Hlinovský DominikDlask Ladislav st.-539-4632140
15.Břetenář PetrDusil Petr189  30150
16.Sádlo JosefMareš Jan1075  30160
17.Hlinovský DominikMaděra Zdeněk697  30170
18.Táborský LubošDlask Ladislav st.889  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sádlo Josef40Dusil Petr04
Hlinovský Dominik40Mareš Jan04
Táborský Luboš40Maděra Zdeněk04
Břetenář Petr40Dlask Ladislav st.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy