Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33654:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čubová Jana
Čuba Milan
 
 
Táborský Štěpán
Břetenář Petr
 
 
8710  3010
2.Šlechta Jaroslav
Pekarovič David
 
 
Táborský Luboš
Král Jindřich
 
 
-10-7-6  0311
3.Čubová JanaTáborský Štěpán326  3021
4.Čuba MilanKrál Jindřich117-16-983231
5.Šlechta JaroslavBřetenář Petr-478-7-82332
6.Pekarovič DavidTáborský Luboš-2-7-8  0333
7.Čuba MilanTáborský Štěpán747  3043
8.Šlechta JaroslavKrál Jindřich16-7-59-102344
9.Pekarovič DavidBřetenář Petr-6-9-6  0345
10.Čubová JanaTáborský Luboš887  3055
11.Šlechta JaroslavTáborský Štěpán95-78 3165
12.Pekarovič DavidKrál Jindřich9-9-85-72366
13.Čubová JanaBřetenář Petr9-7-89-82367
14.Čuba MilanTáborský Luboš-6-9-3  0368
15.Pekarovič DavidTáborský Štěpán95-68 3178
16.Čubová JanaKrál Jindřich959  3088
17.Čuba MilanBřetenář Petr-69-98103298
18.Šlechta JaroslavTáborský Luboš-614-7-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čubová Jana31Táborský Štěpán04
Čuba Milan31Král Jindřich22
Šlechta Jaroslav13Břetenář Petr31
Pekarovič David13Táborský Luboš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50309:639TJ Lokomotiva Nymburk "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodňanský Martin
Eibich Jan
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
9-3-9-3 1301
2.Ghariani Sebastian
Jakoubek Jakub
 
 
Šimek Jiří
Kokojan Tomáš
 
 
7710  3011
3.Eibich JanPiroutek Květoslav-3-6-8  0312
4.Vodňanský MartinKyncl Miloslav9-1-2-3 1313
5.Ghariani SebastianŠimek Jiří2-88-943223
6.Jakoubek JakubKokojan Tomáš-4-5-8  0324
7.Vodňanský MartinPiroutek Květoslav-5-8-2  0325
8.Ghariani SebastianKyncl Miloslav-65-39-112326
9.Jakoubek JakubŠimek Jiří6-6-8-11 1327
10.Eibich JanKokojan Tomáš-3-3-8  0328
11.Ghariani SebastianPiroutek Květoslav9-8-5-3 1329
12.Jakoubek JakubKyncl Miloslav-2-5-7  03210
13.Eibich JanŠimek JiříWO    03211
14.Vodňanský MartinKokojan TomášWO    03212
15.Jakoubek JakubPiroutek KvětoslavWO    03213
16.Eibich JanKyncl MiloslavWO    03214
17.Vodňanský MartinŠimek JiříWO    03215
18.Ghariani SebastianKokojan TomášWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eibich Jan02Piroutek Květoslav30
Vodňanský Martin02Kyncl Miloslav30
Ghariani Sebastian12Šimek Jiří11
Jakoubek Jakub03Kokojan Tomáš20
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42501:582TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Pavel
Grill Josef
 
 
Bříška Jan
Čech Jiří
 
 
10-11-15-7 1301
2.Kroupa Milan
Pleticha Vladimír
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-95-7-6 1302
3.Pleticha VladimírBříška Jan9-9-10-4 1303
4.Koloc JaroslavČech Jiří-69-10-9 1304
5.Knobloch PavelDurdis Petr ml.-4-7-5  0305
6.Grill JosefVeselý Pavel-9-7-3  0306
7.Kroupa MilanBříška Jan-8-513-13 1307
8.Knobloch PavelČech Jiří17-0-693217
9.Grill JosefDurdis Petr ml.8-8-95-62318
10.Pleticha VladimírVeselý Pavel-7-3-2  0319
11.Knobloch PavelBříška Jan8-1077 3129
12.Grill JosefČech Jiří34-3-6-823210
13.Pleticha VladimírDurdis Petr ml.WO    03211
14.Kroupa MilanVeselý PavelWO    30311
15.Grill JosefBříška JanWO    30411
16.Pleticha VladimírČech JiříWO    03412
17.Kroupa MilanDurdis Petr ml.WO    03413
18.Knobloch PavelVeselý PavelWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Vladimír02Bříška Jan21
Koloc Jaroslav01Čech Jiří21
Knobloch Pavel21Durdis Petr ml.20
Grill Josef03Veselý Pavel20
Kroupa Milan01   
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33672:667TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
Halama Jiří
Legát Lukáš
 
 
2912  3010
2.Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
12-128-9-62311
3.Černovský PavelDanaj Tomáš-95-51293221
4.Mareš JanHrdý Miroslav-129-4-5 1322
5.Dusil PetrLegát Lukáš878  3032
6.Dlask Ladislav st.Halama Jiří-6878 3142
7.Mareš JanDanaj Tomáš-98-1-14 1343
8.Dusil PetrHrdý Miroslav106-79 3153
9.Dlask Ladislav st.Legát Lukáš6-64-773263
10.Černovský PavelHalama Jiří5-4-8-4 1364
11.Dusil PetrDanaj Tomáš-8-4-5  0365
12.Dlask Ladislav st.Hrdý Miroslav-119-108-102366
13.Černovský PavelLegát Lukáš-7878 3176
14.Mareš JanHalama Jiří1197  3086
15.Dlask Ladislav st.Danaj Tomáš-8-9-7  0387
16.Černovský PavelHrdý Miroslav999  3097
17.Mareš JanLegát Lukáš9-7-9-3 1398
18.Dusil PetrHalama Jiří-71-94232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černovský Pavel31Danaj Tomáš31
Mareš Jan13Hrdý Miroslav22
Dusil Petr31Legát Lukáš13
Dlask Ladislav st.22Halama Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30634:566nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
Ivan Milan
Balák Kryštof
 
 
-6979 3110
2.Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
Mühlfeit Luboš
Mifka Alexius
 
 
595  3020
3.Slaměník RichardMühlfeit Luboš118-9-9-72321
4.Kraml VáclavMifka Alexius665  3031
5.Richter VojtěchBalák Kryštof65-86 3141
6.Šulc DaliborIvan Milan-6-9-7  0342
7.Kraml VáclavMühlfeit Luboš542  3052
8.Richter VojtěchMifka Alexius-154-10-8 1353
9.Šulc DaliborBalák Kryštof76-8-9-82354
10.Slaměník RichardIvan Milan-4-7-6  0355
11.Richter VojtěchMühlfeit Luboš2-3-8-6 1356
12.Šulc DaliborMifka Alexius13-9-88-72357
13.Slaměník RichardBalák Kryštof8109  3067
14.Kraml VáclavIvan Milan634  3077
15.Šulc DaliborMühlfeit Luboš-8-3-9  0378
16.Slaměník RichardMifka Alexius9-32-9-02379
17.Kraml VáclavBalák Kryštof55-115 3189
18.Richter VojtěchIvan Milan274  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slaměník Richard13Mühlfeit Luboš31
Kraml Václav40Mifka Alexius31
Richter Vojtěch22Balák Kryštof13
Šulc Dalibor04Ivan Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37557:570TTC Bělá pod Bezdězem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Kaňka Luděk ml.
Šlapáček Martin
 
 
8-6-9973210
2.Malý Petr
Moulis Pavel
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
139-10-3113220
3.Kulíšek MilanKapras Karel-10-79-5 1321
4.Růžička ZdeněkBalcar Miroslav-9-3-6  0322
5.Moulis PavelŠlapáček Martin-5-8-4  0323
6.Malý PetrKaňka Luděk ml.-61278 3133
7.Růžička ZdeněkKapras Karel-2-7-7  0334
8.Moulis PavelBalcar Miroslav-910-8-7 1335
9.Malý PetrŠlapáček Martin8-8-8-10 1336
10.Kulíšek MilanKaňka Luděk ml.-5-1-9  0337
11.Moulis PavelKapras Karel-7-8-3  0338
12.Malý PetrBalcar Miroslav8131  3048
13.Kulíšek MilanŠlapáček Martin-7-9-10  0349
14.Růžička ZdeněkKaňka Luděk ml.-3-6-8  03410
15.Malý PetrKapras Karel-6-798932510
16.Kulíšek MilanBalcar MiroslavWO    30610
17.Růžička ZdeněkŠlapáček MartinWO    30710
18.Moulis PavelKaňka Luděk ml.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kulíšek Milan03Kapras Karel31
Růžička Zdeněk03Balcar Miroslav21
Moulis Pavel03Šlapáček Martin30
Malý Petr31Kaňka Luděk ml.21
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy