Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:20692:500TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grill Josef
Knobloch Pavel
 
 
Matějíček Marián
Vodňanský Martin
 
 
10-1096 3110
2.Kroupa Milan
Koloc Jaroslav
 
 
Švarc Martin
Ghariani Sebastian
 
 
-7-66-6 1311
3.Kroupa MilanVodňanský Martin77-6-743221
4.Koloc JaroslavŠvarc Martin-77-14863231
5.Knobloch PavelMatějíček Marián1048  3041
6.Grill JosefGhariani Sebastian10-857 3151
7.Koloc JaroslavVodňanský Martin-858-873261
8.Knobloch PavelŠvarc Martin9-9910 3171
9.Grill JosefMatějíček Marián-10-2-5  0372
10.Kroupa MilanGhariani Sebastian87-102 3182
11.Knobloch PavelVodňanský Martin386  3092
12.Grill JosefŠvarc Martin164  30102
13.Kroupa MilanMatějíček Marián-45WO  31112
14.Koloc JaroslavGhariani Sebastian-9-695432122
15.Grill JosefVodňanský MartinWO    30132
16.Kroupa MilanŠvarc Martin775  30142
17.Koloc JaroslavMatějíček MariánWO    30152
18.Knobloch PavelGhariani Sebastian11-539 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroupa Milan40Vodňanský Martin03
Koloc Jaroslav30Švarc Martin04
Knobloch Pavel40Matějíček Marián12
Grill Josef21Ghariani Sebastian04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37715:725TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
Čubová Jana
Čuba Milan
 
 
-811113 3110
2.Dlask Ladislav st.
Bajtalonová Jitka
 
 
Kočiš Ludovít
Šlechta Jaroslav
 
 
12-5-3-9 1311
3.Dusil PetrČubová Jana8610  3021
4.Mareš JanČuba Milan4-678 3131
5.Bajtalonová JitkaKočiš Ludovít9-5-6-4 1332
6.Dlask Ladislav st.Šlechta Jaroslav-5-7-9  0333
7.Mareš JanPekarovič David-10-10-7  0334
8.Bajtalonová JitkaČuba Milan11-6129 3144
9.Dlask Ladislav st.Kočiš Ludovít-5-96-8 1345
10.Dusil PetrŠlechta Jaroslav-91110-7-112346
11.Bajtalonová JitkaPekarovič David-1012-4763256
12.Dlask Ladislav st.Čuba Milan5-7-81063266
13.Dusil PetrKočiš Ludovít87-7-1063276
14.Mareš JanŠlechta Jaroslav-5-5710-62377
15.Dlask Ladislav st.Pekarovič David9-59-853287
16.Dusil PetrČuba Milan-376-793297
17.Mareš JanKočiš Ludovít329  30107
18.Bajtalonová JitkaŠlechta Jaroslav-14-5104-1123108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Petr31Čubová Jana01
Mareš Jan22Čuba Milan04
Bajtalonová Jitka22Kočiš Ludovít22
Dlask Ladislav st.22Šlechta Jaroslav40
   Pekarovič David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23685:558TJ Sokol Krchleby "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Luboš
Břetenář Petr
 
 
Bízek Zdeněk
Malý Petr
 
 
67-16-1013210
2.Sádlo Josef
Havel Martin
 
 
Kulíšek Milan
Moulis Pavel
 
 
-9576 3120
3.Havel MartinMalý Petr7-9915 3130
4.Sádlo JosefKulíšek Milan16-104 3140
5.Táborský LubošMoulis Pavel8107  3050
6.Břetenář PetrBízek Zdeněk955  3060
7.Sádlo JosefMalý Petr-5-127-9 1361
8.Táborský LubošKulíšek Milan584  3071
9.Břetenář PetrMoulis Pavel-9-11-12  0372
10.Havel MartinBízek Zdeněk495  3082
11.Táborský LubošMalý Petr-7-7-9  0383
12.Břetenář PetrKulíšek Milan-96-109113293
13.Havel MartinMoulis Pavel-29-7-8 1394
14.Sádlo JosefBízek Zdeněk878  30104
15.Břetenář PetrMalý Petr375  30114
16.Havel MartinKulíšek Milan1076  30124
17.Sádlo JosefMoulis Pavel7-8410 31134
18.Táborský LubošBízek Zdeněk-96-74-623135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havel Martin31Malý Petr22
Sádlo Josef31Kulíšek Milan04
Táborský Luboš22Moulis Pavel22
Břetenář Petr31Bízek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "A"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:22590:491TJ Lokomotiva Nymburk "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
Podrápský Jaroslav
Slaměník Richard
 
 
973  3010
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Šulc Dalibor
Tkačuk Roman
 
 
876  3020
3.Kokojan Tomᚊulc Dalibor-95-4683230
4.Šimek JiříTkačuk Roman-4754 3140
5.Kyncl MiloslavPodrápský Jaroslav1287  3050
6.Piroutek KvětoslavSlaměník Richard56-79 3160
7.Šimek JiříŠulc Dalibor-99-8-4 1361
8.Kyncl MiloslavTkačuk Roman-8-7-6  0362
9.Piroutek KvětoslavPodrápský Jaroslav7-9-91153272
10.Kokojan TomášSlaměník Richard711-88 3182
11.Kyncl MiloslavŠulc Dalibor8-985 3192
12.Piroutek KvětoslavTkačuk Roman6710  30102
13.Kokojan TomášPodrápský JaroslavWO    30112
14.Šimek JiříSlaměník Richard89-6-2832122
15.Piroutek KvětoslavŠulc DaliborWO    03123
16.Kokojan TomášTkačuk RomanWO    30133
17.Šimek JiříPodrápský JaroslavWO    03134
18.Kyncl MiloslavSlaměník RichardWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kokojan Tomáš20Šulc Dalibor12
Šimek Jiří21Tkačuk Roman12
Kyncl Miloslav21Podrápský Jaroslav02
Piroutek Květoslav30Slaměník Richard03
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11618:319TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Horsák Oldřich
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
9-757 3110
2.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Kaňka Luděk ml.
Balcar Miroslav
 
 
103-55 3120
3.Čech JiříBalcar Miroslav557  3030
4.Horsák OldřichKaňka Jakub-954-363240
5.Veselý PavelPostelt Vladimír774  3050
6.Durdis Petr ml.Kaňka Luděk ml.697  3060
7.Horsák OldřichBalcar Miroslav-9-8-2  0361
8.Veselý PavelKaňka Jakub932  3071
9.Durdis Petr ml.Postelt Vladimír689  3081
10.Čech JiříKaňka Luděk ml.-5855 3191
11.Veselý PavelBalcar Miroslav3-7-12-9 1392
12.Durdis Petr ml.Kaňka Jakub6911  30102
13.Čech JiříPostelt VladimírWO    30112
14.Horsák OldřichKaňka Luděk ml.WO    30122
15.Durdis Petr ml.Balcar MiroslavWO    30132
16.Čech JiříKaňka JakubWO    30142
17.Horsák OldřichPostelt VladimírWO    30152
18.Veselý PavelKaňka Luděk ml.WO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Jiří20Balcar Miroslav21
Horsák Oldřich11Kaňka Jakub03
Veselý Pavel21Postelt Vladimír02
Durdis Petr ml.30Kaňka Luděk ml.02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SOKOL Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39686:715nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálková Lenka
 
 
-8-8-8  0301
2.Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
Ivan Milan
Mifka Alexius
 
 
-71321-8-82302
3.Hrdý RadekMühlfeit Luboš69-5-17-62303
4.Hrdý MiroslavZatřepálková Lenka5-5-7853213
5.Halama JiříMifka Alexius9-610-773223
6.Danaj TomášIvan Milan565  3033
7.Hrdý MiroslavMühlfeit Luboš-3-4-7  0334
8.Halama JiříZatřepálková Lenka-6101010 3144
9.Danaj TomášMifka Alexius-95-5-8 1345
10.Hrdý RadekIvan Milan-6-114683255
11.Halama JiříMühlfeit Luboš-4-89893265
12.Danaj TomášZatřepálková Lenka6-1069 3175
13.Hrdý RadekMifka Alexius-365-6-42376
14.Hrdý MiroslavIvan Milan5-5-9-9 1377
15.Danaj TomášMühlfeit Luboš877  3087
16.Hrdý RadekZatřepálková Lenka-9411-673297
17.Hrdý MiroslavMifka Alexius6-6-7-8 1398
18.Halama JiříIvan Milan-3-9-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdý Radek22Mühlfeit Luboš22
Hrdý Miroslav13Zatřepálková Lenka04
Halama Jiří31Mifka Alexius31
Danaj Tomáš31Ivan Milan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy