Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15659:403TJ Sokol Krchleby "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Sádlo Josef
 
 
Šlechta Jaroslav
Pekarovič David
 
 
3-558 3110
2.Táborský Luboš
Král Jindřich
 
 

Kočiš Ludovít
 
 
WO    3020
3.Král JindřichWO    3030
4.Táborský LubošPekarovič David9-8-64123240
5.Sádlo JosefKočiš Ludovít1298  3050
6.Břetenář PetrŠlechta Jaroslav9-986 3160
7.Táborský LubošWO    3070
8.Sádlo JosefPekarovič David-102-8-11 1371
9.Břetenář PetrKočiš Ludovít7-1174 3181
10.Král JindřichŠlechta Jaroslav-5610-8-52382
11.Sádlo JosefWO    3092
12.Břetenář PetrPekarovič David576  30102
13.Král JindřichKočiš Ludovít970  30112
14.Táborský LubošŠlechta Jaroslav277  30122
15.Břetenář PetrWO    30132
16.Král JindřichPekarovič David-6679 31142
17.Táborský LubošKočiš Ludovít-77-3-9 13143
18.Sádlo JosefŠlechta Jaroslav9511  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Král Jindřich21Pekarovič David13
Táborský Luboš21Kočiš Ludovít13
Sádlo Josef21Šlechta Jaroslav13
Břetenář Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "A"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26654:575TJ Lokomotiva Nymburk "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
-5-65-7 1301
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Matějíček Marián
Ghariani Sebastian
 
 
1069  3011
3.Šimek JiříŽáček Josef9-4-9-8 1312
4.Kyncl MiloslavMatějíček Marián8-56-9-92313
5.Kokojan TomášGhariani Sebastian-9-6-8  0314
6.Piroutek KvětoslavVodňanský Martin889  3024
7.Kyncl MiloslavŽáček Josef6-878 3134
8.Kokojan TomášMatějíček Marián9105  3044
9.Piroutek KvětoslavGhariani Sebastian512  3054
10.Šimek JiříVodňanský Martin6-873 3164
11.Kokojan Tomᚎáček Josef98-8-7-92365
12.Piroutek KvětoslavMatějíček Marián12910  3075
13.Šimek JiříGhariani Sebastian-75-10763285
14.Kyncl MiloslavVodňanský Martin1074  3095
15.Piroutek KvětoslavŽáček Josef-7-9-8  0396
16.Šimek JiříMatějíček Marián11-810-5-82397
17.Kyncl MiloslavGhariani Sebastian54-67 31107
18.Kokojan TomášVodňanský Martin467  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jiří22Žáček Josef31
Kyncl Miloslav31Matějíček Marián22
Kokojan Tomáš22Ghariani Sebastian13
Piroutek Květoslav31Vodňanský Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
Černý Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:31422:508TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
Grill Josef
Knobloch Pavel
 
 
175  3010
2.Čech Jiří
Horsák Oldřich
 
 
Kroupa Milan
Koloc Jaroslav
 
 
396  3020
3.Horsák OldřichKroupa Milan35-9-783230
4.Čech JiříKoloc Jaroslav-7378 3140
5.Veselý PavelKnobloch Pavel11-863 3150
6.Durdis Petr ml.Grill Josef-5784 3160
7.Čech JiříKroupa Milan7-10-10313270
8.Veselý PavelKoloc Jaroslav338  3080
9.Durdis Petr ml.Knobloch Pavel326  3090
10.Horsák OldřichGrill Josef-9-68-8 1391
11.Veselý PavelKroupa Milan539  30101
12.Durdis Petr ml.Koloc JaroslavWO    03102
13.Horsák OldřichKnobloch PavelWO    03103
14.Čech JiříGrill JosefWO    03104
15.Durdis Petr ml.Kroupa MilanWO    03105
16.Horsák OldřichKoloc JaroslavWO    03106
17.Čech JiříKnobloch PavelWO    03107
18.Veselý PavelGrill JosefWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horsák Oldřich11Kroupa Milan03
Čech Jiří20Koloc Jaroslav02
Veselý Pavel30Knobloch Pavel02
Durdis Petr ml.20Grill Josef11
WO07WO70



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:19645:492Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Maděra Zdeněk
Dlask Ladislav st.
 
 
665  3010
2.Danaj Milan
Hrdý Radek
 
 
Mareš Jan
Bajtalonová Jitka
 
 
-97-9-8 1311
3.Danaj MilanMareš Jan-7726 3121
4.Hrdý RadekMaděra Zdeněk488  3031
5.Hrdý MiroslavBajtalonová Jitka837  3041
6.Danaj TomášDlask Ladislav st.665  3051
7.Hrdý RadekMareš Jan355  3061
8.Hrdý MiroslavMaděra Zdeněk-8-9-11  0362
9.Danaj TomášBajtalonová Jitka7114  3072
10.Danaj MilanDlask Ladislav st.-53-216-42373
11.Hrdý MiroslavMareš Jan3-629 3183
12.Danaj TomášMaděra Zdeněk1511  3093
13.Danaj MilanBajtalonová Jitka6-87-7-92394
14.Hrdý RadekDlask Ladislav st.10910  30104
15.Danaj TomášMareš Jan2210  30114
16.Danaj MilanMaděra Zdeněk-77-7-3 13115
17.Hrdý RadekBajtalonová Jitka-65107 31125
18.Hrdý MiroslavDlask Ladislav st.3-1076 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Danaj Milan13Mareš Jan04
Hrdý Radek40Maděra Zdeněk22
Hrdý Miroslav31Bajtalonová Jitka13
Danaj Tomáš40Dlask Ladislav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32618:613TTC Brandýs nad Labem "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Kryštof
Ivan Milan
 
 
Šulc Dalibor
Slaměník Richard
 
 
-89-7773210
2.Mühlfeit Luboš
Zatřepálková Lenka
 
 
Richter Vojtěch
Richter Jaroslav ml.
 
 
284  3020
3.Mühlfeit LubošRichter Vojtěch887  3030
4.Ivan MilanSlaměník Richard8107  3040
5.Richter Jaroslav ml.WO    0341
6.Balák KryštofŠulc Dalibor-4-104883251
7.Ivan MilanRichter Vojtěch-77-79-72352
8.Zatřepálková LenkaSlaměník Richard-38-9-7 1353
9.Balák KryštofRichter Jaroslav ml.678  3063
10.Mühlfeit LubošŠulc Dalibor-8-8-9  0364
11.Zatřepálková LenkaRichter Vojtěch-682-983274
12.Balák KryštofSlaměník Richard-149-7-10 1375
13.Mühlfeit LubošRichter Jaroslav ml.-910-3963285
14.Ivan MilanŠulc Dalibor6-896 3195
15.Balák KryštofRichter Vojtěch6-8-59632105
16.Mühlfeit LubošSlaměník Richard8-11-9-5 13106
17.Ivan MilanRichter Jaroslav ml.WO    30116
18.Zatřepálková LenkaŠulc DaliborWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mühlfeit Luboš22Richter Vojtěch13
Ivan Milan21Slaměník Richard31
Balák Kryštof31Richter Jaroslav ml.02
Zatřepálková Lenka11Šulc Dalibor12
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33638:650TTC Bělá pod Bezdězem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Slobodzian Jakub
 
 
Rubín Pavel
Moulis Pavel
 
 
-5-119983210
2.Kapras Karel
Postelt Vladimír
 
 
Růžička Zdeněk
Malý Petr
 
 
-7-8-10  0311
3.Postelt VladimírMalý Petr-1-3-8  0312
4.Balcar MiroslavRůžička Zdeněk56-43 3122
5.Slobodzian JakubRubín Pavel1489  3032
6.Kapras KarelMoulis Pavel-74-11-9 1333
7.Balcar MiroslavMalý Petr-4-7-0  0334
8.Slobodzian JakubRůžička Zdeněk977  3044
9.Kapras KarelRubín Pavel10-107-3-112345
10.Postelt VladimírMoulis Pavel8-89-673255
11.Slobodzian JakubMalý Petr-98-5-10 1356
12.Kapras KarelRůžička Zdeněk7911  3066
13.Postelt VladimírRubín Pavel-99-8-12 1367
14.Balcar MiroslavMoulis Pavel1193  3077
15.Kapras KarelMalý Petr-1010-5793287
16.Postelt VladimírRůžička Zdeněk92-89 3197
17.Balcar MiroslavRubín Pavel-79-5-1 1398
18.Slobodzian JakubMoulis Pavel-9535 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Postelt Vladimír22Malý Petr31
Balcar Miroslav22Růžička Zdeněk04
Slobodzian Jakub31Rubín Pavel31
Kapras Karel22Moulis Pavel13
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy