Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32636:528nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Luboš
Břetenář Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Král Jindřich
Havel Martin
 
 
Žáček Josef
Matějíček Marián
 
 
-7-7-10  0311
3.Havel MartinŽáček Josef-1112-9-8 1312
4.Táborský LubošMatějíček Marián-10-687-62313
5.Král JindřichGhariani Sebastian-8-8-3  0314
6.Břetenář PetrWO    3024
7.Táborský LubošŽáček Josef-6-49-5 1325
8.Král JindřichMatějíček Marián9-4-101093235
9.Břetenář PetrGhariani Sebastian-7-995-72336
10.Havel MartinWO    3046
11.Král JindřichŽáček Josef-11-786-82347
12.Břetenář PetrMatějíček Marián77-512 3157
13.Havel MartinGhariani Sebastian767  3067
14.Táborský LubošWO    3077
15.Břetenář PetrŽáček Josef-79-6-7 1378
16.Havel MartinMatějíček Marián-13-7-6  0379
17.Táborský LubošGhariani Sebastian-7-44773289
18.Král JindřichWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havel Martin12Žáček Josef40
Táborský Luboš12Matějíček Marián22
Král Jindřich12Ghariani Sebastian22
Břetenář Petr12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "A"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32648:639TJ Lokomotiva Nymburk "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
Čuba Milan
Čubová Jana
 
 
-11-1-9  0301
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Šlechta Jaroslav
Pekarovič David
 
 
10-7-98-52302
3.Šimek JiříČubová Jana9-1-5-11 1303
4.Kyncl MiloslavPekarovič David-6-8-13  0304
5.Kokojan TomášKočiš Ludovít8-9-79113214
6.Piroutek KvětoslavŠlechta Jaroslav947  3024
7.Kyncl MiloslavČubová Jana492  3034
8.Kokojan TomášPekarovič David9-11-3-6 1335
9.Piroutek KvětoslavKočiš Ludovít547  3045
10.Šimek JiříŠlechta Jaroslav12-5-41073255
11.Kokojan TomášČubová Jana865  3065
12.Piroutek KvětoslavPekarovič David-75103 3175
13.Šimek JiříKočiš Ludovít-84-58-72376
14.Kyncl MiloslavŠlechta Jaroslav9-8109 3186
15.Piroutek KvětoslavČubová Jana-10-9-9  0387
16.Šimek JiříPekarovič David-21-8-12 1388
17.Kyncl MiloslavKočiš Ludovít8-1397 3198
18.Kokojan Tomᚊlechta Jaroslav710-26 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Jiří13Čubová Jana22
Kyncl Miloslav31Pekarovič David31
Kokojan Tomáš31Kočiš Ludovít13
Piroutek Květoslav31Šlechta Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:23455:507TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Dlask Ladislav st.
Maděra Zdeněk
 
 
479  3010
2.Čech Jiří
Horsák Oldřich
 
 
Bajtalonová Jitka
Dusil Petr
 
 
887  3020
3.Durdis Petr ml.Dusil Petr7-10-2-10 1321
4.Veselý PavelBajtalonová Jitka456  3031
5.Čech JiříMaděra Zdeněk887  3041
6.Horsák OldřichDlask Ladislav st.765  3051
7.Veselý PavelDusil Petr8-376 3161
8.Čech JiříBajtalonová Jitka8104  3071
9.Horsák OldřichMaděra Zdeněk647  3081
10.Durdis Petr ml.Dlask Ladislav st.664  3091
11.Čech JiříDusil Petr-510-8-14 1392
12.Horsák OldřichBajtalonová Jitka84-139 31102
13.Durdis Petr ml.Maděra Zdeněk9129  30112
14.Veselý PavelDlask Ladislav st.WO    03113
15.Horsák OldřichDusil PetrWO    03114
16.Durdis Petr ml.Bajtalonová JitkaWO    03115
17.Veselý PavelMaděra ZdeněkWO    03116
18.Čech JiříDlask Ladislav st.WO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr ml.21Dusil Petr21
Veselý Pavel20Bajtalonová Jitka03
Čech Jiří21Maděra Zdeněk03
Horsák Oldřich30Dlask Ladislav st.02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:23661:559Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Radek
Danaj Tomáš
 
 
Koloc Jaroslav
Kroupa Milan
 
 
838  3010
2.Halama Jiří
Hrdý Miroslav
 
 
Grill Josef
Knobloch Pavel
 
 
8-9910 3120
3.Halama JiříKroupa Milan5116  3030
4.Hrdý MiroslavKoloc Jaroslav-871010 3140
5.Hrdý RadekKnobloch Pavel-9-991253250
6.Danaj TomášGrill Josef687  3060
7.Hrdý MiroslavKroupa Milan5-8-2-6 1361
8.Hrdý RadekKoloc Jaroslav-7-95453271
9.Danaj TomášKnobloch Pavel225  3081
10.Halama JiříGrill Josef-5-15-1  0382
11.Hrdý RadekKroupa Milan989  3092
12.Danaj TomášKoloc Jaroslav6-9-85632102
13.Halama JiříKnobloch Pavel644  30112
14.Hrdý MiroslavGrill Josef-5-5-6  03113
15.Danaj TomášKroupa Milan6-466 31123
16.Halama JiříKoloc Jaroslav-95-410-923124
17.Hrdý MiroslavKnobloch Pavel4-496 31134
18.Hrdý RadekGrill Josef-6795 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halama Jiří22Kroupa Milan13
Hrdý Miroslav22Koloc Jaroslav13
Hrdý Radek40Knobloch Pavel04
Danaj Tomáš40Grill Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29660:627TTC Brandýs nad Labem "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Milan
Balák Kryštof
 
 
Kulíšek Milan
Rubín Pavel
 
 
5311  3010
2.Mühlfeit Luboš
Zatřepálková Lenka
 
 
Malý Petr
Růžička Zdeněk
 
 
89-67 3120
3.Mühlfeit LubošMalý Petr779  3030
4.Ivan MilanKulíšek Milan9612  3040
5.Zatřepálková LenkaRubín Pavel-8-69-8 1341
6.Balák KryštofBízek Zdeněk1176  3051
7.Ivan MilanMalý Petr-2-9-7  0352
8.Zatřepálková LenkaKulíšek Milan-8106-1083262
9.Balák KryštofRubín Pavel7-97-763272
10.Mühlfeit LubošBízek Zdeněk457  3082
11.Zatřepálková LenkaMalý Petr-5-7-11  0383
12.Balák KryštofKulíšek Milan8-8117 3193
13.Mühlfeit LubošRubín Pavel6-10-94-72394
14.Ivan MilanBízek Zdeněk-984-9-52395
15.Balák KryštofMalý Petr11-818 31105
16.Mühlfeit LubošKulíšek Milan9-6912 31115
17.Ivan MilanRubín Pavel77-14-7-1023116
18.Zatřepálková LenkaBízek ZdeněkWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mühlfeit Luboš31Malý Petr22
Ivan Milan13Kulíšek Milan04
Zatřepálková Lenka12Rubín Pavel31
Balák Kryštof40Bízek Zdeněk12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32569:625TTC Bělá pod Bezdězem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Slobodzian Jakub
 
 
Šulc Dalibor
Tkačuk Roman
 
 
-389-983210
2.Kapras Karel
Kaňka Luděk ml.
 
 
Slaměník Richard
Richter Vojtěch
 
 
813-9-463220
3.Kaňka Luděk ml.Tkačuk Roman-69-124-42321
4.Balcar MiroslavRichter Vojtěch-21289 3131
5.Slobodzian JakubŠulc Dalibor-4-4-8  0332
6.Kapras KarelSlaměník Richard78-4-433242
7.Balcar MiroslavTkačuk Roman569  3052
8.Slobodzian JakubRichter Vojtěch-58107 3162
9.Kapras KarelŠulc Dalibor595  3072
10.Kaňka Luděk ml.Slaměník Richard108-48 3182
11.Slobodzian JakubTkačuk Roman-7-57383292
12.Kapras KarelRichter Vojtěch6119  30102
13.Kaňka Luděk ml.Šulc Dalibor-7-97-7 13103
14.Postelt VladimírSlaměník Richard-8107-6-823104
15.Kapras KarelTkačuk RomanWO    03105
16.Kaňka Luděk ml.Richter VojtěchWO    03106
17.Postelt VladimírŠulc DaliborWO    30116
18.Slobodzian JakubSlaměník RichardWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaňka Luděk ml.12Tkačuk Roman12
Balcar Miroslav20Richter Vojtěch03
Slobodzian Jakub21Šulc Dalibor21
Kapras Karel30Slaměník Richard12
Postelt Vladimír01   
WO13WO31
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy