Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32582:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
Haník Josef
Bubeníček Ondřej
 
 
-883-1043210
2.Steiner František
Podsedník Jaroslav
 
 
Michal Radek
Petrovic Pavel
 
 
-313-5-9 1311
3.Podsedník JaroslavHaník Josef-4-5-7  0312
4.Petráň ZdeněkPetrovic Pavel7-675 3122
5.Steiner FrantišekMichal Radek-9-9-9  0323
6.Herink JanBubeníček Ondřej8814  3033
7.Petráň ZdeněkHaník Josef487  3043
8.Steiner FrantišekPetrovic Pavel7-7-149-42344
9.Herink JanMichal Radek877  3054
10.Podsedník JaroslavBubeníček Ondřej-8-49-3 1355
11.Steiner FrantišekHaník Josef-8-9-8  0356
12.Herink JanPetrovic Pavel-9-9-7  0357
13.Podsedník JaroslavMichal Radek-2-4-5  0358
14.Petráň ZdeněkBubeníček Ondřej87-97 3168
15.Herink JanHaník Josef789  3078
16.Podsedník JaroslavPetrovic Pavel-9-6-9  0379
17.Petráň ZdeněkMichal Radek-510178 3189
18.Steiner FrantišekBubeníček Ondřej549  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podsedník Jaroslav04Haník Josef22
Petráň Zdeněk40Petrovic Pavel31
Steiner František13Michal Radek22
Herink Jan31Bubeníček Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice "B"Vrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7647:307TJ Sokol Hudlice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drož Jan
Gruber Martin
 
 
Říha Bohumil
Peterka Lukáš
 
 
78-84 3110
2.Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
Janeček Martin
Bubeníček Josef ml.
 
 
596  3020
3.Drož JanŘíha Bohumil576  3030
4.Gruber MartinPeterka Lukáš48-75 3140
5.Stehlík Jan ml.Janeček Martin967  3050
6.Lev DanielBubeníček Josef ml.510-97 3160
7.Gruber MartinŘíha Bohumil85-78 3170
8.Stehlík Jan ml.Peterka Lukáš73-86 3180
9.Lev DanielJaneček Martin787  3090
10.Drož JanBubeníček Josef ml.8-754 31100
11.Stehlík Jan ml.Říha Bohumil71-68 31110
12.Lev DanielPeterka Lukáš875  30120
13.Drož JanJaneček MartinWO    30130
14.Gruber MartinBubeníček Josef ml.WO    30140
15.Lev DanielŘíha BohumilWO    30150
16.Drož JanPeterka LukášWO    30160
17.Gruber MartinJaneček MartinWO    30170
18.Stehlík Jan ml.Bubeníček Josef ml.WO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drož Jan20Říha Bohumil03
Gruber Martin20Peterka Lukáš03
Stehlík Jan ml.30Janeček Martin02
Lev Daniel30Bubeníček Josef ml.02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35577:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír ml.
Červenka Miroslav
 
 
Kubát Pavel
Vinš Karel
 
 
-2-4-7  0301
2.Koros Pavel
Jirouch Tomáš
 
 
Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
-9687 3111
3.Čepelák Vladimír ml.Kubát Pavel11-6-2-3 1312
4.Červenka MiroslavVinš Karel79-12-11-82313
5.Jirouch Tomᚊkrabal Radek-7-11-9  0314
6.Koros PavelVolek Václav95-78 3124
7.Červenka MiroslavKubát Pavel10-5-4-4 1325
8.Jirouch TomášVinš Karel897  3035
9.Koros PavelŠkrabal Radek335  3045
10.Čepelák Vladimír ml.Volek Václav-8-4-5  0346
11.Jirouch TomášKubát Pavel-7835 3156
12.Koros PavelVinš Karel7-1049 3166
13.Čepelák Vladimír ml.Škrabal Radek-6-4-3  0367
14.Červenka MiroslavVolek Václav-8-4-5  0368
15.Koros PavelKubát Pavel8-10-8753278
16.Čepelák Vladimír ml.Vinš Karel10-843 3188
17.Červenka MiroslavŠkrabal Radek-9-7-4  0389
18.Jirouch TomášVolek Václav43-115 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelák Vladimír ml.13Kubát Pavel22
Červenka Miroslav04Vinš Karel13
Jirouch Tomáš31Škrabal Radek31
Koros Pavel40Volek Václav22
teplota začátek: 17,5°C konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36688:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Pavel
Skalka Josef
 
 
Šíp Martin
Málek Miloš
 
 
6-799 3110
2.Kopp Jan
Herman Miloš
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
9-437 3120
3.Skalka JosefLinhart František ml.-8-9-12  0321
4.Poch PavelJanda Jaromír-9-5-6  0322
5.Kopp JanMálek Miloš-1110-9-9 1323
6.Herman MilošŠíp Martin-13-96983233
7.Poch PavelLinhart František ml.-4-9-6  0334
8.Kopp JanJanda Jaromír-96910 3144
9.Herman MilošMálek Miloš11910  3054
10.Skalka JosefŠíp Martin-9-7-12  0355
11.Kopp JanLinhart František ml.9-9-1310-92356
12.Herman MilošJanda Jaromír6-11-9-7 1357
13.Skalka JosefMálek Miloš5-1096 3167
14.Kroc FrantišekŠíp Martin-7-13-4  0368
15.Herman MilošLinhart František ml.-108-104-82369
16.Skalka JosefJanda Jaromír6-977 3179
17.Kroc FrantišekMálek Miloš36-9-1373289
18.Kopp JanŠíp Martin5104  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalka Josef22Linhart František ml.40
Poch Pavel02Janda Jaromír22
Kopp Jan22Málek Miloš13
Herman Miloš22Šíp Martin22
Kroc František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19604:379TJ Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Petr
Svoboda Jaromír
 
 
Král Martin
Švec Ondřej
 
 
89-8-10103210
2.Kunc Jaroslav
Spousta David
 
 

 
 
WO    3020
3.Spousta DavidŠvec Ondřej-7-5-5  0321
4.Svoboda JaromírKrál Martin-8-9-9  0322
5.Kunc PetrČuda Zdeněk432  3032
6.Kunc JaroslavWO    3042
7.Svoboda JaromírŠvec Ondřej-7-85-6 1343
8.Kunc PetrKrál Martin785  3053
9.Kunc JaroslavČuda Zdeněk456  3063
10.Spousta DavidWO    3073
11.Kunc PetrŠvec Ondřej4-5-47-102374
12.Kunc JaroslavKrál Martin8-9127 3184
13.Spousta DavidČuda Zdeněk157  3094
14.Svoboda JaromírWO    30104
15.Kunc JaroslavŠvec Ondřej-56106 31114
16.Spousta DavidKrál Martin-13-5-4  03115
17.Svoboda JaromírČuda Zdeněk753  30125
18.Kunc PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Spousta David12Švec Ondřej31
Svoboda Jaromír12Král Martin22
Kunc Petr21Čuda Zdeněk04
Kunc Jaroslav30   
WO50WO05
Tz - 18°C Tk - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr "B"Vrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Králův Dvůr, Jungmannova 292Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:43566:678TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Šrámek David
 
 
Vrátný Martin
Hlaváček Jaromír
 
 
-9-65-10 1301
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
884  3011
3.Šrámek DavidVrátný Martin-11-7-4  0312
4.Včelička LubomírMráz Roman95-8-333222
5.Bohdan LuděkCísař Jan-4-8-12  0323
6.Křikava RichardHlaváček Jaromír97-9-7-102324
7.Včelička LubomírVrátný Martin118-115 3134
8.Bohdan LuděkMráz Roman-89-9-8 1335
9.Křikava RichardCísař Jan-2-869-72336
10.Šrámek DavidHlaváček Jaromír-10-9-3  0337
11.Bohdan LuděkVrátný Martin-7-8WO  0338
12.Křikava RichardMráz Roman78-47 3148
13.Šrámek DavidCísař Jan-8-68973258
14.Včelička LubomírHlaváček Jaromír-87-7653268
15.Křikava RichardVrátný Martin-7-4-9  0369
16.Šrámek DavidMráz Roman9-99-773279
17.Včelička LubomírCísař JanWO    03710
18.Bohdan LuděkHlaváček JaromírWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek David22Vrátný Martin31
Včelička Lubomír30Mráz Roman13
Bohdan Luděk03Císař Jan21
Křikava Richard13Hlaváček Jaromír21
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy