Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45597:661TJ Sokol Hudlice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Petr
Kuška Miroslav
 
 
Drož Jan
Gruber Martin
 
 
-7-5-7  0301
2.Kunc Jaroslav
Spousta David
 
 
Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
-89-7-8 1302
3.Kunc JaroslavDrož Jan-78-6-9 1303
4.Kuška MiroslavGruber Martin-3-5-6  0304
5.Kunc PetrStehlík Jan ml.-51-72103214
6.Spousta DavidLev Daniel9-4-4853224
7.Kuška MiroslavDrož Jan910-5-5-92325
8.Kunc PetrGruber Martin-95-43-62326
9.Spousta DavidStehlík Jan ml.-6-4-6  0327
10.Kunc JaroslavLev Daniel9-63-773237
11.Kunc PetrDrož Jan-9-511-9 1338
12.Spousta DavidGruber Martin-7-8-7  0339
13.Kunc JaroslavStehlík Jan ml.68-2-9-323310
14.Kuška MiroslavLev Daniel810-11-9-623311
15.Spousta DavidDrož JanWO    30411
16.Kunc JaroslavGruber Martin11-3-4-11 13412
17.Kuška MiroslavStehlík Jan ml.WO    30512
18.Kunc PetrLev Daniel10-7-0-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kunc Jaroslav13Drož Jan30
Kuška Miroslav03Gruber Martin40
Kunc Petr13Stehlík Jan ml.21
Spousta David12Lev Daniel22
WO20WO02
Tz - 20°C Tk - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr "B"Vrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32648:621TJ Sokol Králův Dvůr "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek David
Vrecion Jiří
 
 
Steiner František
Suchý Miroslav
 
 
6-12-78-32301
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
-5-89583211
3.Šrámek DavidSteiner František10-879 3121
4.Včelička LubomírHerink Jan86-99 3131
5.Vrecion JiříPetráň Zdeněk-8-7-7  0332
6.Křikava RichardSuchý Miroslav658  3042
7.Včelička LubomírSteiner František586  3052
8.Vrecion JiříHerink Jan-8-6-7  0353
9.Křikava RichardPetráň Zdeněk3-48-5-42354
10.Šrámek DavidSuchý Miroslav8-624 3164
11.Vrecion JiříSteiner František7-8-9-10 1365
12.Křikava RichardHerink Jan-26-14953275
13.Šrámek DavidPetráň Zdeněk-8-57-12 1376
14.Včelička LubomírSuchý Miroslav954  3086
15.Křikava RichardSteiner František-6-2-6  0387
16.Šrámek DavidHerink Jan-5858 3197
17.Včelička LubomírPetráň Zdeněk-39-84532107
18.Vrecion JiříSuchý Miroslav3-678 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek David31Steiner František22
Včelička Lubomír40Herink Jan13
Vrecion Jiří13Petráň Zdeněk31
Křikava Richard22Suchý Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24662:520TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Sýkora Josef
 
 
Kopp Jan
Kroc František
 
 
-7-8-9  0301
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
-5678 3111
3.Šprysl JosefSkalka Josef-3-7-7  0312
4.Císař JanKopp Jan8104  3022
5.Mráz RomanPoch Pavel579  3032
6.Sýkora JosefKroc František9-1138 3142
7.Císař JanSkalka Josef-46-6863252
8.Mráz RomanKopp Jan8-75-6-32353
9.Sýkora JosefPoch Pavel3-878 3163
10.Šprysl JosefKroc František-9-76-8 1364
11.Mráz RomanSkalka Josef9-8-2893274
12.Sýkora JosefKopp Jan-125710 3184
13.Šprysl JosefPoch Pavel-4-610333294
14.Císař JanKroc František8-88-9932104
15.Sýkora JosefSkalka Josef876  30114
16.Šprysl JosefKopp JanWO    30124
17.Císař JanPoch PavelWO    30134
18.Mráz RomanKroc FrantišekWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprysl Josef12Skalka Josef13
Císař Jan30Kopp Jan12
Mráz Roman21Poch Pavel03
Sýkora Josef40Kroc František12
WO30WO03
Teplota začátek 21 stupňů C Teplota konec 21 stupňů C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:Čuda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45578:682TJ Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
5-7-8-4 1301
2.Švec Ondřej
Homolka Tomáš
 
 
Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
6-87-6-62302
3.Švec OndřejKoros Pavel-2-7-12  0303
4.Čuda JanJirouch Tomáš-6-611-8 1304
5.Homolka TomášČepelák Vladimír ml.-10-7-8  0305
6.Král MartinČervenka Miroslav664  3015
7.Čuda JanKoros Pavel-57-4-6 1316
8.Homolka TomášJirouch Tomáš-5-5-7  0317
9.Král MartinČepelák Vladimír ml.2-6-10783227
10.Švec OndřejČervenka Miroslav8-8610 3137
11.Homolka TomášKoros Pavel-15-4-4  0338
12.Král MartinJirouch Tomáš8-6-5-20 1339
13.Švec OndřejČepelák Vladimír ml.-6-1010-6 13310
14.Čuda JanČervenka Miroslav8107  30410
15.Král MartinKoros Pavel-12-9-5  03411
16.Švec OndřejJirouch Tomáš5-9-6-8 13412
17.Čuda JanČepelák Vladimír ml.-8-5-4  03413
18.Homolka TomášČervenka Miroslav118-10-9-723414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švec Ondřej13Koros Pavel40
Čuda Jan13Jirouch Tomáš40
Homolka Tomáš04Čepelák Vladimír ml.31
Král Martin22Červenka Miroslav13
Tepolota na začátku 19°C Teplota na konci 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Vrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "B"Rozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sedlčany,Tyršova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23628:469TJ Tatran Sedlčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Lískovec Jindřich
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
95-45 3110
2.Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
Petrovic Pavel
Michal Radek
 
 
14-877 3120
3.Lesák JakubHaník Josef-3-7-5  0321
4.Lískovec JindřichPetrovic Pavel34-8-1593231
5.Linhart František ml.Soused Milan778  3041
6.Kocura JiříMichal Radek214  3051
7.Lískovec JindřichHaník Josef5118  3061
8.Linhart František ml.Petrovic Pavel785  3071
9.Kocura JiříSoused Milan-888-533281
10.Lesák JakubMichal Radek85-4-6-82382
11.Linhart František ml.Haník Josef-7-7-7  0383
12.Kocura JiříPetrovic Pavel-810-11383293
13.Lesák JakubSoused Milan-5-11-9  0394
14.Lískovec JindřichMichal Radek656  30104
15.Kocura JiříHaník Josef-8-7-8  03105
16.Lesák JakubPetrovic PavelWO    30115
17.Lískovec JindřichSoused MilanWO    30125
18.Linhart František ml.Michal RadekWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lesák Jakub03Haník Josef31
Lískovec Jindřich30Petrovic Pavel03
Linhart František ml.21Soused Milan12
Kocura Jiří31Michal Radek12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:50Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6580:339TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Jaroslav
Kubát Pavel
 
 
Bubeníček Josef ml.
Burian Michal
 
 
-5836 3110
2.Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
Janeček Martin
Hylmar Vladimír
 
 
673  3020
3.Škrabal JaroslavBurian Michal799  3030
4.Škrabal RadekHylmar Vladimír354  3040
5.Volek VáclavBubeníček Josef ml.286  3050
6.Kubát PavelJaneček Martin337  3060
7.Škrabal RadekBurian Michal783  3070
8.Volek VáclavHylmar Vladimír531  3080
9.Kubát PavelBubeníček Josef ml.229  3090
10.Škrabal JaroslavJaneček Martin4-879 31100
11.Volek VáclavBurian Michal774  30110
12.Kubát PavelHylmar Vladimír455  30120
13.Škrabal JaroslavBubeníček Josef ml.274  30130
14.Škrabal RadekJaneček Martin449  30140
15.Kubát PavelBurian Michal673  30150
16.Škrabal JaroslavHylmar Vladimír88-65 31160
17.Škrabal RadekBubeníček Josef ml.366  30170
18.Volek VáclavJaneček MartinWO    03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrabal Jaroslav40Burian Michal04
Škrabal Radek40Hylmar Vladimír04
Volek Václav30Bubeníček Josef ml.04
Kubát Pavel40Janeček Martin03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy