Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:20592:373TJ Slavoj Obecnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
6-310-7123210
2.Suchý Miroslav
Burian Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Petráň ZdeněkVolek Václav9-6-3583230
4.Burian VáclavŠkrabal Radek-6-3-2  0331
5.Herink JanČepelák Miroslav977  3041
6.Suchý MiroslavWO    3051
7.Burian VáclavVolek Václav-6-6-6  0352
8.Herink JanŠkrabal Radek9-7-61083262
9.Suchý MiroslavČepelák Miroslav8-576 3172
10.Petráň ZdeněkWO    3082
11.Herink JanVolek Václav-98-7-6 1383
12.Suchý MiroslavŠkrabal Radek-6-6-5  0384
13.Petráň ZdeněkČepelák Miroslav-9888 3194
14.Burian VáclavWO    30104
15.Suchý MiroslavVolek VáclavWO    30114
16.Petráň ZdeněkŠkrabal RadekWO    30124
17.Burian VáclavČepelák MiroslavWO    30134
18.Herink JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petráň Zdeněk20Volek Václav21
Burian Václav02Škrabal Radek21
Herink Jan21Čepelák Miroslav03
Suchý Miroslav11   
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice "B"Vrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24662:521TJ Sokol Hudlice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drož Jan
Gruber Martin
 
 
Lískovec Jindřich
Lesák Jakub
 
 
849  3010
2.Lev Daniel
Stehlík Jan ml.
 
 
Šíp Martin
Janda Jaromír
 
 
-4885 3120
3.Drož JanLískovec Jindřich-141044 3130
4.Stehlík Jan ml.Lesák Jakub5-10-8713240
5.Lev DanielŠíp Martin10107  3050
6.Gruber MartinJanda Jaromír76-86 3160
7.Stehlík Jan ml.Lískovec Jindřich-97-6-9 1361
8.Lev DanielLesák Jakub-96-94-92362
9.Gruber MartinŠíp Martin867  3072
10.Drož JanJanda Jaromír-59-39-122373
11.Lev DanielLískovec Jindřich-98-2-4 1374
12.Gruber MartinLesák Jakub1026  3084
13.Drož JanŠíp Martin-84107 3194
14.Stehlík Jan ml.Janda Jaromír-911-6-4 1395
15.Gruber MartinLískovec Jindřich-9-6-10  0396
16.Drož JanLesák Jakub428  30106
17.Stehlík Jan ml.Šíp MartinWO    30116
18.Lev DanielJanda JaromírWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drož Jan31Lískovec Jindřich31
Stehlík Jan ml.12Lesák Jakub13
Lev Daniel12Šíp Martin03
Gruber Martin31Janda Jaromír21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37573:581Sokol Nižbor "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Bohumil
Medvecký Jan
 
 
Švec Ondřej
Liška Jan
 
 
-8-968-72301
2.Suchopár Miroslav
Drábek Martin
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
6-887 3111
3.Říha BohumilŠvec Ondřej-8-9-7  0312
4.Medvecký JanKrál Martin-10-10-7  0313
5.Suchopár MiroslavČuda Jan89-7-9-82314
6.Drábek MartinLiška Jan5-446 3124
7.Medvecký JanŠvec Ondřej-89-5-7 1325
8.Suchopár MiroslavKrál Martin-6-4-3  0326
9.Drábek MartinČuda Jan598  3036
10.Říha BohumilLiška Jan-9-5-10  0337
11.Suchopár MiroslavŠvec Ondřej-7-59-6 1338
12.Drábek MartinKrál Martin-9-138-8 1339
13.Říha BohumilČuda Jan-99-8-5 13310
14.Medvecký JanHomolka Tomáš-108-531032410
15.Drábek MartinŠvec OndřejWO    30510
16.Říha BohumilKrál MartinWO    30610
17.Medvecký JanČuda Jan588  30710
18.Suchopár MiroslavHomolka TomášWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Bohumil03Švec Ondřej30
Medvecký Jan22Král Martin30
Suchopár Miroslav03Čuda Jan22
Drábek Martin21Liška Jan11
   Homolka Tomáš01
WO21WO12
t.z.u-19 t.k.u-21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34628:522TJ Sokol Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Petrovic Pavel
 
 
Vrátný Martin
Hlaváček Jaromír
 
 
884  3010
2.Soused Milan
Michal Radek
 
 
Mráz Roman
Císař Jan
 
 
-11-16-8  0311
3.Soused MilanVrátný Martin8-76-8-92312
4.Michal RadekHlaváček Jaromír8-11-38-82313
5.Petrovic PavelMráz Roman7-28-1083223
6.Haník JosefCísař Jan-5-10-6  0324
7.Michal RadekVrátný Martin-8-878-82325
8.Petrovic PavelHlaváček Jaromír7-7-8-10 1326
9.Haník JosefMráz Roman-9-11-8  0327
10.Soused MilanCísař Jan-8-9-8  0328
11.Petrovic PavelVrátný Martin-7-3-2  0329
12.Haník JosefHlaváček Jaromír7-67-6103239
13.Soused MilanMráz Roman75-10-7-723310
14.Michal RadekCísař JanWO    30410
15.Haník JosefVrátný MartinWO    30510
16.Soused MilanHlaváček JaromírWO    30610
17.Michal RadekMráz RomanWO    30710
18.Petrovic PavelCísař JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soused Milan03Vrátný Martin30
Michal Radek02Hlaváček Jaromír21
Petrovic Pavel12Mráz Roman21
Haník Josef12Císař Jan20
WO50WO05
t.z.u-19 t.k.u-19



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24638:485TJ Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Šrámek David
Kračmer Matěj
 
 
-854-733210
2.Čepelák Vladimír ml.
Červenka Miroslav
 
 
Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
-9-38-7 1311
3.Červenka MiroslavKřikava Richard-3-4-4  0312
4.Čepelák Vladimír ml.Šrámek David655  3022
5.Jirouch TomášKračmer Matěj348  3032
6.Koros PavelVčelička Lubomír8-107-5-42333
7.Čepelák Vladimír ml.Křikava Richard632  3043
8.Jirouch Tomᚊrámek David8-10-10-9 1344
9.Koros PavelKračmer Matěj611-510 3154
10.Červenka MiroslavVčelička Lubomír-8-7-2  0355
11.Jirouch TomášKřikava Richard-6776 3165
12.Koros PavelŠrámek David-9672 3175
13.Červenka MiroslavKračmer Matěj-6-11711103285
14.Čepelák Vladimír ml.Včelička Lubomír9-6-6973295
15.Koros PavelKřikava Richard277  30105
16.Červenka MiroslavŠrámek DavidWO    30115
17.Čepelák Vladimír ml.Kračmer MatějWO    30125
18.Jirouch TomášVčelička LubomírWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Miroslav12Křikava Richard13
Čepelák Vladimír ml.30Šrámek David12
Jirouch Tomáš21Kračmer Matěj03
Koros Pavel31Včelička Lubomír21
WO30WO03
Teplota začátek 19°C konec 19,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33694:650TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Poch Pavel
 
 
Kunc Petr
Křemen Josef
 
 
8-967 3110
2.Herman Miloš
Kopp Jan
 
 
Kunc Jaroslav
Spousta David
 
 
-9-1076103220
3.Skalka JosefSpousta David9-10-7893230
4.Herman MilošKunc Jaroslav6139  3040
5.Kopp JanKřemen Josef56-9-863250
6.Poch PavelKunc Petr-10-116-10 1351
7.Herman MilošSpousta David2611  3061
8.Kopp JanKunc Jaroslav8-989 3171
9.Kroc FrantišekKřemen Josef-110-8-16 1372
10.Skalka JosefKunc Petr-9-9-10  0373
11.Kopp JanSpousta David-7-7-9  0374
12.Kroc FrantišekKunc Jaroslav-5987 3184
13.Skalka JosefKřemen Josef-979-6-72385
14.Herman MilošKunc Petr-9796 3195
15.Kroc FrantišekSpousta David-1010-87832105
16.Skalka JosefKunc Jaroslav-4-410-8 13106
17.Herman MilošKřemen JosefWO    30116
18.Kopp JanKunc Petr-8-7-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalka Josef13Spousta David13
Herman Miloš30Kunc Jaroslav13
Kopp Jan22Křemen Josef21
Poch Pavel01Kunc Petr31
Kroc František21   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy