Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19562:501TJ Sokol Čáslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Zdeněk
Mucha Ondřej
 
 
Pokorný Petr
Burda Roman
 
 
789  3010
2.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Vacek Miroslav
Skyva Milan
 
 
5-862 3120
3.Mucha OndřejPokorný Petr568  3030
4.Jirásek ZdeněkVacek Miroslav76-711 3140
5.Koždoň RomanBurda Roman459  3050
6.Lövl JanSkyva Milan10-328 3160
7.Jirásek ZdeněkPokorný Petr-5-10-2  0361
8.Koždoň RomanVacek Miroslav098  3071
9.Lövl JanBurda Roman8-536 3181
10.Mucha OndřejSkyva Milan-5-1010-5 1382
11.Koždoň RomanPokorný Petr575  3092
12.Lövl JanVacek Miroslav8-865 31102
13.Mucha OndřejBurda Roman-8888 31112
14.Jirásek ZdeněkSkyva Milan8-997 31122
15.Lövl JanPokorný PetrWO    03123
16.Mucha OndřejVacek Miroslav697  30133
17.Jirásek ZdeněkBurda Roman778  30143
18.Koždoň RomanSkyva MilanWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mucha Ondřej31Pokorný Petr12
Jirásek Zdeněk31Vacek Miroslav04
Koždoň Roman30Burda Roman04
Lövl Jan30Skyva Milan12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36701:706TJ Sadská "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Nádvorník Štěpán
Zrcek Miroslav
 
 
757  3010
2.Hubáček Jiří
Počarovský Pavel
 
 
Šturc Jiří
Váňa Miroslav
 
 
9-10-7-10 1311
3.Hubáček JiříVáňa Miroslav-6-6-4  0312
4.Motl MilanZrcek Miroslav-8-8810113222
5.Vydra MilanŠturc Jiří-6-10-7  0323
6.Počarovský PavelHrazdíra Jiří7-599 3133
7.Motl MilanVáňa Miroslav-67-135-102334
8.Vydra MilanZrcek Miroslav4710  3044
9.Počarovský PavelŠturc Jiří-11-49-9 1345
10.Hubáček JiříHrazdíra Jiří6-622-773255
11.Vydra MilanVáňa Miroslav7-996 3165
12.Počarovský PavelZrcek Miroslav-6-65773275
13.Hubáček JiříŠturc Jiří10-39-4103285
14.Motl MilanHrazdíra Jiří5-99-963295
15.Počarovský PavelVáňa Miroslav-8-9-5  0396
16.Hubáček JiříZrcek Miroslav67-10-4-82397
17.Motl MilanŠturc Jiří10-8-45-72398
18.Vydra MilanNádvorník Štěpán1084  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubáček Jiří22Váňa Miroslav31
Motl Milan22Zrcek Miroslav13
Vydra Milan31Šturc Jiří31
Počarovský Pavel22Hrazdíra Jiří03
   Nádvorník Štěpán01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:11577:295TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míka Petr
Erlich Luboš
 
 

 
 
WO    3010
2.Plíhal Martin
Fišer Štefan
 
 
Vošahlík Radek
Hendrych Ladislav
 
 
899  3020
3.Erlich LubošPelant Jiří781  3030
4.Fišer ŠtefanVošahlík Radek55-95 3140
5.Šmíd MiroslavHendrych Ladislav-647-7-92341
6.Míka PetrWO    3051
7.Fišer ŠtefanPelant Jiří858  3061
8.Šmíd MiroslavVošahlík Radek866  3071
9.Míka PetrHendrych Ladislav-8-6-8  0372
10.Plíhal MartinWO    3082
11.Šmíd MiroslavPelant Jiří898  3092
12.Míka PetrVošahlík Radek-7566 31102
13.Plíhal MartinHendrych LadislavWO    30112
14.Fišer ŠtefanWO    30122
15.Míka PetrPelant Jiří689  30132
16.Plíhal MartinVošahlík RadekWO    03133
17.Fišer ŠtefanHendrych LadislavWO    30143
18.Šmíd MiroslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Erlich Luboš10Pelant Jiří04
Fišer Štefan20Vošahlík Radek03
Šmíd Miroslav21Hendrych Ladislav20
Míka Petr21   
WO71WO17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:33552:472TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
Růžička Dušan
Uher Petr
 
 
-73-8-6 1301
2.Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
-6-8-6  0302
3.Poláček PetrSosnovec Martin-4-748-112303
4.Hataš MartinUher Petr-4-4-3  0304
5.Weishaupt RobertRůžička Dušan-10-76-13 1305
6.Dvořák JanBureš Bohumil894  3015
7.Hataš MartinSosnovec Martin-10-98-6 1316
8.Weishaupt RobertUher Petr-5-3-9  0317
9.Dvořák JanRůžička Dušan397  3027
10.Poláček PetrBureš Bohumil-9-8-9  0328
11.Weishaupt RobertSosnovec Martin10-8-8-11 1329
12.Dvořák JanUher Petr10-6-410-323210
13.Poláček PetrRůžička Dušan-7-3-8  03211
14.Hataš MartinBureš BohumilWO    30311
15.Dvořák JanSosnovec MartinWO    30411
16.Poláček PetrUher PetrWO    30511
17.Hataš MartinRůžička DušanWO    30611
18.Weishaupt RobertBureš BohumilWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poláček Petr03Sosnovec Martin30
Hataš Martin02Uher Petr30
Weishaupt Robert03Růžička Dušan21
Dvořák Jan21Bureš Bohumil11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32691:623TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Procházka Roman
Ptáček František ml.
 
 
65-9-1283210
2.Ouda Pavel
Lambert Zbyněk
 
 
Lhoták Lubor
Doležal Martin
 
 
-482-533220
3.Randák AdamDoležal Martin-9-11-7  0321
4.Ouda PavelProcházka Roman-4-9-9  0322
5.Stupavský MilanPtáček František ml.5-836 3132
6.Lambert ZbyněkLhoták Lubor7711  3042
7.Ouda PavelDoležal Martin7-134-9-62343
8.Stupavský MilanProcházka Roman95-108 3153
9.Lambert ZbyněkPtáček František ml.1063  3063
10.Randák AdamLhoták Lubor4118  3073
11.Stupavský MilanDoležal Martin11-8-89-42374
12.Lambert ZbyněkProcházka Roman-2-6-6  0375
13.Randák AdamPtáček František ml.517  3085
14.Ouda PavelLhoták Lubor-128-6-6 1386
15.Lambert ZbyněkDoležal Martin-35-9713296
16.Randák AdamProcházka Roman95-57 31106
17.Ouda PavelPtáček František ml.104-9-8-1023107
18.Stupavský MilanLhoták Lubor-899-8432117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam31Doležal Martin31
Ouda Pavel04Procházka Roman22
Stupavský Milan31Ptáček František ml.13
Lambert Zbyněk31Lhoták Lubor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:29550:562TJ Lokomotiva Nymburk "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Dvořák Jaroslav
 
 
Štefl Václav
Vančura Filip
 
 
7109  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Hrobař Jaroslav
Širák Daniel
 
 
85-810 3120
3.Hájek ZdeněkŠtefl Václav5-49-7-52321
4.Třešňák JosefHrobař Jaroslav3-88-853231
5.Eliška RomanVančura Filip79-76 3141
6.Dvořák JaroslavŠirák Daniel686  3051
7.Třešňák JosefŠtefl Václav347  3061
8.Eliška RomanHrobař Jaroslav4-34-1133271
9.Dvořák JaroslavVančura Filip873  3081
10.Hájek ZdeněkŠirák Daniel-98-7773291
11.Eliška RomanŠtefl Václav-9335 31101
12.Dvořák JaroslavHrobař JaroslavWO    03102
13.Hájek ZdeněkVančura Filip886  30112
14.Hájek Lukᚊirák Daniel-4-5-4  03113
15.Dvořák JaroslavŠtefl VáclavWO    03114
16.Hájek ZdeněkHrobař Jaroslav6-37-8932124
17.Hájek LukášVančura Filip-7-5-8  03125
18.Eliška RomanŠirák DanielWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Zdeněk31Štefl Václav12
Třešňák Josef20Hrobař Jaroslav03
Eliška Roman30Vančura Filip13
Dvořák Jaroslav20Širák Daniel12
Hájek Lukáš02   
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy