Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:36456:529TJ Sokol Čáslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Skyva Milan
 
 
Lövl Jan
Mucha Ondřej
 
 
-10-67-8 1301
2.
 
 
Jirásek Zdeněk
Cyrus Miroslav
 
 
WO    0302
3.Skyva MilanLövl Jan-99-68103212
4.Pokorný PetrJirásek Zdeněk-7-6-15  0313
5.Burda RomanMucha Ondřej913-7-973223
6.Cyrus MiroslavWO    0324
7.Pokorný PetrLövl Jan13-6-7-8 1325
8.Burda RomanJirásek Zdeněk-4-4-5  0326
9.Mucha OndřejWO    0327
10.Skyva MilanCyrus Miroslav3-1282 3137
11.Burda RomanLövl Jan-10-7-6  0338
12.Jirásek ZdeněkWO    0339
13.Skyva MilanMucha Ondřej6-832 3149
14.Pokorný PetrCyrus Miroslav6610  3059
15.Lövl JanWO    03510
16.Skyva MilanJirásek ZdeněkWO    30610
17.Pokorný PetrMucha OndřejWO    30710
18.Burda RomanCyrus MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skyva Milan30Lövl Jan21
Pokorný Petr12Jirásek Zdeněk20
Burda Roman12Mucha Ondřej02
   Cyrus Miroslav02
WO35WO53



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27697:572Stolní tenis Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Barta Ivan
 
 
Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
-9-89-8 1301
2.Šturc Jiří
Váňa Miroslav
 
 
Fiedler Michael
Motl Milan
 
 
694  3011
3.Barta IvanFedačka Michal467  3021
4.Zrcek MiroslavMotl Milan-8-69-11 1322
5.Šturc JiříVydra Milan910-47 3132
6.Váňa MiroslavFiedler Michael7-997 3142
7.Zrcek MiroslavFedačka Michal10-107-1183252
8.Šturc JiříMotl Milan939  3062
9.Váňa MiroslavVydra Milan-511-9-10 1363
10.Barta IvanFiedler Michael8-68-933273
11.Šturc JiříFedačka Michal-7-8-7  0374
12.Váňa MiroslavMotl Milan-1488-733284
13.Barta IvanVydra Milan-138-8-6 1385
14.Zrcek MiroslavFiedler Michael364  3095
15.Váňa MiroslavFedačka Michal-10579 31105
16.Barta IvanMotl Milan-78-118-1023106
17.Zrcek MiroslavVydra MilanWO    30116
18.Šturc JiříFiedler MichaelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barta Ivan22Fedačka Michal13
Zrcek Miroslav21Motl Milan22
Šturc Jiří21Vydra Milan21
Váňa Miroslav31Fiedler Michael03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34593:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Ladislav
Vošahlík Radek
 
 
Erlich Luboš
Uksa Tomáš
 
 
8-7-1-12 1301
2.Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
Míka Petr
Šmíd Miroslav
 
 
-9879 3111
3.Hendrych LadislavUksa Tomáš-610-8-10 1312
4.Strnad RichardŠmíd Miroslav-74-4-6 1313
5.Sysel VojtěchErlich Luboš10-266 3123
6.Vošahlík RadekMíka Petr853  3033
7.Strnad RichardUksa Tomáš-4-9-11  0334
8.Sysel VojtěchŠmíd Miroslav-6-6-7  0335
9.Vošahlík RadekErlich Luboš-3-1-8  0336
10.Hendrych LadislavMíka Petr787  3046
11.Sysel VojtěchUksa Tomáš-98-7-6 1347
12.Vošahlík RadekŠmíd Miroslav-7-9-7  0348
13.Hendrych LadislavErlich LubošWO    3058
14.Strnad RichardMíka Petr812-84 3168
15.Vošahlík RadekUksa Tomáš79-3-683278
16.Hendrych LadislavŠmíd Miroslav55-10-5-72379
17.Strnad RichardErlich Luboš67-49 3189
18.Sysel VojtěchMíka Petr510-99 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Ladislav12Uksa Tomáš31
Strnad Richard22Šmíd Miroslav40
Sysel Vojtěch22Erlich Luboš12
Vošahlík Radek22Míka Petr04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29590:564TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Růžička Dušan
 
 
Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
565  3010
2.Bureš Bohumil
Kořínek Milan
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
-7-76-3 1311
3.Bureš BohumilDvořák Jan-62-4-6 1312
4.Růžička DušanPoláček Petr6-1049 3122
5.Kořínek MilanHataš Martin746  3032
6.Uher PetrWeishaupt Robert113-94 3142
7.Růžička DušanDvořák Jan-7-7-7  0343
8.Kořínek MilanPoláček Petr7-3-8633253
9.Uher PetrHataš Martin375  3063
10.Bureš BohumilWeishaupt Robert885  3073
11.Kořínek MilanDvořák Jan-89-9-5 1374
12.Uher PetrPoláček Petr6107  3084
13.Bureš BohumilHataš Martin-58-6-3 1385
14.Růžička DušanWeishaupt Robert-1211127 3195
15.Uher PetrDvořák Jan-7-8-8  0396
16.Bureš BohumilPoláček Petr55-96 31106
17.Růžička DušanHataš Martin99-9-2732116
18.Kořínek MilanWeishaupt RobertWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Bohumil22Dvořák Jan40
Růžička Dušan31Poláček Petr04
Kořínek Milan21Hataš Martin13
Uher Petr31Weishaupt Robert03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:38648:676TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Martin
Mokříž Bohuslav
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
-1-8-9  0301
2.Moravec Stanislav
Procházka Roman
 
 
Ouda Pavel
Lambert Zbyněk
 
 
13-114-753211
3.Doležal MartinLambert Zbyněk-106-8583221
4.Procházka RomanRandák Adam-4-4-7  0322
5.Moravec StanislavOuda Pavel-108-6693232
6.Mokříž BohuslavStupavský Milan-12-8-6  0333
7.Procházka RomanLambert Zbyněk-9712-993243
8.Moravec StanislavRandák Adam-3-69-6 1344
9.Mokříž BohuslavOuda Pavel5-4310 3154
10.Doležal MartinStupavský Milan-7-11-7  0355
11.Moravec StanislavLambert Zbyněk-4333 3165
12.Mokříž BohuslavRandák Adam8-4-12-6 1366
13.Doležal MartinOuda Pavel8812  3076
14.Procházka RomanStupavský Milan-5-9-10  0377
15.Mokříž BohuslavLambert Zbyněk-8-4-6  0378
16.Doležal MartinRandák Adam-14-77983288
17.Procházka RomanOuda Pavel9-1185 3198
18.Moravec StanislavStupavský Milan-101197 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Martin31Lambert Zbyněk13
Procházka Roman22Randák Adam31
Moravec Stanislav31Ouda Pavel04
Mokříž Bohuslav13Stupavský Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:18621:372TJ Sokol Čáslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefl Václav
Širák Daniel
 
 
Hájek Zdeněk
Eliška Roman
 
 
-3-7-9  0301
2.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 

 
 
WO    3011
3.Štefl VáclavEliška Roman11-7-10-5 1312
4.Vančura FilipTřešňák Josef769  3022
5.Cikán MichalHájek Zdeněk-8695 3132
6.Hrobař JaroslavWO    3042
7.Vančura FilipEliška Roman8109  3052
8.Cikán MichalTřešňák Josef-311-9-9 1353
9.Hrobař JaroslavHájek Zdeněk10-11710 3163
10.Štefl VáclavWO    3073
11.Cikán MichalEliška Roman7-5-26-32374
12.Hrobař JaroslavTřešňák Josef-6975 3184
13.Štefl VáclavHájek Zdeněk-511-88-72385
14.Vančura FilipWO    3095
15.Hrobař JaroslavEliška RomanWO    30105
16.Štefl VáclavTřešňák JosefWO    30115
17.Vančura FilipHájek ZdeněkWO    30125
18.Cikán MichalWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štefl Václav02Eliška Roman21
Vančura Filip20Třešňák Josef12
Cikán Michal12Hájek Zdeněk12
Hrobař Jaroslav20   
WO80WO08

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy