Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40651:665TJ Sokol Čáslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Pěnkavová Kristýna
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-8-49-12 1301
2.Nádvorník Štěpán
Zrcek Miroslav
 
 
Jirásek Zdeněk
Mucha Ondřej
 
 
11-93-8-82302
3.Hrazdíra JiříLövl Jan-5697 3112
4.Pěnkavová KristýnaKoždoň Roman6-47-863222
5.Zrcek MiroslavMucha Ondřej-7-8-4  0323
6.Nádvorník ŠtěpánCyrus Miroslav4-5-5983233
7.Pěnkavová KristýnaLövl Jan-7-3910-62334
8.Zrcek MiroslavKoždoň Roman714  3044
9.Nádvorník ŠtěpánMucha Ondřej-9-9-9  0345
10.Hrazdíra JiříCyrus Miroslav-9-8-5  0346
11.Zrcek MiroslavLövl Jan-89-8593256
12.Nádvorník ŠtěpánKoždoň Roman-10-5-5  0357
13.Hrazdíra JiříMucha Ondřej-108-6-6 1358
14.Pěnkavová KristýnaCyrus Miroslav865  3068
15.Nádvorník ŠtěpánLövl Jan47-103 3178
16.Hrazdíra JiříKoždoň Roman-84-13-6 1379
17.Pěnkavová KristýnaMucha Ondřej6-4-101173289
18.Zrcek MiroslavCyrus Miroslav-8-105-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdíra Jiří13Lövl Jan13
Pěnkavová Kristýna31Koždoň Roman22
Zrcek Miroslav22Mucha Ondřej31
Nádvorník Štěpán22Cyrus Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36669:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Burda Roman
 
 
Motl Milan
Vydra Milan
 
 
-49-46-92301
2.Vacek Miroslav
Skyva Milan
 
 
Dědek Martin
Trejdl Dušan
 
 
673  3011
3.Burda RomanMotl Milan6-119-693221
4.Vacek MiroslavDědek Martin-4-758-132322
5.Pokorný PetrVydra Milan-9-84913232
6.Skyva MilanTrejdl Dušan8-7-55-102333
7.Vacek MiroslavMotl Milan-7-6-6  0334
8.Pokorný PetrDědek Martin69-87 3144
9.Skyva MilanVydra Milan-5-7-6  0345
10.Burda RomanTrejdl Dušan-1010-8-7 1346
11.Pokorný PetrMotl Milan-7888 3156
12.Skyva MilanDědek Martin7-111-3103266
13.Burda RomanVydra Milan10-108-8-72367
14.Vacek MiroslavTrejdl Dušan-9-125-8 1368
15.Skyva MilanMotl Milan-3-7-6  0369
16.Burda RomanDědek Martin6610  3079
17.Vacek MiroslavVydra Milan9-843 3189
18.Pokorný PetrTrejdl Dušan693  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Roman22Motl Milan22
Vacek Miroslav13Dědek Martin13
Pokorný Petr40Vydra Milan22
Skyva Milan13Trejdl Dušan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27524:533TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
Uksa Tomáš
Míka Petr
 
 
-712-95103210
2.Uher Petr
Růžička Dušan
 
 
Černý Roman
Riedl Martin
 
 
567  3020
3.Uher PetrUksa Tomáš-9105-1263230
4.Růžička DušanČerný Roman-58-5-9 1331
5.Bureš BohumilMíka Petr-11407 3141
6.Sosnovec MartinRiedl Martin765  3051
7.Růžička DušanUksa Tomáš-7-13-7 1352
8.Bureš BohumilČerný Roman94-95 3162
9.Sosnovec MartinMíka Petr598  3072
10.Uher PetrRiedl Martin292  3082
11.Bureš BohumilUksa Tomáš-6-2712-72383
12.Sosnovec MartinČerný Roman835  3093
13.Uher PetrMíka Petr428  30103
14.Růžička DušanRiedl Martin11210  30113
15.Sosnovec MartinUksa TomášWO    03114
16.Uher PetrČerný RomanWO    03115
17.Růžička DušanMíka PetrWO    03116
18.Bureš BohumilRiedl MartinWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uher Petr30Uksa Tomáš21
Růžička Dušan12Černý Roman12
Bureš Bohumil21Míka Petr03
Sosnovec Martin30Riedl Martin03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:43662:697Sokol Přezletice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nekola Tomáš st.
Strnad Richard
 
 
Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
45-10-8-82301
2.Hendrych Ladislav
Vošahlík Radek
 
 
Weishaupt Robert
Dvořák Jan
 
 
-83-7-6 1302
3.Nekola Tomáš st.Dvořák Jan7-9-9-9 1303
4.Hendrych LadislavPoláček Petr-8864 3113
5.Strnad RichardHataš Martin9-8-810-142314
6.Vošahlík RadekWeishaupt Robert656  3024
7.Hendrych LadislavDvořák Jan-129-79-102325
8.Strnad RichardPoláček Petr-8-6-12  0326
9.Vošahlík RadekHataš Martin108-4-773236
10.Nekola Tomáš st.Weishaupt Robert765  3046
11.Strnad RichardDvořák Jan-5-7-8  0347
12.Vošahlík RadekPoláček Petr-15-4-6  0348
13.Doležalová PavlínaHataš Martin-68-89-72349
14.Hendrych LadislavWeishaupt Robert-61049 3159
15.Vošahlík RadekDvořák Jan-810-7-7 13510
16.Doležalová PavlínaPoláček Petr-77-6-7 13511
17.Hendrych LadislavHataš Martin-877-9-723512
18.Strnad RichardWeishaupt Robert-9-7-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nekola Tomáš st.11Dvořák Jan40
Hendrych Ladislav22Poláček Petr31
Strnad Richard04Hataš Martin31
Vošahlík Radek22Weishaupt Robert13
Doležalová Pavlína02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25648:594TJ Sokol Čáslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
489  3010
2.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Maršál Petr
Lambert Zbyněk
 
 
475  3020
3.Vančura FilipLambert Zbyněk9-78-8-92321
4.Hrobař JaroslavRandák Adam-6-85633231
5.Beran TomášMaršál Petr69-55 3141
6.Cikán MichalStupavský Milan8-788 3151
7.Hrobař JaroslavLambert Zbyněk994  3061
8.Beran TomášRandák Adam-389-4-32362
9.Cikán MichalMaršál Petr-64108 3172
10.Vančura FilipStupavský Milan99-10-1153282
11.Beran TomášLambert Zbyněk9-5-39-152383
12.Cikán MichalRandák Adam77-8-493293
13.Vančura FilipMaršál Petr263  30103
14.Hrobař JaroslavStupavský Milan8118  30113
15.Cikán MichalLambert Zbyněk5-1179 31123
16.Vančura FilipRandák AdamWO    03124
17.Hrobař JaroslavMaršál Petr246  30134
18.Beran TomášStupavský Milan-7-5-5  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vančura Filip21Lambert Zbyněk22
Hrobař Jaroslav40Randák Adam12
Beran Tomáš13Maršál Petr04
Cikán Michal40Stupavský Milan13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32629:607TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Stanislav
Procházka Roman
 
 
Třešňák Josef
Eliška Radek
 
 
8-859 3110
2.Doležal Martin
Mokříž Bohuslav
 
 
Hájek Zdeněk
Eliška Roman
 
 
-6-97-3 1311
3.Doležal MartinEliška Roman-57-47-12312
4.Procházka RomanTřešňák Josef8-8-11-7 1313
5.Moravec StanislavHájek Zdeněk537  3023
6.Mokříž BohuslavStejskal Tomáš739  3033
7.Procházka RomanEliška Roman-610-8-9 1334
8.Moravec StanislavTřešňák Josef67-66 3144
9.Mokříž BohuslavHájek Zdeněk-9-9-8  0345
10.Doležal MartinStejskal Tomáš679  3055
11.Moravec StanislavEliška Roman-66104 3165
12.Mokříž BohuslavTřešňák Josef-7-7-7  0366
13.Doležal MartinHájek Zdeněk48-9-763276
14.Procházka RomanEliška Radek-86-6693286
15.Mokříž BohuslavEliška Roman-811-5-9 1387
16.Doležal MartinTřešňák Josef-11-8-6  0388
17.Procházka RomanHájek Zdeněk86-78 3198
18.Moravec StanislavEliška Radek7610  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Martin22Eliška Roman31
Procházka Roman22Třešňák Josef31
Moravec Stanislav40Hájek Zdeněk13
Mokříž Bohuslav13Stejskal Tomáš02
   Eliška Radek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy