Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38608:618TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Pokorný Petr
Pokorný Jaroslav
 
 
-4-78-9 1301
2.Štefl Václav
Širák Daniel
 
 
Skyva Milan
Vacek Miroslav
 
 
99-76 3111
3.Štefl VáclavPokorný Petr-2-6-8  0312
4.Hrobař JaroslavBurda Roman-7-7-11  0313
5.Vančura FilipPokorný Jaroslav35-119 3123
6.Cikán MichalVacek Miroslav-7-98473233
7.Hrobař JaroslavPokorný Petr888  3043
8.Vančura FilipBurda Roman11-757 3153
9.Cikán MichalPokorný Jaroslav7-923 3163
10.Štefl VáclavVacek Miroslav-98-7-3 1364
11.Vančura FilipPokorný Petr-1-9-7  0365
12.Cikán MichalBurda Roman-12-5-5  0366
13.Štefl VáclavSkyva Milan5-957 3176
14.Hrobař JaroslavVacek Miroslav-9-758-102377
15.Cikán MichalPokorný Petr-77-9-9 1378
16.Širák DanielBurda Roman-8-10-8  0379
17.Hrobař JaroslavSkyva Milan78-94 3189
18.Vančura FilipVacek Miroslav-9-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefl Václav12Pokorný Petr31
Hrobař Jaroslav22Burda Roman31
Vančura Filip22Pokorný Jaroslav02
Cikán Michal22Vacek Miroslav31
Širák Daniel01Skyva Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36595:595Stolní tenis Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Stanislav
Procházka Roman
 
 
Pěnkavová Kristýna
Betuštiak Petr
 
 
-1119-2-92301
2.Doležal Martin
Lhoták Lubor
 
 
Váňa Miroslav
Šturc Jiří
 
 
-10999 3111
3.Doležal MartinPěnkavová Kristýna7-2-10-7 1312
4.Procházka RomanBetuštiak Petr-1279-7-152313
5.Moravec StanislavVáňa Miroslav-9-5-8  0314
6.Lhoták LuborŠturc Jiří-10-56-5 1315
7.Procházka RomanPěnkavová Kristýna-4-76-1 1316
8.Moravec StanislavBetuštiak Petr-8776 3126
9.Lhoták LuborVáňa Miroslav-4-8-7  0327
10.Doležal MartinŠturc Jiří-59-4-3 1328
11.Moravec StanislavPěnkavová Kristýna-9-586-122329
12.Lhoták LuborBetuštiak Petr-7-9-6  03210
13.Doležal MartinVáňa MiroslavWO    30310
14.Procházka RomanŠturc Jiří-89168 31410
15.Čebiš LubošPěnkavová Kristýna-5-6-9  03411
16.Doležal MartinBetuštiak Petr7910  30511
17.Procházka RomanVáňa MiroslavWO    30611
18.Moravec StanislavŠturc JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Martin12Pěnkavová Kristýna40
Procházka Roman12Betuštiak Petr22
Moravec Stanislav12Váňa Miroslav20
Lhoták Lubor03Šturc Jiří21
Čebiš Luboš01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29625:577TJ Lokomotiva Nymburk "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Třešňák Josef
 
 
Hendrych Ladislav
Nekola Tomáš st.
 
 
7-89-4-52301
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
689  3011
3.Hájek ZdeněkSysel Vojtěch-9-4-6  0312
4.Třešňák JosefStrnad Richard798  3022
5.Eliška RomanNekola Tomáš st.999  3032
6.Dvořák JaroslavHendrych Ladislav-5-6-14  0333
7.Třešňák JosefSysel Vojtěch5115  3043
8.Eliška RomanStrnad Richard566  3053
9.Dvořák JaroslavNekola Tomáš st.74-4-563263
10.Hájek ZdeněkHendrych Ladislav-8-7-9  0364
11.Eliška RomanSysel Vojtěch7-7-8-11 1365
12.Dvořák JaroslavStrnad Richard576  3075
13.Hájek ZdeněkNekola Tomáš st.9-89-9-82376
14.Třešňák JosefHendrych Ladislav12-86 3186
15.Dvořák JaroslavSysel Vojtěch4-9-7-9 1387
16.Hájek ZdeněkStrnad Richard987  3097
17.Třešňák JosefNekola Tomáš st.-86-4-9 1398
18.Eliška RomanHendrych Ladislav78-12-5232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Zdeněk13Sysel Vojtěch31
Třešňák Josef31Strnad Richard04
Eliška Roman31Nekola Tomáš st.22
Dvořák Jaroslav22Hendrych Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:34511:502TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Uher Petr
Kořínek Milan
 
 
3-611-9-42301
2.Lambert Zbyněk
Maršál Petr
 
 
Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
-6-6-7  0302
3.Randák AdamSosnovec Martin-8-7-8  0303
4.Maršál PetrKolman Leon335  3013
5.Stupavský MilanKořínek Milan-7846 3123
6.Lambert ZbyněkBureš Bohumil12-5-4-9 1324
7.Maršál PetrSosnovec Martin-8-1-3  0325
8.Stupavský MilanKolman Leon1026  3035
9.Lambert ZbyněkKořínek Milan286  3045
10.Randák AdamBureš Bohumil-8-12-4  0346
11.Stupavský MilanSosnovec Martin-77-7-3 1347
12.Lambert ZbyněkUher Petr-6-8-4  0348
13.Randák AdamKořínek Milan825  3058
14.Maršál PetrBureš Bohumil-1-3-4  0359
15.Lambert ZbyněkSosnovec Martin58-6-6-923510
16.Randák AdamUher Petr-5-7-10  03511
17.Maršál PetrKořínek MilanWO    30611
18.Stupavský MilanBureš BohumilWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Randák Adam13Sosnovec Martin40
Maršál Petr12Kolman Leon02
Stupavský Milan21Kořínek Milan03
Lambert Zbyněk13Bureš Bohumil30
   Uher Petr20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37696:686Sokol Přezletice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
Koždoň Roman
Mucha Ondřej
 
 
-7610-8-92301
2.Weishaupt Robert
Dvořák Jan
 
 
Cyrus Miroslav
Petržílka Ondřej
 
 
363  3011
3.Dvořák JanMucha Ondřej-6-496113221
4.Hataš MartinKoždoň Roman-88-6-6 1322
5.Weishaupt RobertCyrus Miroslav-75-7993232
6.Poláček PetrPetržílka Ondřej-11658 3142
7.Hataš MartinMucha Ondřej-977-0-92343
8.Weishaupt RobertKoždoň Roman-8-8-9  0344
9.Poláček PetrCyrus Miroslav7-787 3154
10.Dvořák JanPetržílka Ondřej46-106 3164
11.Weishaupt RobertMucha Ondřej-10-76-5 1365
12.Poláček PetrKoždoň Roman9-9-7-11 1366
13.Dvořák JanCyrus Miroslav-8779 3176
14.Hataš MartinPetržílka Ondřej8-10107 3186
15.Poláček PetrMucha Ondřej-5-4-7  0387
16.Dvořák JanKoždoň Roman9-7-5-7 1388
17.Hataš MartinCyrus Miroslav69-10-663298
18.Weishaupt RobertPetržílka Ondřej-97-611432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan31Mucha Ondřej31
Hataš Martin22Koždoň Roman40
Weishaupt Robert22Cyrus Miroslav04
Poláček Petr22Petržílka Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27575:596TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Fiedler Michael
Wagner Jaroslav ml.
 
 
1117  3010
2.Míka Petr
Uksa Tomáš
 
 
Motl Milan
Počarovský Pavel
 
 
6-89-4-122311
3.Míka PetrWagner Jaroslav ml.58-7-1263221
4.Černý RomanPočarovský Pavel8-869 3131
5.Fišer ŠtefanMotl Milan-6799 3141
6.Uksa TomášFiedler Michael324  3051
7.Černý RomanWagner Jaroslav ml.7-48-1253261
8.Fišer ŠtefanPočarovský Pavel4-57-573271
9.Uksa TomášMotl Milan-8101010 3181
10.Míka PetrFiedler Michael10-699 3191
11.Fišer ŠtefanWagner Jaroslav ml.-6124-9532101
12.Uksa TomášPočarovský Pavel276  30111
13.Míka PetrMotl MilanWO    03112
14.Černý RomanFiedler MichaelWO    03113
15.Uksa TomášWagner Jaroslav ml.989  30123
16.Míka PetrPočarovský PavelWO    03124
17.Černý RomanMotl MilanWO    03125
18.Fišer ŠtefanFiedler Michael5512  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míka Petr20Wagner Jaroslav ml.04
Černý Roman20Počarovský Pavel03
Fišer Štefan40Motl Milan02
Uksa Tomáš40Fiedler Michael03
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy