Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:40605:639TJ Sokol Čáslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Koždoň Roman
Cyrus Miroslav
 
 
109-610 3110
2.Fiedler Michael
Wagner Jaroslav ml.
 
 
Lövl Jan
Mucha Ondřej
 
 
4-98-8-82311
3.Wagner Jaroslav ml.Koždoň Roman-6-6-4  0312
4.Motl MilanMucha Ondřej-5-4128-92313
5.Vydra MilanCyrus Miroslav9-10106 3123
6.Fiedler MichaelLövl Jan-4-6-7  0324
7.Motl MilanKoždoň Roman11-5-1111-22325
8.Vydra MilanMucha Ondřej954  3035
9.Fiedler MichaelCyrus Miroslav6-8-9-5 1336
10.Wagner Jaroslav ml.Lövl Jan10-3-6993246
11.Vydra MilanKoždoň Roman-9-8-2  0347
12.Fiedler MichaelMucha Ondřej-9-7-9  0348
13.Wagner Jaroslav ml.Cyrus Miroslav124-6-8-12349
14.Motl MilanLövl Jan-8-86-7 13410
15.Fiedler MichaelKoždoň Roman-768-9-523411
16.Wagner Jaroslav ml.Mucha Ondřej-3-8-6  03412
17.Motl MilanCyrus MiroslavWO    30512
18.Vydra MilanLövl JanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav ml.13Koždoň Roman40
Motl Milan03Mucha Ondřej31
Vydra Milan21Cyrus Miroslav21
Fiedler Michael04Lövl Jan21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38615:638TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weishaupt Robert
Teplý Stanislav st.
 
 
Uksa Tomáš
Erlich Luboš
 
 
-6811-6-62301
2.Poláček Petr
Hataš Martin
 
 
Černý Roman
Fišer Štefan
 
 
-10-867-92302
3.Teplý Stanislav st.Uksa Tomáš-5-7-7  0303
4.Hataš MartinFišer Štefan659  3013
5.Weishaupt RobertČerný Roman-793-683223
6.Poláček PetrErlich Luboš97-5-383233
7.Hataš MartinUksa Tomáš-9-9-6  0334
8.Weishaupt RobertFišer Štefan79-78 3144
9.Poláček PetrČerný Roman7109  3054
10.Teplý Stanislav st.Erlich Luboš-8-6-6  0355
11.Weishaupt RobertUksa Tomáš-27-4-2 1356
12.Poláček PetrFišer Štefan9-83-643266
13.Teplý Stanislav st.Černý Roman-9-8-8  0367
14.Hataš MartinErlich Luboš-8-6-4  0368
15.Poláček PetrUksa Tomáš-5-129-6 1369
16.Teplý Stanislav st.Fišer Štefan-11510-8-723610
17.Hataš MartinČerný Roman9-975 31710
18.Weishaupt RobertErlich LubošWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Teplý Stanislav st.04Uksa Tomáš40
Hataš Martin22Fišer Štefan13
Weishaupt Robert21Černý Roman13
Poláček Petr31Erlich Luboš21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:22Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36638:627TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Dvořák Jaroslav
 
 
Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
587  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Klimek Tomáš
Semrád Petr
 
 
-8-7-5  0311
3.Hájek ZdeněkKlimek Tomáš-1-5-8  0312
4.Třešňák JosefLambert Zbyněk62-84 3122
5.Eliška RomanSemrád Petr737  3032
6.Dvořák JaroslavStupavský Milan-812-512-92333
7.Třešňák JosefKlimek Tomáš1226  3043
8.Eliška RomanLambert Zbyněk-57-2-8 1344
9.Dvořák JaroslavSemrád Petr-47-9-6 1345
10.Hájek ZdeněkStupavský Milan11-7-10-9 1346
11.Eliška RomanKlimek Tomáš2-11-10953256
12.Dvořák JaroslavLambert Zbyněk13-786 3166
13.Hájek ZdeněkSemrád Petr-4-9-11  0367
14.Třešňák JosefStupavský Milan86-6-853277
15.Dvořák JaroslavKlimek Tomáš6510  3087
16.Hájek ZdeněkLambert Zbyněk4-115-8-62388
17.Třešňák JosefSemrád Petr-5-10-8  0389
18.Eliška RomanStupavský Milan-975-7-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Zdeněk04Klimek Tomáš13
Třešňák Josef31Lambert Zbyněk22
Eliška Roman22Semrád Petr31
Dvořák Jaroslav22Stupavský Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44585:674TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Štefl Václav
 
 
Moravec Stanislav
Procházka Roman
 
 
-4-947-32301
2.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Doležal Martin
Lhoták Lubor
 
 
-7-107-9 1302
3.Štefl VáclavDoležal Martin-4-710-4 1303
4.Hrobař JaroslavProcházka Roman109-67 3113
5.Beran TomášMoravec Stanislav9-8-99-62314
6.Cikán MichalLhoták Lubor7-7-6-6 1315
7.Hrobař JaroslavDoležal Martin5105  3025
8.Beran TomášProcházka Roman10-7-9-9 1326
9.Cikán MichalMoravec Stanislav-9-5-6  0327
10.Štefl VáclavLhoták Lubor12-29-963237
11.Beran TomášDoležal Martin-5-4-8  0338
12.Cikán MichalProcházka Roman6-7-87-62339
13.Štefl VáclavMoravec Stanislav6-10-9-6 13310
14.Hrobař JaroslavLhoták Lubor-10-7971032410
15.Širák DanielDoležal Martin-6-8-10  03411
16.Štefl VáclavProcházka RomanWO    03412
17.Hrobař JaroslavMoravec Stanislav-45-6-5 13413
18.Beran TomášLhoták LuborWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štefl Václav12Doležal Martin31
Hrobař Jaroslav31Procházka Roman21
Beran Tomáš03Moravec Stanislav40
Cikán Michal03Lhoták Lubor12
Širák Daniel01   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:12548:307TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Dušan
Uher Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
Sysel Vojtěch
Hendrych Ladislav
 
 
-8568 3120
3.Sosnovec MartinPelant Jiří74-90 3130
4.Růžička DušanSysel Vojtěch-10-7-7  0331
5.Bureš BohumilHendrych Ladislav57-98 3141
6.Uher PetrWO    3051
7.Růžička DušanPelant Jiří489  3061
8.Bureš BohumilSysel Vojtěch799  3071
9.Uher PetrHendrych Ladislav569  3081
10.Sosnovec MartinWO    3091
11.Bureš BohumilPelant Jiří1248  30101
12.Uher PetrSysel Vojtěch595  30111
13.Sosnovec MartinHendrych LadislavWO    30121
14.Růžička DušanWO    30131
15.Uher PetrPelant Jiří339  30141
16.Sosnovec MartinSysel VojtěchWO    03142
17.Růžička DušanHendrych LadislavWO    03143
18.Bureš BohumilWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sosnovec Martin10Pelant Jiří04
Růžička Dušan11Sysel Vojtěch12
Bureš Bohumil30Hendrych Ladislav02
Uher Petr30   
WO62WO26



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18607:518Stolní tenis Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Barta Ivan
 
 
Burda Roman
Pokorný Jaroslav
 
 
868  3010
2.Pěnkavová Kristýna
Betuštiak Petr
 
 
Vacek Miroslav
Pokorný Petr
 
 
-9598 3120
3.Barta IvanPokorný Petr-9-9-5  0321
4.Betuštiak PetrVacek Miroslav-26-98-62322
5.Váňa MiroslavPokorný Jaroslav1092  3032
6.Pěnkavová KristýnaBurda Roman787  3042
7.Betuštiak PetrPokorný Petr999  3052
8.Váňa MiroslavVacek Miroslav-9675 3162
9.Pěnkavová KristýnaPokorný Jaroslav769  3072
10.Šturc JiříBurda Roman9128  3082
11.Váňa MiroslavPokorný Petr-9-69-5 1383
12.Pěnkavová KristýnaVacek Miroslav457  3093
13.Šturc JiříPokorný Jaroslav10104  30103
14.Betuštiak PetrBurda Roman3-465 31113
15.Pěnkavová KristýnaPokorný Petr-6776 31123
16.Šturc JiříVacek Miroslav-7734 31133
17.Betuštiak PetrPokorný Jaroslav-961010 31143
18.Váňa MiroslavBurda RomanWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barta Ivan01Pokorný Petr22
Betuštiak Petr31Vacek Miroslav13
Váňa Miroslav21Pokorný Jaroslav04
Pěnkavová Kristýna40Burda Roman03
Šturc Jiří30   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy