Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22666:490TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Černý Roman
Fišer Štefan
 
 
979  3010
2.Vacek Miroslav
Burda Roman
 
 
Erlich Luboš
Míka Petr
 
 
-6636 3120
3.Čihák MilanFišer Štefan767  3030
4.Pokorný PetrČerný Roman38-89 3140
5.Vacek MiroslavMíka Petr-4-8-10  0341
6.Burda RomanErlich Luboš76-86 3151
7.Pokorný PetrFišer Štefan-118910 3161
8.Vacek MiroslavČerný Roman1-138-763271
9.Burda RomanMíka Petr7-10611 3181
10.Čihák MilanErlich Luboš6-8-9-10 1382
11.Vacek MiroslavFišer Štefan8-8-99-102383
12.Burda RomanČerný Roman189  3093
13.Čihák MilanMíka Petr-7-8-10  0394
14.Pokorný PetrErlich Luboš-86-8-7 1395
15.Burda RomanFišer Štefan8512  30105
16.Čihák MilanČerný RomanWO    30115
17.Pokorný PetrMíka PetrWO    30125
18.Vacek MiroslavErlich LubošWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čihák Milan12Fišer Štefan13
Pokorný Petr21Černý Roman03
Vacek Miroslav12Míka Petr21
Burda Roman40Erlich Luboš21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:33715:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jiří
Betuštiak Petr
 
 
Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
-124-10793210
2.Váňa Miroslav
Barta Ivan
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
5-88-10-102311
3.Barta IvanDvořák Jan-6-58-6 1312
4.Šturc JiříPoláček Petr5-74-7-92313
5.Váňa MiroslavHataš Martin-9-968-92314
6.Betuštiak PetrWeishaupt Robert147-72 3124
7.Šturc JiříDvořák Jan7-89-10-92325
8.Váňa MiroslavPoláček Petr119-46 3135
9.Betuštiak PetrHataš Martin-29-6-13 1336
10.Barta IvanWeishaupt Robert105-91 3146
11.Váňa MiroslavDvořák Jan556  3056
12.Betuštiak PetrPoláček Petr679  3066
13.Barta IvanHataš Martin6-10612 3176
14.Šturc JiříWeishaupt Robert-3-24-9 1377
15.Betuštiak PetrDvořák Jan646  3087
16.Barta IvanPoláček Petr631  3097
17.Šturc JiříHataš Martin10-9-5-7 1398
18.Váňa MiroslavWeishaupt Robert-5-847-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barta Ivan31Dvořák Jan22
Šturc Jiří04Poláček Petr13
Váňa Miroslav22Hataš Martin31
Betuštiak Petr31Weishaupt Robert22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28549:563TJ Sokol Čáslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Mucha Ondřej
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
-378-11103210
2.Koždoň Roman
Cyrus Miroslav
 
 
Lambert Zbyněk
Dvořák Martin
 
 
857  3020
3.Mucha OndřejLambert Zbyněk786  3030
4.Koždoň RomanStupavský Milan-4-710-6 1331
5.Cyrus MiroslavRandák Adam-10-108-3 1332
6.Lövl JanDvořák Martin6119  3042
7.Koždoň RomanLambert Zbyněk38-26 3152
8.Cyrus MiroslavStupavský Milan6-5-55-102353
9.Lövl JanRandák Adam-6-4-3  0354
10.Mucha OndřejDvořák Martin993  3064
11.Cyrus MiroslavLambert Zbyněk-5697 3174
12.Lövl JanStupavský Milan826  3084
13.Mucha OndřejRandák Adam548  3094
14.Koždoň RomanDvořák Martin297  30104
15.Lövl JanLambert ZbyněkWO    03105
16.Mucha OndřejStupavský Milan5-9-6-8 13106
17.Koždoň RomanRandák Adam-117-13-8 13107
18.Cyrus MiroslavDvořák MartinWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mucha Ondřej31Lambert Zbyněk03
Koždoň Roman22Stupavský Milan31
Cyrus Miroslav12Randák Adam31
Lövl Jan21Dvořák Martin03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42580:654TJ Lokomotiva Nymburk "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Počarovský Pavel
 
 
Třešňák Josef
Dvořák Jaroslav
 
 
-99-6-10 1301
2.Dědek Martin
Fiedler Michael
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
899  3011
3.Fiedler MichaelEliška Roman-89-96-82312
4.Motl MilanDvořák Jaroslav98-9-1073222
5.Počarovský PavelTřešňák Josef-6-3-6  0323
6.Dědek MartinHájek Zdeněk-97-5-8 1324
7.Motl MilanEliška Roman213-7-3-72325
8.Počarovský PavelDvořák Jaroslav-5-6-2  0326
9.Dědek MartinTřešňák Josef-11-2-6  0327
10.Fiedler MichaelHájek Zdeněk711-83 3137
11.Počarovský PavelEliška Roman-6-9-3  0338
12.Dědek MartinDvořák Jaroslav-11-4-9  0339
13.Fiedler MichaelTřešňák Josef-44-9-9 13310
14.Motl MilanHájek Zdeněk-810-88832410
15.Dědek MartinHájek Lukáš68-94 31510
16.Fiedler MichaelDvořák JaroslavWO    03511
17.Motl MilanTřešňák JosefWO    30611
18.Počarovský PavelHájek Zdeněk9-310-9-1123612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiedler Michael12Eliška Roman30
Motl Milan21Dvořák Jaroslav21
Počarovský Pavel04Třešňák Josef30
Dědek Martin13Hájek Zdeněk22
   Hájek Lukáš01
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37726:700nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
79-108 3110
2.Hendrych Ladislav
Zatřepálek Petr
 
 
Moravec Stanislav
Doležal Martin
 
 
-9-76-6 1311
3.Hendrych LadislavDoležal Martin-13-6-9  0312
4.Sysel VojtěchMokříž Bohuslav5412  3022
5.Zatřepálek PetrMoravec Stanislav-5-9-9  0323
6.Strnad RichardČebiš Luboš-129-86103233
7.Sysel VojtěchDoležal Martin-111411-9-72334
8.Zatřepálek PetrMokříž Bohuslav69-105 3144
9.Strnad RichardMoravec Stanislav97-7-11-112345
10.Hendrych LadislavČebiš Luboš-10710-10-22346
11.Zatřepálek PetrDoležal Martin-9-6-8  0347
12.Strnad RichardMokříž Bohuslav-8858 3157
13.Hendrych LadislavMoravec Stanislav-99-7723267
14.Sysel VojtěchČebiš Luboš5-439 3177
15.Strnad RichardDoležal Martin-77-6-6 1378
16.Hendrych LadislavMokříž Bohuslav610-9-6-112379
17.Sysel VojtěchMoravec Stanislav88-9-1073289
18.Zatřepálek PetrČebiš Luboš674  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Ladislav13Doležal Martin40
Sysel Vojtěch31Mokříž Bohuslav13
Zatřepálek Petr22Moravec Stanislav22
Strnad Richard22Čebiš Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31558:577TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Uher Petr
 
 
Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
-79116 3110
2.Dusil Filip
Kolman Leon
 
 
Hrobař Jaroslav
Kořínek Zdeněk
 
 
-6-8-8  0311
3.Sosnovec MartinCikán Michal-10995 3121
4.Kolman LeonKořínek Zdeněk-4-37-6 1322
5.Dusil FilipHrobař Jaroslav-68-6-6 1323
6.Uher PetrVančura Filip7510  3033
7.Kolman LeonCikán Michal-5-5-5  0334
8.Dusil FilipKořínek Zdeněk-4-7-3  0335
9.Uher PetrHrobař Jaroslav1099  3045
10.Sosnovec MartinVančura Filip774  3055
11.Dusil FilipCikán Michal-57-6-9 1356
12.Uher PetrKořínek Zdeněk399  3066
13.Sosnovec MartinHrobař Jaroslav936  3076
14.Kolman LeonVančura Filip-967-563286
15.Uher PetrCikán Michal95-9-993296
16.Sosnovec MartinKořínek Zdeněk5-437 31106
17.Kolman LeonHrobař Jaroslav-5-5-7  03107
18.Dusil FilipVančura Filip-5-9-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sosnovec Martin40Cikán Michal22
Kolman Leon13Kořínek Zdeněk22
Dusil Filip04Hrobař Jaroslav22
Uher Petr40Vančura Filip13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy