Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:29531:578Stolní tenis Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Kristýna
Betuštiak Petr
 
 
Míka Petr
Uksa Tomáš
 
 
978  3010
2.Barta Ivan
Váňa Miroslav
 
 
Černý Roman
Fišer Štefan
 
 
810-108 3120
3.Barta IvanUksa Tomáš-5-3-9  0321
4.Betuštiak PetrČerný Roman888  3031
5.Váňa MiroslavFišer Štefan-8-13-8  0332
6.Pěnkavová KristýnaMíka Petr536  3042
7.Betuštiak PetrUksa Tomáš-3889 3152
8.Váňa MiroslavČerný Roman-5-9-3  0353
9.Pěnkavová KristýnaFišer Štefan77-159 3163
10.Šturc JiříMíka Petr-6-910773273
11.Váňa MiroslavUksa Tomáš-5-109-8 1374
12.Pěnkavová KristýnaČerný Roman-8896 3184
13.Šturc JiříFišer Štefan742  3094
14.Betuštiak PetrMíka Petr9810  30104
15.Pěnkavová KristýnaUksa Tomáš-85-96432114
16.Šturc JiříČerný RomanWO    03115
17.Betuštiak PetrFišer ŠtefanWO    03116
18.Váňa MiroslavMíka PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barta Ivan01Uksa Tomáš22
Betuštiak Petr30Černý Roman12
Váňa Miroslav03Fišer Štefan12
Pěnkavová Kristýna40Míka Petr03
Šturc Jiří20   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28702:588TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
38-86 3110
2.Vacek Miroslav
Burda Roman
 
 
Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
8-7-9-8 1311
3.Čihák MilanDvořák Jan9-663 3121
4.Pokorný PetrHataš Martin555  3031
5.Vacek MiroslavPoláček Petr-4-8-7  0332
6.Burda RomanWeishaupt Robert5-10-68-102333
7.Pokorný PetrDvořák Jan6-875 3143
8.Vacek MiroslavHataš Martin-7-74-13 1344
9.Burda RomanPoláček Petr-14-138-10 1345
10.Čihák MilanWeishaupt Robert-9916-843255
11.Vacek MiroslavDvořák Jan788  3065
12.Burda RomanHataš Martin6108  3075
13.Čihák MilanPoláček Petr665  3085
14.Pokorný PetrWeishaupt Robert8-747 3195
15.Burda RomanDvořák Jan5-9-8-10 1396
16.Čihák MilanHataš Martin7-75-6432106
17.Pokorný PetrPoláček Petr318  30116
18.Vacek MiroslavWeishaupt Robert-67-75532126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Milan40Dvořák Jan13
Pokorný Petr40Hataš Martin13
Vacek Miroslav22Poláček Petr22
Burda Roman13Weishaupt Robert13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38524:529TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Počarovský Pavel
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
-78109 3110
2.Fiedler Michael
Wagner Jaroslav ml.
 
 
Lambert Zbyněk
Klimek Tomáš
 
 
-8-9-11  0311
3.Wagner Jaroslav ml.Lambert Zbyněk-679-4-82312
4.Motl MilanKlimek Tomáš-46-8-8 1313
5.Počarovský PavelStupavský Milan-56-1-9 1314
6.Fiedler MichaelRandák Adam-88-89-32315
7.Motl MilanLambert Zbyněk-121176 3125
8.Počarovský PavelKlimek Tomáš-5-8-4  0326
9.Fiedler MichaelStupavský Milan-10-8-7  0327
10.Wagner Jaroslav ml.Randák Adam-5-9-5  0328
11.Počarovský PavelLambert Zbyněk7-8-11-8 1329
12.Fiedler MichaelKlimek Tomáš-4-5-9  03210
13.Wagner Jaroslav ml.Stupavský Milan-6-8-7  03211
14.Motl MilanRandák AdamWO    30311
15.Fiedler MichaelLambert ZbyněkWO    03312
16.Wagner Jaroslav ml.Klimek TomášWO    30412
17.Motl MilanStupavský MilanWO    30512
18.Počarovský PavelRandák AdamWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav ml.03Lambert Zbyněk21
Motl Milan11Klimek Tomáš30
Počarovský Pavel03Stupavský Milan30
Fiedler Michael03Randák Adam20
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30672:610TJ Sokol Čáslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Třešňák Josef
Dvořák Jaroslav
 
 
-82-12-9 1301
2.Jirásek Zdeněk
Mucha Ondřej
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
-8-86893211
3.Mucha OndřejEliška Roman-6-6-10  0312
4.Jirásek ZdeněkDvořák Jaroslav7-8-127-92313
5.Koždoň RomanTřešňák Josef5-773 3123
6.Lövl JanHájek Zdeněk717  3033
7.Jirásek ZdeněkEliška Roman-8-4-8  0334
8.Koždoň RomanDvořák Jaroslav8611  3044
9.Lövl JanTřešňák Josef10-79-3-62345
10.Mucha OndřejHájek Zdeněk656  3055
11.Koždoň RomanEliška Roman6-1111-883265
12.Lövl JanDvořák Jaroslav1043  3075
13.Mucha OndřejTřešňák Josef108-45 3185
14.Jirásek ZdeněkHájek Zdeněk510-7-8-72386
15.Lövl JanEliška Roman-11-3-7  0387
16.Mucha OndřejDvořák Jaroslav976  3097
17.Jirásek ZdeněkTřešňák Josef85-36 31107
18.Koždoň RomanHájek Zdeněk-7-991832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mucha Ondřej31Eliška Roman31
Jirásek Zdeněk13Dvořák Jaroslav13
Koždoň Roman40Třešňák Josef13
Lövl Jan22Hájek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31522:563TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
Svoboda Karel
Mokříž Bohuslav
 
 
3-10145 3110
2.Uher Petr
Kořínek Milan
 
 
Moravec Stanislav
Čebiš Luboš
 
 
-989-983220
3.Sosnovec MartinSvoboda Karel556  3030
4.Bureš BohumilMokříž Bohuslav767  3040
5.Kořínek MilanMoravec Stanislav-5-9-9  0341
6.Uher PetrČebiš Luboš4133  3051
7.Bureš BohumilSvoboda Karel5-8912 3161
8.Kořínek MilanMokříž Bohuslav-5-7-8  0362
9.Uher PetrMoravec Stanislav-8466 3172
10.Sosnovec MartinČebiš Luboš2-88-783282
11.Kořínek MilanSvoboda Karel-9-123-8 1383
12.Uher PetrMokříž Bohuslav745  3093
13.Sosnovec MartinMoravec Stanislav10-8-9-7 1394
14.Bureš BohumilČebiš Luboš6119  30104
15.Uher PetrSvoboda KarelWO    03105
16.Sosnovec MartinMokříž BohuslavWO    03106
17.Bureš BohumilMoravec StanislavWO    03107
18.Kořínek MilanČebiš LubošWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sosnovec Martin21Svoboda Karel12
Bureš Bohumil30Mokříž Bohuslav12
Kořínek Milan03Moravec Stanislav21
Uher Petr30Čebiš Luboš03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:33692:689TTC Brandýs nad Labem "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Vojtěch
Strnad Richard
 
 
Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
7-6-89-72301
2.Zatřepálek Petr
Hendrych Ladislav
 
 
Širák Daniel
Hrobař Jaroslav
 
 
-7-10-4  0302
3.Hendrych LadislavCikán Michal899  3012
4.Strnad RichardHrobař Jaroslav10-646 3122
5.Zatřepálek PetrVančura Filip9-11-51073232
6.Sysel VojtěchŠirák Daniel363  3042
7.Strnad RichardCikán Michal8-810-343252
8.Zatřepálek PetrHrobař Jaroslav-7-310-6 1353
9.Sysel VojtěchVančura Filip9-46-7-92354
10.Hendrych LadislavŠirák Daniel7910  3064
11.Zatřepálek PetrCikán Michal-78-6-9 1365
12.Sysel VojtěchHrobař Jaroslav884  3075
13.Hendrych LadislavVančura Filip9-4-6-7 1376
14.Strnad RichardŠirák Daniel-4610-1083286
15.Sysel VojtěchCikán Michal9-6-96-42387
16.Hendrych LadislavHrobař Jaroslav12-9-76103297
17.Strnad RichardVančura Filip69-8-7932107
18.Zatřepálek PetrŠirák Daniel6-687 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hendrych Ladislav31Cikán Michal22
Strnad Richard40Hrobař Jaroslav13
Zatřepálek Petr22Vančura Filip22
Sysel Vojtěch22Širák Daniel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy