Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Kostelec n.Č. l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22601:506TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Hrobař Jaroslav
Širák Daniel
 
 
763  3010
2.Burda Roman
Pokorný Jaroslav
 
 
Vančura Filip
Beran Tomáš
 
 
8-4-95-92311
3.Burda RomanHrobař Jaroslav649  3021
4.Pokorný JaroslavVančura Filip-51086 3131
5.Čihák MilanŠirák Daniel755  3041
6.Pokorný PetrBeran Tomáš656  3051
7.Pokorný JaroslavHrobař Jaroslav995  3061
8.Čihák MilanVančura Filip-96-6673271
9.Pokorný PetrŠirák Daniel27-94 3181
10.Burda RomanBeran Tomáš9-88-723291
11.Čihák MilanHrobař JaroslavWO    0392
12.Pokorný PetrVančura Filip1297  30102
13.Burda RomanŠirák Daniel-9-96-6 13103
14.Pokorný JaroslavBeran Tomáš1026  30113
15.Pokorný PetrHrobař Jaroslav9-8-5-9 13114
16.Burda RomanVančura FilipWO    30124
17.Pokorný JaroslavŠirák Daniel56-812 31134
18.Čihák MilanBeran TomášWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Roman21Hrobař Jaroslav12
Pokorný Jaroslav40Vančura Filip03
Čihák Milan20Širák Daniel13
Pokorný Petr31Beran Tomáš03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:44638:699TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Barta Ivan
 
 
Lhoták Lubor
Čebiš Luboš
 
 
-104-6-9 1301
2.Povolný Aleš
Nádvorník Štěpán
 
 
Procházka Roman
Brunclík Marek
 
 
-9-8-8  0302
3.Hrazdíra JiříČebiš Luboš6-83-11133212
4.Nádvorník ŠtěpánProcházka Roman-6-17-9  0313
5.Barta IvanBrunclík Marek686  3023
6.Povolný AlešLhoták Lubor8-8-6-9 1324
7.Nádvorník ŠtěpánČebiš Luboš-8-10-7  0325
8.Barta IvanProcházka Roman-514-81043235
9.Povolný AlešBrunclík Marek7-4-78-82336
10.Hrazdíra JiříLhoták Lubor-6-9-9  0337
11.Barta IvanČebiš Luboš7-898 3147
12.Povolný AlešProcházka Roman-0-5-4  0348
13.Hrazdíra JiříBrunclík Marek4-9116 3158
14.Nádvorník ŠtěpánLhoták Lubor-5-415-6 1359
15.Povolný AlešČebiš Luboš-8-94773269
16.Hrazdíra JiříProcházka Roman-77-12-5 13610
17.Nádvorník ŠtěpánBrunclík Marek-8-1197-823611
18.Barta IvanLhoták Lubor-9-6-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdíra Jiří22Čebiš Luboš13
Nádvorník Štěpán04Procházka Roman31
Barta Ivan31Brunclík Marek22
Povolný Aleš13Lhoták Lubor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33585:513TJ Lokomotiva Nymburk "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Vojtěch
Pelant Jiří
 
 
Eliška Roman
Eliška Radek
 
 
-4-5-8  0301
2.Doležalová Pavlína
Hendrych Ladislav
 
 
Dvořák Jaroslav
Třešňák Josef
 
 
-7-6-9  0302
3.Pelant JiříEliška Roman-6-6-9  0303
4.Sysel VojtěchDvořák Jaroslav-8-8-9  0304
5.Hendrych LadislavTřešňák Josef-10-8118-82305
6.Doležalová PavlínaEliška Radek-9-8-5  0306
7.Sysel VojtěchEliška Roman-69-8-11 1307
8.Hendrych LadislavDvořák Jaroslav-7-7-8  0308
9.Doležalová PavlínaTřešňák Josef-7105-8-112309
10.Strnad RichardEliška Radek-856-773219
11.Hendrych LadislavEliška Roman6-3-10-5 13110
12.Doležalová PavlínaDvořák Jaroslav1026  30210
13.Strnad RichardTřešňák Josef5-8101 31310
14.Sysel VojtěchStejskal Tomáš625  30410
15.Doležalová PavlínaEliška RomanWO    30510
16.Strnad RichardDvořák JaroslavWO    30610
17.Sysel VojtěchTřešňák JosefWO    30710
18.Hendrych LadislavStejskal Tomáš91110  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pelant Jiří01Eliška Roman30
Sysel Vojtěch12Dvořák Jaroslav21
Hendrych Ladislav13Třešňák Josef21
Doležalová Pavlína12Eliška Radek11
Strnad Richard20Stejskal Tomáš02
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna , Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:21529:484TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
Lambert Zbyněk
Klimek Tomáš
 
 
-8697 3110
2.Uher Petr
Růžička Dušan
 
 
Stupavský Milan
Maršál Petr
 
 
766  3020
3.Růžička DušanLambert Zbyněk-9-108-4 1321
4.Uher PetrKlimek Tomáš564  3031
5.Bureš BohumilStupavský Milan689  3041
6.Sosnovec MartinMaršál Petr278  3051
7.Uher PetrLambert Zbyněk666  3061
8.Bureš BohumilKlimek Tomáš-7-10-9  0362
9.Sosnovec MartinStupavský Milan1098  3072
10.Růžička DušanMaršál Petr825  3082
11.Bureš BohumilLambert Zbyněk-998-9-72383
12.Sosnovec MartinKlimek Tomáš7-6107 3193
13.Růžička DušanStupavský Milan79-811 31103
14.Uher PetrMaršál Petr223  30113
15.Sosnovec MartinLambert ZbyněkWO    03114
16.Růžička DušanKlimek TomášWO    03115
17.Uher PetrStupavský MilanWO    03116
18.Bureš BohumilMaršál Petr417  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Dušan21Lambert Zbyněk21
Uher Petr30Klimek Tomáš12
Bureš Bohumil22Stupavský Milan03
Sosnovec Martin30Maršál Petr04
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35628:629Sokol Přezletice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyrus Miroslav
Mundil Robert
 
 
Hataš Martin
Nováková Ivana
 
 
-6-8-6  0301
2.Lövl Jan
Mucha Ondřej
 
 
Poláček Petr
Weishaupt Robert
 
 
-10876 3111
3.Mucha OndřejPoláček Petr6-98-9-92312
4.Cyrus MiroslavNováková Ivana-811-4-10 1313
5.Mundil RobertHataš Martin-3-910-3 1314
6.Lövl JanWeishaupt Robert4-11-4-9 1315
7.Cyrus MiroslavPoláček Petr-5-7-11  0316
8.Mundil RobertNováková Ivana8-7-10-6 1317
9.Lövl JanHataš Martin7610  3027
10.Mucha OndřejWeishaupt Robert-91145 3137
11.Mundil RobertPoláček Petr-84-6-9 1338
12.Lövl JanNováková Ivana458  3048
13.Mucha OndřejHataš Martin45-114 3158
14.Cyrus MiroslavWeishaupt Robert99-78 3168
15.Lövl JanPoláček Petr11-982 3178
16.Mucha OndřejNováková Ivana1078  3088
17.Cyrus MiroslavHataš Martin-4810-8-82389
18.Mundil RobertWeishaupt Robert-4-8-0  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mucha Ondřej31Poláček Petr31
Cyrus Miroslav13Nováková Ivana22
Mundil Robert04Hataš Martin22
Lövl Jan31Weishaupt Robert22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:44669:720TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejdl Dušan
Vydra Milan
 
 
Černý Roman
Míka Petr
 
 
-84-7863210
2.Dědek Martin
Fiedler Michael
 
 
Uksa Tomáš
Erlich Luboš
 
 
-49-5-6 1311
3.Fiedler MichaelErlich Luboš-7-6-12  0312
4.Dědek MartinUksa Tomáš9-7-78-62313
5.Vydra MilanČerný Roman-115-73WO3223
6.Trejdl DušanFišer Štefan-825-973233
7.Dědek MartinErlich Luboš-89-3-9 1334
8.Vydra MilanUksa Tomáš-6-5-4  0335
9.Trejdl DušanMíka Petr-79-6953245
10.Fiedler MichaelFišer Štefan-89-59123255
11.Vydra MilanErlich Luboš98-8-963265
12.Trejdl DušanUksa Tomáš-7-8-5  0366
13.Fiedler MichaelMíka Petr-10-9-6  0367
14.Dědek MartinFišer Štefan7512  3077
15.Trejdl DušanErlich Luboš-85-2-4 1378
16.Fiedler MichaelUksa Tomáš7-57-3-92379
17.Dědek MartinMíka Petr-5410-7-823710
18.Vydra MilanFišer Štefan84-7-71032810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiedler Michael13Erlich Luboš31
Dědek Martin13Uksa Tomáš40
Vydra Milan31Černý Roman01
Trejdl Dušan22Fišer Štefan04
   Míka Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy