Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
;
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36641:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Fišer Štefan
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
8-99-893210
2.Erlich Luboš
Míka Petr
 
 
Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
89-10-463220
3.Fišer ŠtefanBurda Roman96-89 3130
4.Plíhal MartinPokorný Petr-4-5-6  0331
5.Míka PetrPokorný Jaroslav-5-6-8  0332
6.Erlich LubošČihák Milan6-94-9-42333
7.Plíhal MartinBurda Roman-109-8-6 1334
8.Míka PetrPokorný Petr-79-8-8 1335
9.Erlich LubošPokorný Jaroslav1036  3045
10.Fišer ŠtefanČihák Milan-10-4-9  0346
11.Míka PetrBurda Roman-6-7-6  0347
12.Erlich LubošPokorný Petr594  3057
13.Fišer ŠtefanPokorný Jaroslav5-857 3167
14.Plíhal MartinČihák Milan-89-10-16 1368
15.Erlich LubošBurda Roman9-994 3178
16.Fišer ŠtefanPokorný Petr134-6-773288
17.Plíhal MartinPokorný Jaroslav7-9-10-6 1389
18.Míka PetrČihák Milan288  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Štefan31Burda Roman22
Plíhal Martin04Pokorný Petr22
Míka Petr13Pokorný Jaroslav22
Erlich Luboš31Čihák Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Vrchní
rozhodčí:
Weishaupt Antonín
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19646:509Sokol Přezletice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
Hrazdíra Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
78-99 3110
2.Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
Šturc Jiří
Váňa Miroslav
 
 
789  3020
3.Poláček PetrVáňa Miroslav10-998 3130
4.Hataš MartinŠturc Jiří-9-9111173240
5.Weishaupt RobertZrcek Miroslav-896-10-102341
6.Dvořák JanHrazdíra Jiří976  3051
7.Hataš MartinVáňa Miroslav6112  3061
8.Weishaupt RobertŠturc Jiří-8-8-5  0362
9.Dvořák JanZrcek Miroslav67-38 3172
10.Poláček PetrHrazdíra Jiří4125  3082
11.Weishaupt RobertVáňa Miroslav67-79 3192
12.Dvořák JanŠturc Jiří4-379 31102
13.Poláček PetrZrcek Miroslav-3-12-5  03103
14.Hataš MartinHrazdíra Jiří188  30113
15.Dvořák JanVáňa MiroslavWO    30123
16.Poláček PetrŠturc Jiří84-0-4-823124
17.Hataš MartinZrcek MiroslavWO    30134
18.Weishaupt RobertHrazdíra Jiří967  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poláček Petr22Váňa Miroslav03
Hataš Martin30Šturc Jiří22
Weishaupt Robert22Zrcek Miroslav21
Dvořák Jan30Hrazdíra Jiří04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:13609:398TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Jirásek Zdeněk
Cyrus Miroslav
 
 
766  3010
2.Klimek Tomáš
Lambert Zbyněk
 
 
Lövl Jan
Mucha Ondřej
 
 
-4-9-4  0311
3.Randák AdamLövl Jan9415  3021
4.Klimek TomášJirásek Zdeněk676  3031
5.Lambert ZbyněkMucha Ondřej799  3041
6.Stupavský MilanCyrus Miroslav1165  3051
7.Klimek TomášLövl Jan-7-7-9  0352
8.Lambert ZbyněkJirásek Zdeněk-49-4-8 1353
9.Stupavský MilanMucha Ondřej-9296 3163
10.Randák AdamCyrus Miroslav783  3073
11.Lambert ZbyněkLövl Jan8-368 3183
12.Stupavský MilanJirásek Zdeněk11-9-91193293
13.Randák AdamMucha Ondřej188  30103
14.Klimek TomášCyrus Miroslav10135  30113
15.Stupavský MilanLövl JanWO    30123
16.Randák AdamJirásek ZdeněkWO    30133
17.Klimek TomášMucha OndřejWO    30143
18.Lambert ZbyněkCyrus MiroslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam30Lövl Jan12
Klimek Tomáš21Jirásek Zdeněk12
Lambert Zbyněk21Mucha Ondřej03
Stupavský Milan30Cyrus Miroslav03
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Vrchní
rozhodčí:
Vojáček Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "D"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41618:681TJ Sadská "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Dvořák Jaroslav
 
 
Vydra Milan
Motl Milan
 
 
-8-98-7 1301
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Fiedler Michael
 
 
76-8-9-32302
3.Hájek ZdeněkMotl Milan-10-6-5  0303
4.Dvořák JaroslavFiedler Michael-9887 3113
5.Třešňák JosefVydra Milan-8-9-6  0314
6.Eliška RomanWagner Jaroslav ml.5812  3024
7.Dvořák JaroslavMotl Milan11-687 3134
8.Třešňák JosefFiedler Michael-67-7-8 1335
9.Eliška RomanVydra Milan-8-9-8  0336
10.Hájek ZdeněkWagner Jaroslav ml.-6810-14-82337
11.Třešňák JosefMotl Milan-4-8-6  0338
12.Eliška RomanFiedler Michael-68-7963248
13.Hájek ZdeněkVydra Milan-6-889-32349
14.Dvořák JaroslavWagner Jaroslav ml.891  3059
15.Hájek LukášMotl Milan-9-5-4  03510
16.Hájek ZdeněkFiedler Michael89-9-12232610
17.Dvořák JaroslavVydra Milan89-5-6732710
18.Třešňák JosefWagner Jaroslav ml.-7-6-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Zdeněk13Motl Milan31
Dvořák Jaroslav40Fiedler Michael13
Třešňák Josef04Vydra Milan31
Eliška Roman21Wagner Jaroslav ml.22
Hájek Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T.G.M. Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:30720:657TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Lubor
Doležal Martin
 
 
Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
-7-118853210
2.Moravec Stanislav
Procházka Roman
 
 
Mitka Kryštof
Hendrych Ladislav
 
 
-893-11-92311
3.Doležal MartinStrnad Richard-11102-7-72312
4.Procházka RomanSysel Vojtěch-88-11-11 1313
5.Moravec StanislavMitka Kryštof145  3023
6.Lhoták LuborHendrych Ladislav797  3033
7.Procházka RomanStrnad Richard-86-6453243
8.Moravec StanislavSysel Vojtěch1013-10-7-102344
9.Lhoták LuborMitka Kryštof-7-511893254
10.Doležal MartinHendrych Ladislav-115812 3164
11.Moravec StanislavStrnad Richard1179  3074
12.Lhoták LuborSysel Vojtěch99-5-5-132375
13.Doležal MartinMitka Kryštof-9589 3185
14.Procházka RomanHendrych Ladislav98-36 3195
15.Lhoták LuborStrnad Richard11-67-7-82396
16.Doležal MartinSysel Vojtěch789  30106
17.Procházka RomanMitka KryštofWO    30116
18.Moravec StanislavHendrych LadislavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Martin31Strnad Richard22
Procházka Roman21Sysel Vojtěch31
Moravec Stanislav21Mitka Kryštof03
Lhoták Lubor22Hendrych Ladislav03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40566:646TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Filip
Cikán Michal
 
 
Uher Petr
Růžička Dušan
 
 
-8-9-9  0301
2.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
-7795 3111
3.Hrobař JaroslavSosnovec Martin6-18311 3121
4.Vančura FilipRůžička Dušan-6-8-7  0322
5.Beran TomášUher Petr-3-611-1 1323
6.Cikán MichalBureš Bohumil688  3033
7.Vančura FilipSosnovec Martin-6-5-7  0334
8.Beran TomášRůžička Dušan-899-6-112335
9.Cikán MichalUher Petr-6-4-5  0336
10.Hrobař JaroslavBureš Bohumil10-478 3146
11.Beran TomášSosnovec Martin-4-4-3  0347
12.Cikán MichalRůžička Dušan-9611-283257
13.Hrobař JaroslavUher Petr-10-8-6  0358
14.Vančura FilipBureš Bohumil-7-9-8  0359
15.Cikán MichalSosnovec Martin-6-8119-323510
16.Hrobař JaroslavRůžička Dušan10-5WO  31610
17.Vančura FilipUher Petr-11-7-7  03611
18.Beran TomášBureš Bohumil77-96 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrobař Jaroslav31Sosnovec Martin31
Vančura Filip04Růžička Dušan22
Beran Tomáš13Uher Petr40
Cikán Michal22Bureš Bohumil13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy