Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:23654:577TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erlich Luboš
Uksa Tomáš
 
 
Šturc Jiří
Váňa Miroslav
 
 
8-978 3110
2.Míka Petr
Fišer Štefan
 
 
Srb Pavel
Hrazdíra Jiří
 
 
658  3020
3.Fišer ŠtefanŠturc Jiří8-68-14-42321
4.Uksa TomášSrb Pavel-946-8-102322
5.Míka PetrHrazdíra Jiří86-89 3132
6.Erlich LubošVáňa Miroslav-89-89-102333
7.Uksa Tomᚊturc Jiří685  3043
8.Míka PetrSrb Pavel-5-510-5 1344
9.Erlich LubošHrazdíra Jiří7138  3054
10.Fišer ŠtefanVáňa Miroslav39-9-8-102355
11.Míka PetrŠturc Jiří-365-11-52356
12.Erlich LubošSrb Pavel7117  3066
13.Fišer ŠtefanHrazdíra Jiří1095  3076
14.Uksa TomášVáňa Miroslav546  3086
15.Erlich LubošŠturc Jiří6164  3096
16.Fišer ŠtefanSrb Pavel769  30106
17.Uksa TomášHrazdíra Jiří355  30116
18.Míka PetrVáňa MiroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Štefan22Šturc Jiří22
Uksa Tomáš31Srb Pavel22
Míka Petr12Hrazdíra Jiří04
Erlich Luboš31Váňa Miroslav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35624:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-3-57-9 1301
2.Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
6109  3011
3.Poláček PetrBurda Roman-106118 3121
4.Hataš MartinPokorný Petr-9-10-7  0322
5.Weishaupt RobertPokorný Jaroslav11-9710 3132
6.Dvořák JanČihák Milan-5-67-7 1333
7.Hataš MartinBurda Roman-9-99983243
8.Weishaupt RobertPokorný Petr-9-6-10  0344
9.Dvořák JanPokorný Jaroslav1087  3054
10.Poláček PetrČihák Milan9-7-10-9 1355
11.Weishaupt RobertBurda Roman9-909 3165
12.Dvořák JanPokorný Petr-3479 3175
13.Poláček PetrPokorný Jaroslav-5-828-92376
14.Nováková IvanaČihák Milan-7-5-6  0377
15.Dvořák JanBurda Roman-10-10151023287
16.Poláček PetrPokorný Petr-8-7-10  0388
17.Nováková IvanaPokorný Jaroslav-3-7-2  0389
18.Weishaupt RobertČihák Milan275  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Petr13Burda Roman04
Hataš Martin11Pokorný Petr31
Weishaupt Robert31Pokorný Jaroslav22
Dvořák Jan31Čihák Milan31
Nováková Ivana02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33693:678TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Fedačka Michal
Motl Milan
 
 
4-5-7-7 1301
2.Ouda Pavel
Lambert Zbyněk
 
 
Fiedler Michael
Trejdl Dušan
 
 
4-979 3111
3.Randák AdamFedačka Michal-89-9-9 1312
4.Ouda PavelMotl Milan-6-4-9  0313
5.Lambert ZbyněkFiedler Michael10128  3023
6.Stupavský MilanTrejdl Dušan8-1073 3133
7.Ouda PavelFedačka Michal-6-111110103243
8.Lambert ZbyněkMotl Milan-5-1010483253
9.Stupavský MilanFiedler Michael911-107 3163
10.Randák AdamTrejdl Dušan363  3073
11.Lambert ZbyněkFedačka Michal9-76-16-92374
12.Stupavský MilanMotl Milan-6-4-9  0375
13.Randák AdamFiedler Michael7-7-58-92376
14.Ouda PavelTrejdl Dušan-6-4-7  0377
15.Stupavský MilanFedačka Michal6-388 3187
16.Randák AdamMotl Milan-6178-433297
17.Ouda PavelFiedler Michael9-10-87832107
18.Lambert ZbyněkTrejdl Dušan988  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam22Fedačka Michal22
Ouda Pavel22Motl Milan22
Lambert Zbyněk31Fiedler Michael13
Stupavský Milan31Trejdl Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12663:359TJ Lokomotiva Nymburk "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Dvořák Jaroslav
 
 
Lövl Jan
Mucha Ondřej
 
 
866  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Jirásek Zdeněk
Cyrus Miroslav
 
 
-58915 3120
3.Třešňák JosefLövl Jan-111097 3130
4.Hájek ZdeněkJirásek Zdeněk9-8910 3140
5.Eliška RomanMucha Ondřej118-97 3150
6.Dvořák JaroslavCyrus Miroslav463  3060
7.Hájek ZdeněkLövl Jan-8-6-5  0361
8.Eliška RomanJirásek Zdeněk8-72-663271
9.Dvořák JaroslavMucha Ondřej7-96-7103281
10.Třešňák JosefCyrus Miroslav10-919 3191
11.Eliška RomanLövl Jan885  30101
12.Dvořák JaroslavJirásek ZdeněkWO    30111
13.Třešňák JosefMucha OndřejWO    30121
14.Hájek ZdeněkCyrus MiroslavWO    30131
15.Dvořák JaroslavLövl JanWO    30141
16.Třešňák JosefJirásek ZdeněkWO    30151
17.Hájek ZdeněkMucha OndřejWO    30161
18.Eliška RomanCyrus MiroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Třešňák Josef20Lövl Jan12
Hájek Zdeněk11Jirásek Zdeněk02
Eliška Roman30Mucha Ondřej02
Dvořák Jaroslav20Cyrus Miroslav02
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T.G.M. Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:34576:468TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Lubor
Doležal Martin
 
 
Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
-75-9-5 1301
2.Procházka Roman
Brunclík Marek
 
 
Uher Petr
Faltín Antonín
 
 
8-5-37-82302
3.Brunclík MarekSosnovec Martin-9-11-10  0303
4.Procházka RomanFaltín Antonín68-78 3113
5.Lhoták LuborUher Petr-5-4-1  0314
6.Doležal MartinBureš Bohumil9-68-8-52315
7.Procházka RomanSosnovec Martin-9-8-7  0316
8.Lhoták LuborFaltín Antonín-3-9-9  0317
9.Doležal MartinUher Petr8-10-8-9 1318
10.Brunclík MarekBureš Bohumil6-3-7-9 1319
11.Lhoták LuborSosnovec Martin-45-74-623110
12.Doležal MartinFaltín Antonín-67-10-8 13111
13.Brunclík MarekUher PetrWO    30211
14.Procházka RomanBureš BohumilWO    30311
15.Doležal MartinSosnovec MartinWO    30411
16.Brunclík MarekFaltín AntonínWO    30511
17.Procházka RomanUher PetrWO    30611
18.Lhoták LuborBureš BohumilWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brunclík Marek02Sosnovec Martin30
Procházka Roman11Faltín Antonín21
Lhoták Lubor03Uher Petr20
Doležal Martin03Bureš Bohumil20
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30615:622TJ Sokol Čáslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Sysel Vojtěch
Strnad Richard
 
 
59-8-9-72301
2.Vančura Filip
Cikán Michal
 
 
Hendrych Ladislav
Doležalová Pavlína
 
 
8710  3011
3.Hrobař JaroslavHendrych Ladislav8107  3021
4.Štefl VáclavDoležalová Pavlína-1-78-7 1322
5.Vančura FilipSysel Vojtěch-6596 3132
6.Cikán MichalStrnad Richard-88-6-8 1333
7.Štefl VáclavHendrych Ladislav9-97-983243
8.Vančura FilipDoležalová Pavlína118-97 3153
9.Cikán MichalSysel Vojtěch86-78 3163
10.Hrobař JaroslavStrnad Richard-67-8-9 1364
11.Vančura FilipHendrych Ladislav6-8-11453274
12.Cikán MichalDoležalová Pavlína886  3084
13.Hrobař JaroslavSysel Vojtěch4-7-8-9 1385
14.Štefl VáclavStrnad Richard86-49 3195
15.Cikán MichalHendrych Ladislav879  30105
16.Hrobař JaroslavDoležalová Pavlína8-1167 31115
17.Štefl VáclavSysel VojtěchWO    03116
18.Vančura FilipStrnad RichardWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrobař Jaroslav22Hendrych Ladislav04
Štefl Václav21Doležalová Pavlína13
Vančura Filip30Sysel Vojtěch12
Cikán Michal31Strnad Richard21
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy