Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38572:590TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Uher Petr
Růžička Dušan
 
 
105-105 3110
2.Burda Roman
Skyva Milan
 
 
Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
9-9-0-6 1311
3.Burda RomanSosnovec Martin9-5-7-9 1312
4.Skyva MilanRůžička Dušan-3-5-5  0313
5.Čihák MilanUher Petr-6-2-9  0314
6.Pokorný PetrKořínek Milan467  3024
7.Skyva MilanSosnovec Martin-7-3-8  0325
8.Čihák MilanRůžička Dušan-3-88993235
9.Pokorný PetrUher Petr-10-76-9 1336
10.Burda RomanKořínek Milan6-769 3146
11.Čihák MilanSosnovec Martin-8-9-9  0347
12.Pokorný PetrRůžička Dušan-68108 3157
13.Burda RomanUher Petr-4-6-8  0358
14.Skyva MilanKořínek Milan-1311-7-7 1359
15.Pokorný PetrSosnovec Martin-910-86-923510
16.Burda RomanRůžička Dušan-6-9-14  03511
17.Skyva MilanUher PetrWO    30611
18.Čihák MilanKořínek MilanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Roman13Sosnovec Martin40
Skyva Milan03Růžička Dušan22
Čihák Milan12Uher Petr30
Pokorný Petr22Kořínek Milan12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30667:630Stolní tenis Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zrcek Miroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
-95-6-8 1301
2.Šturc Jiří
Váňa Miroslav
 
 
Doležalová Pavlína
Hendrych Ladislav
 
 
878  3011
3.Hrazdíra JiříDoležalová Pavlína-88-5-4 1312
4.Zrcek MiroslavHendrych Ladislav9-889 3122
5.Šturc JiříStrnad Richard-11566 3132
6.Váňa MiroslavSysel Vojtěch85-7-7-72333
7.Zrcek MiroslavDoležalová Pavlína86-9-923243
8.Šturc JiříHendrych Ladislav989  3053
9.Váňa MiroslavStrnad Richard56-106 3163
10.Hrazdíra JiříSysel Vojtěch-55-6-5 1364
11.Šturc JiříDoležalová Pavlína5-8511 3174
12.Váňa MiroslavHendrych Ladislav278  3084
13.Hrazdíra JiříStrnad Richard7-4-9863294
14.Zrcek MiroslavSysel Vojtěch5-96-7532104
15.Váňa MiroslavDoležalová Pavlína-4995 31114
16.Hrazdíra JiříHendrych Ladislav9-14-9-9 13115
17.Nádvorník ŠtěpánStrnad Richard11-2711 31125
18.Šturc JiříSysel VojtěchWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří13Doležalová Pavlína13
Zrcek Miroslav30Hendrych Ladislav13
Šturc Jiří30Strnad Richard04
Váňa Miroslav31Sysel Vojtěch21
Nádvorník Štěpán10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Vrchní
rozhodčí:
Kasal Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28700:597TJ Sokol Čáslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Zdeněk
Cyrus Miroslav
 
 
Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
-9-3-8  0301
2.Lövl Jan
Mucha Ondřej
 
 
Širák Daniel
Hrobař Jaroslav
 
 
-12476 3111
3.Mucha OndřejVančura Filip-8-878103221
4.Jirásek ZdeněkCikán Michal2-586 3131
5.Cyrus MiroslavHrobař Jaroslav-13-312-9 1332
6.Lövl JanBeran Tomáš6106  3042
7.Jirásek ZdeněkVančura Filip-65-9-8 1343
8.Cyrus MiroslavCikán Michal5-117-8-102344
9.Lövl JanHrobař Jaroslav857  3054
10.Mucha OndřejBeran Tomáš-71276 3164
11.Cyrus MiroslavVančura Filip76-96 3174
12.Lövl JanCikán Michal8-8-7-8 1375
13.Mucha OndřejHrobař Jaroslav-910-48-62376
14.Jirásek ZdeněkŠirák Daniel7-975 3186
15.Lövl JanVančura Filip5122  3096
16.Mucha OndřejCikán Michal-974-10-62397
17.Jirásek ZdeněkHrobař Jaroslav12810  30107
18.Cyrus MiroslavŠirák DanielWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mucha Ondřej22Vančura Filip13
Jirásek Zdeněk31Cikán Michal31
Cyrus Miroslav12Hrobař Jaroslav22
Lövl Jan31Beran Tomáš02
   Širák Daniel01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33680:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Lhoták Lubor
Doležal Martin
 
 
657  3010
2.Fiedler Michael
Počarovský Pavel
 
 
Moravec Stanislav
Procházka Roman
 
 
-8-7-7  0311
3.Fedačka MichalDoležal Martin-49-6-14 1312
4.Motl MilanProcházka Roman6-10-9-9 1313
5.Vydra MilanMoravec Stanislav-109-108-72314
6.Fiedler MichaelLhoták Lubor-27108 3124
7.Motl MilanDoležal Martin859  3034
8.Vydra MilanProcházka Roman8710  3044
9.Fiedler MichaelMoravec Stanislav-7-899-52345
10.Fedačka MichalLhoták Lubor-6910-8-72346
11.Vydra MilanDoležal Martin1295  3056
12.Fiedler MichaelProcházka Roman-89-9-6 1357
13.Počarovský PavelMoravec Stanislav-3-7-7  0358
14.Motl MilanLhoták Lubor-910-10953268
15.Fiedler MichaelDoležal Martin126-115 3178
16.Počarovský PavelProcházka Roman-6-910-13 1379
17.Motl MilanMoravec Stanislav899  3089
18.Vydra MilanLhoták Lubor-9-1091073299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fedačka Michal02Doležal Martin13
Motl Milan31Procházka Roman31
Vydra Milan31Moravec Stanislav31
Fiedler Michael22Lhoták Lubor13
Počarovský Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:24601:509TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míka Petr
Fišer Štefan
 
 
Třešňák Josef
Hájek Lukáš
 
 
610-88 3110
2.Uksa Tomáš
Erlich Luboš
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
892  3020
3.Fišer ŠtefanEliška Roman-10-4-6  0321
4.Uksa TomášTřešňák Josef686  3031
5.Míka PetrHájek Zdeněk-1088-6-92332
6.Erlich LubošHájek Lukáš457  3042
7.Uksa TomášEliška Roman256  3052
8.Míka PetrTřešňák Josef-89-8-5 1353
9.Erlich LubošHájek Zdeněk-977-1043263
10.Fišer ŠtefanHájek Lukáš553  3073
11.Míka PetrEliška Roman-98-9-9 1374
12.Riedl MartinTřešňák Josef-6-9-4  0375
13.Fišer ŠtefanHájek Zdeněk979  3085
14.Uksa TomášHájek Lukáš542  3095
15.Riedl MartinEliška Roman-6-6-6  0396
16.Fišer ŠtefanTřešňák Josef-7-566-22397
17.Uksa TomášHájek Zdeněk699  30107
18.Míka PetrHájek Lukáš347  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Štefan22Eliška Roman31
Uksa Tomáš40Třešňák Josef31
Míka Petr13Hájek Zdeněk13
Erlich Luboš20Hájek Lukáš04
Riedl Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:43647:709TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
Randák Adam
Stupavský Milan
 
 
-119-77-52301
2.Horálek Jiří
Weishaupt Robert
 
 
Lambert Zbyněk
Maršál Petr
 
 
-5-6-4  0302
3.Horálek JiříLambert Zbyněk9-8-5-8 1303
4.Hataš MartinRandák Adam-4-1-9  0304
5.Weishaupt RobertStupavský Milan-8129-6-92305
6.Poláček PetrMaršál Petr10183  3015
7.Hataš MartinLambert Zbyněk5-4-11-9 1316
8.Weishaupt RobertRandák Adam-117-8-7 1317
9.Poláček PetrStupavský Milan97-47 3127
10.Horálek JiříMaršál Petr-46-9783237
11.Weishaupt RobertLambert Zbyněk-8-105-3 1338
12.Poláček PetrRandák Adam-8-108-10 1339
13.Horálek JiříStupavský Milan-6711-12-1023310
14.Hataš MartinMaršál Petr-6262 31410
15.Poláček PetrLambert Zbyněk-4-828-923411
16.Horálek JiříRandák Adam-610-2-2 13412
17.Hataš MartinStupavský Milan-746-2-423413
18.Weishaupt RobertMaršál Petr667  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horálek Jiří13Lambert Zbyněk40
Hataš Martin13Randák Adam40
Weishaupt Robert13Stupavský Milan31
Poláček Petr22Maršál Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy