Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31607:567nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Petr
Randák Adam
 
 
Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
359  3010
2.Ouda Pavel
Lambert Zbyněk
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-9-98-4 1311
3.Randák AdamBurda Roman691  3021
4.Semrád PetrČihák Milan10-6-6-5 1322
5.Ouda PavelPokorný Jaroslav69-77 3132
6.Lambert ZbyněkPokorný PetrWO    3042
7.Semrád PetrBurda Roman956  3052
8.Ouda PavelČihák Milan10-88-9-62353
9.Lambert ZbyněkPokorný Jaroslav979  3063
10.Randák AdamPokorný Petr-861-7-82364
11.Ouda PavelBurda Roman-2-11-8  0365
12.Lambert ZbyněkČihák Milan-13-6-5  0366
13.Randák AdamPokorný Jaroslav109-9-1073276
14.Semrád PetrPokorný Petr10-6-12-4 1377
15.Lambert ZbyněkBurda Roman-9-7-8  0378
16.Randák AdamČihák Milan-351011 3188
17.Semrád PetrPokorný Jaroslav524  3098
18.Ouda PavelPokorný Petr-9-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam31Burda Roman22
Semrád Petr22Čihák Milan31
Ouda Pavel13Pokorný Jaroslav04
Lambert Zbyněk12Pokorný Petr30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Vrchní
rozhodčí:
Randa Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BenešovRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30608:615TJ Lokomotiva Nymburk "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Třešňák Josef
 
 
Zrcek Miroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
12-86 3110
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Šturc Jiří
Váňa Miroslav
 
 
-8-10-6  0311
3.Hájek ZdeněkVáňa Miroslav-6-288-92312
4.Třešňák JosefŠturc Jiří-4-49763222
5.Eliška RomanZrcek Miroslav71011  3032
6.Dvořák JaroslavHrazdíra Jiří646  3042
7.Třešňák JosefVáňa Miroslav-46-8-2 1343
8.Eliška RomanŠturc Jiří6-3108 3153
9.Dvořák JaroslavZrcek Miroslav-8-68893263
10.Hájek ZdeněkHrazdíra Jiří1087  3073
11.Eliška RomanVáňa Miroslav-106-7753283
12.Dvořák JaroslavŠturc Jiří-8-85853293
13.Hájek ZdeněkZrcek Miroslav-911-8-5 1394
14.Třešňák JosefHrazdíra Jiří-9564 31104
15.Dvořák JaroslavVáňa MiroslavWO    03105
16.Hájek ZdeněkŠturc Jiří8-896 31115
17.Třešňák JosefZrcek Miroslav9108  30125
18.Eliška RomanHrazdíra JiříWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Zdeněk22Váňa Miroslav21
Třešňák Josef31Šturc Jiří04
Eliška Roman30Zrcek Miroslav13
Dvořák Jaroslav30Hrazdíra Jiří03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35643:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Lubor
Doležal Martin
 
 
Míka Petr
Šmíd Miroslav
 
 
8-9-106-102301
2.Moravec Stanislav
Procházka Roman
 
 
Erlich Luboš
Uksa Tomáš
 
 
-8-9-3  0302
3.Doležal MartinUksa Tomáš-69-48-92303
4.Procházka RomanErlich Luboš96-75 3113
5.Moravec StanislavMíka Petr-7455 3123
6.Lhoták LuborŠmíd Miroslav-7510-693233
7.Procházka RomanUksa Tomáš-9-4-4  0334
8.Moravec StanislavErlich Luboš-66-911-82335
9.Lhoták LuborMíka Petr986  3045
10.Doležal MartinŠmíd Miroslav-45-3-4 1346
11.Moravec StanislavUksa Tomáš10-3-7-9 1347
12.Lhoták LuborErlich Luboš-5-9-7  0348
13.Doležal MartinMíka Petr99-77 3158
14.Procházka RomanŠmíd Miroslav-911-7-9 1359
15.Lhoták LuborUksa Tomáš12-3-91133269
16.Doležal MartinErlich Luboš8-4106 3179
17.Procházka RomanMíka Petr985  3089
18.Moravec StanislavŠmíd Miroslav7107  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Martin22Uksa Tomáš31
Procházka Roman22Erlich Luboš22
Moravec Stanislav22Míka Petr04
Lhoták Lubor31Šmíd Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:34596:603TJ Sokol Čáslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefl Václav
Hrobař Jaroslav
 
 
Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
-10-3-9  0301
2.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
-7988 3111
3.Štefl VáclavHataš Martin-10-7-8  0312
4.Hrobař JaroslavPoláček Petr-9-75-6 1313
5.Vančura FilipDvořák Jan-11-8-6  0314
6.Cikán MichalWeishaupt Robert954  3024
7.Hrobař JaroslavHataš Martin65-104 3134
8.Vančura FilipPoláček Petr-97-5683244
9.Cikán MichalDvořák Jan6-5-4663254
10.Štefl VáclavWeishaupt Robert9-9-5-16 1355
11.Vančura FilipHataš Martin11108  3065
12.Cikán MichalPoláček Petr-8-8-9  0366
13.Štefl VáclavDvořák Jan852  3076
14.Hrobař JaroslavWeishaupt Robert-9-28-8 1377
15.Cikán MichalHataš Martin97-4-463287
16.Štefl VáclavPoláček Petr-1086-473297
17.Hrobař JaroslavDvořák Jan415  30107
18.Vančura FilipWeishaupt RobertWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefl Václav22Hataš Martin13
Hrobař Jaroslav22Poláček Petr22
Vančura Filip21Dvořák Jan13
Cikán Michal31Weishaupt Robert21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:42654:675TJ Sokol Čáslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
Lövl Jan
Mucha Ondřej
 
 
-69-7-7 1301
2.Hendrych Ladislav
Zatřepálek Petr
 
 
Cyrus Miroslav
Koždoň Roman
 
 
-511-9663211
3.Hendrych LadislavLövl Jan-3-6-5  0312
4.Sysel VojtěchKoždoň Roman-8-8-5  0313
5.Zatřepálek PetrMucha Ondřej-6-8-6  0314
6.Strnad RichardCyrus Miroslav7-95-1043224
7.Sysel VojtěchLövl Jan3-8-89-82325
8.Zatřepálek PetrKoždoň Roman-8711-6-32326
9.Strnad RichardMucha Ondřej-104-58-82327
10.Hendrych LadislavCyrus Miroslav7612  3037
11.Zatřepálek PetrLövl Jan-88-9983247
12.Strnad RichardKoždoň Roman68-5-9-82348
13.Hendrych LadislavMucha Ondřej-7-69-10 1349
14.Sysel VojtěchCyrus Miroslav8-1075 3159
15.Strnad RichardLövl Jan-8-5-7  03510
16.Hendrych LadislavKoždoň Roman-7-3-9  03511
17.Sysel VojtěchMucha Ondřej5-1211-9732611
18.Zatřepálek PetrCyrus MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Ladislav13Lövl Jan31
Sysel Vojtěch22Koždoň Roman40
Zatřepálek Petr12Mucha Ondřej31
Strnad Richard13Cyrus Miroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna , Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:35527:619TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Fiedler Michael
 
 
768  3010
2.Růžička Dušan
Uher Petr
 
 
Hubáček Jiří
Dědek Martin
 
 
584  3020
3.Sosnovec MartinWagner Jaroslav ml.-8-9-7  0321
4.Dusil FilipFiedler Michael-5-4-7  0322
5.Bureš BohumilDědek Martin8-4-6583232
6.Růžička DušanHubáček Jiří-48-10833242
7.Dusil FilipWagner Jaroslav ml.-4-6-6  0343
8.Bureš BohumilFiedler Michael-101189 3153
9.Růžička DušanDědek Martin16-79-663263
10.Sosnovec MartinHubáček Jiří1251  3073
11.Bureš BohumilWagner Jaroslav ml.4-897 3183
12.Růžička DušanFiedler Michael-83-85-72384
13.Sosnovec MartinDědek Martin11-885 3194
14.Dusil FilipHubáček Jiří94-7-12932104
15.Růžička DušanWagner Jaroslav ml.WO    03105
16.Sosnovec MartinFiedler MichaelWO    03106
17.Dusil FilipDědek MartinWO    03107
18.Bureš BohumilHubáček JiříWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sosnovec Martin21Wagner Jaroslav ml.21
Dusil Filip12Fiedler Michael21
Bureš Bohumil30Dědek Martin03
Růžička Dušan21Hubáček Jiří03
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy