Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:20576:474TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Semrád Petr
 
 
Hrazdíra Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
69-134 3110
2.Lambert Zbyněk
Ouda Pavel
 
 
Šturc Jiří
Váňa Miroslav
 
 
-8-14-12  0311
3.Randák AdamVáňa Miroslav-88411 3121
4.Semrád PetrZrcek Miroslav598  3031
5.Ouda PavelHrazdíra Jiří87-105 3141
6.Lambert ZbyněkŠturc Jiří10514  3051
7.Semrád PetrVáňa Miroslav-8-65-10 1352
8.Ouda PavelZrcek Miroslav178  3062
9.Lambert ZbyněkHrazdíra Jiří756  3072
10.Randák AdamŠturc Jiří637  3082
11.Ouda PavelVáňa Miroslav-7-6-11  0383
12.Lambert ZbyněkZrcek Miroslav836  3093
13.Randák AdamHrazdíra Jiří-8-725832103
14.Semrád PetrŠturc Jiří893  30113
15.Lambert ZbyněkVáňa MiroslavWO    03114
16.Randák AdamZrcek MiroslavWO    30124
17.Semrád PetrHrazdíra Jiří648  30134
18.Ouda PavelŠturc JiříWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam30Váňa Miroslav21
Semrád Petr31Zrcek Miroslav03
Ouda Pavel21Hrazdíra Jiří04
Lambert Zbyněk30Šturc Jiří03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Vrchní
rozhodčí:
Čermák Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:18555:399TJ Lokomotiva Nymburk "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Dvořák Jaroslav
 
 
Pokorný Petr
Kleibl Michal
 
 
89-89 3110
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
3311  3020
3.Hájek ZdeněkPokorný Petr-810-7-4 1321
4.Třešňák JosefBurda Roman1214-88 3131
5.Eliška RomanKleibl Michal274  3041
6.Dvořák JaroslavPokorný JaroslavWO    3051
7.Třešňák JosefPokorný Petr-93710 3161
8.Eliška RomanBurda Roman645  3071
9.Dvořák JaroslavKleibl Michal536  3081
10.Hájek ZdeněkPokorný JaroslavWO    3091
11.Eliška RomanPokorný PetrWO    0392
12.Dvořák JaroslavBurda RomanWO    0393
13.Hájek ZdeněkKleibl Michal8-784 31103
14.Třešňák JosefPokorný JaroslavWO    30113
15.Dvořák JaroslavPokorný PetrWO    30123
16.Hájek ZdeněkBurda Roman-5-911101132133
17.Třešňák JosefKleibl MichalWO    03134
18.Eliška RomanPokorný JaroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Zdeněk21Pokorný Petr11
Třešňák Josef20Burda Roman03
Eliška Roman20Kleibl Michal03
Dvořák Jaroslav10   
WO53WO35



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:33647:668TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Procházka Roman
 
 
Hataš Martin
Poláček Petr
 
 
-6-7-8  0301
2.Doležal Martin
Lhoták Lubor
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
88-7-953211
3.Doležal MartinPoláček Petr8128  3021
4.Procházka RomanDvořák Jan6-4-9993231
5.Čebiš LubošHataš Martin5-5109 3141
6.Lhoták LuborWeishaupt Robert-7-7-7  0342
7.Procházka RomanPoláček Petr-10-8-7  0343
8.Čebiš LubošDvořák Jan-68-13-3 1344
9.Lhoták LuborHataš Martin10-6-5-11 1345
10.Doležal MartinWeishaupt Robert-81256 3155
11.Čebiš LubošPoláček Petr-87-1-6 1356
12.Lhoták LuborDvořák Jan-6-69-8 1357
13.Doležal MartinHataš Martin888  3067
14.Procházka RomanWeishaupt Robert-311910 3177
15.Lhoták LuborPoláček Petr-1089-883287
16.Doležal MartinDvořák Jan93-5-733297
17.Procházka RomanHataš Martin-78910 31107
18.Ptáček František ml.Weishaupt Robert778  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Martin40Poláček Petr22
Procházka Roman31Dvořák Jan22
Čebiš Luboš12Hataš Martin13
Lhoták Lubor13Weishaupt Robert13
Ptáček František ml.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40558:597TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Širák Daniel
 
 
Míka Petr
Šmíd Miroslav
 
 
-5695 3110
2.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Uksa Tomáš
Erlich Luboš
 
 
-9-7-9  0311
3.Hrobař JaroslavUksa Tomáš-8-487-102312
4.Širák DanielErlich Luboš-138-7-4 1313
5.Beran Tomᚊmíd Miroslav-7-9-9  0314
6.Cikán MichalMíka Petr11-789 3124
7.Širák DanielUksa Tomáš-7-4-8  0325
8.Beran TomášErlich Luboš8-3-7-9 1326
9.Cikán MichalŠmíd Miroslav-4-5-7  0327
10.Hrobař JaroslavMíka Petr10-737 3137
11.Beran TomášUksa Tomáš7-7-4-6 1338
12.Cikán MichalErlich Luboš-8-6-11  0339
13.Hrobař JaroslavŠmíd Miroslav-10-6-9  03310
14.Širák DanielMíka Petr8-8-8-3 13311
15.Cikán MichalUksa Tomáš-8899 31411
16.Hrobař JaroslavErlich LubošWO    30511
17.Širák DanielŠmíd Miroslav-38-4-10 13512
18.Beran TomášMíka PetrWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrobař Jaroslav12Uksa Tomáš31
Širák Daniel04Erlich Luboš30
Beran Tomáš03Šmíd Miroslav40
Cikán Michal22Míka Petr12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35709:676TTC Brandýs nad Labem "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Ladislav
Zatřepálek Petr
 
 
Vydra Milan
Motl Milan
 
 
-7-56963210
2.Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Fiedler Michael
 
 
7123  3020
3.Hendrych LadislavMotl Milan965  3030
4.Sysel VojtěchFiedler Michael-8765 3140
5.Zatřepálek PetrVydra Milan-4-5912-22341
6.Strnad RichardWagner Jaroslav ml.-79-4-9 1342
7.Sysel VojtěchMotl Milan-849-6-72343
8.Zatřepálek PetrFiedler Michael-886-763253
9.Strnad RichardVydra Milan-4428 3163
10.Hendrych LadislavWagner Jaroslav ml.-589-853273
11.Zatřepálek PetrMotl Milan-11-88-6 1374
12.Strnad RichardFiedler Michael-8-798-92375
13.Hendrych LadislavVydra Milan-7-12-6  0376
14.Sysel VojtěchWagner Jaroslav ml.8-9-9483286
15.Strnad RichardMotl Milan-64-66-82387
16.Hendrych LadislavFiedler Michael6-9311 3197
17.Sysel VojtěchVydra Milan-7-75-9 1398
18.Zatřepálek PetrWagner Jaroslav ml.8711  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Ladislav31Motl Milan31
Sysel Vojtěch22Fiedler Michael13
Zatřepálek Petr22Vydra Milan31
Strnad Richard13Wagner Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33636:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Dušan
Uher Petr
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-6-686-122301
2.Sosnovec Martin
Bureš Bohumil
 
 
Jirásek Zdeněk
Mucha Ondřej
 
 
-77911 3111
3.Růžička DušanLövl Jan-584-9-42312
4.Dusil FilipMucha Ondřej-6-6-6  0313
5.Uher PetrKoždoň Roman687  3023
6.Bureš BohumilJirásek Zdeněk875  3033
7.Dusil FilipLövl Jan-4-5-3  0334
8.Uher PetrMucha Ondřej68-6-8-92335
9.Bureš BohumilKoždoň Roman-6-6-1  0336
10.Růžička DušanJirásek Zdeněk-128-2-11 1337
11.Uher PetrLövl Jan7612  3047
12.Bureš BohumilCyrus Miroslav3413  3057
13.Růžička DušanKoždoň Roman-3-57-3 1358
14.Sosnovec MartinJirásek Zdeněk-39127 3168
15.Bureš BohumilLövl Jan-88-78-82369
16.Růžička DušanCyrus Miroslav844  3079
17.Sosnovec MartinKoždoň Roman-99-99113289
18.Uher PetrJirásek Zdeněk77-8-8133299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Dušan13Lövl Jan31
Dusil Filip02Mucha Ondřej20
Uher Petr31Koždoň Roman22
Bureš Bohumil22Jirásek Zdeněk13
Sosnovec Martin20Cyrus Miroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy