Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ OP ProstějovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26 TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Řehulka Michal
 
 
Lužný Petr
Běhal Jiří st.
 
 
     1301
2.Zich Petr ml.
Milar Martin
 
 
Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
     3011
3.Cetkovský MartinBěhal Jiří st.     3021
4.Milar MartinLužný Petr     1322
5.Řehulka MichalSedláček Jiří     3132
6.Zich Petr ml.Hrůza Petr     3042
7.Milar MartinBěhal Jiří st.     0343
8.Řehulka MichalLužný Petr     1344
9.Zich Petr ml.Sedláček Jiří     3054
10.Cetkovský MartinHrůza Petr     3164
11.Řehulka MichalBěhal Jiří st.     3074
12.Zich Petr ml.Lužný Petr     3084
13.Cetkovský MartinSedláček Jiří     0385
14.Milar MartinHrůza Petr     1386
15.Zich Petr ml.Běhal Jiří st.     3196
16.Cetkovský MartinLužný Petr     31106
17.Milar MartinSedláček Jiří     31116
18.Řehulka MichalHrůza PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cetkovský Martin31Běhal Jiří st.13
Milar Martin13Lužný Petr22
Řehulka Michal21Sedláček Jiří13
Zich Petr ml.40Hrůza Petr12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:32 TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolík Petr
Richter David
 
 
Halfar Václav
Začal Martin
 
 
     2301
2.Pekař René
Novák Dominik
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
     0302
3.Pekař RenéZbořil Radek     0303
4.Novák DominikHalfar Václav     2304
5.Kolík PetrTlach Miroslav     3014
6.Richter DavidZačal Martin     3024
7.Novák DominikZbořil Radek     0325
8.Kolík PetrHalfar Václav     1326
9.Richter DavidTlach Miroslav     3036
10.Pekař RenéZačal Martin     3146
11.Kolík PetrZbořil Radek     1347
12.Richter DavidHalfar Václav     3057
13.Pekař RenéTlach Miroslav     3067
14.Novák DominikZačal Martin     0368
15.Richter DavidZbořil Radek     1369
16.Pekař RenéHalfar Václav     3079
17.Novák DominikTlach Miroslav     3189
18.Kolík PetrZačal Martin     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pekař René31Zbořil Radek40
Novák Dominik13Halfar Václav22
Kolík Petr13Tlach Miroslav04
Richter David31Začal Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna štarnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12 Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
Vémola Martin
Černoch Alois st.
 
 
     3110
2.Holiš Roman
Mynařík Alfons
 
 

 
 
WO    3020
3.Paděra PavelVémola Martin     3130
4.Mynařík AlfonsČernoch Alois st.     2331
5.Holiš RomanSuchý Filip     3041
6.Martinů Jiří ml.WO    3051
7.Mynařík AlfonsVémola Martin     3261
8.Holiš RomanČernoch Alois st.     3071
9.Martinů Jiří ml.Suchý Filip     3181
10.Paděra PavelWO    3091
11.Holiš RomanVémola Martin     31101
12.Martinů Jiří ml.Černoch Alois st.     31111
13.Paděra PavelSuchý Filip     30121
14.Mynařík AlfonsWO    30131
15.Martinů Jiří ml.Vémola Martin     31141
16.Paděra PavelČernoch Alois st.     31151
17.Mynařík AlfonsSuchý Filip     30161
18.Holiš RomanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Paděra Pavel30Vémola Martin04
Mynařík Alfons21Černoch Alois st.13
Holiš Roman30Suchý Filip04
Martinů Jiří ml.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma HraniceVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
14:40Konec
utkání
17:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:38 TJ Sigma Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Zobaník Jaroslav
 
 
Kocián Martin
Glück Roman
 
 
     1301
2.Sohr Radovan
Klos Otto
 
 
Trbušek Jiří
Veselka Jan
 
 
     3211
3.Jemelka LiborKocián Martin     3221
4.Klos OttoVeselka Jan     3231
5.Sohr RadovanTrbušek Jiří     3141
6.Zobaník JaroslavGlück Roman     0342
7.Klos OttoKocián Martin     2343
8.Sohr RadovanVeselka Jan     3153
9.Zobaník JaroslavTrbušek Jiří     2354
10.Jemelka LiborGlück Roman     3164
11.Sohr RadovanKocián Martin     2365
12.Zobaník JaroslavVeselka Jan     1366
13.Jemelka LiborTrbušek Jiří     3276
14.Klos OttoGlück Roman     3286
15.Zobaník JaroslavKocián Martin     1387
16.Jemelka LiborVeselka Jan     3197
17.Klos OttoTrbušek Jiří     0398
18.Sohr RadovanGlück Roman     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Libor40Kocián Martin31
Klos Otto22Veselka Jan13
Sohr Radovan31Trbušek Jiří22
Zobaník Jaroslav04Glück Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně BVrchní
rozhodčí:
Král Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36491:617TJ Sokol Otaslavice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Zapletal Miroslav
 
 
Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
9-563 3110
2.
 
 
Mikuš Michal
Kalabis Petr
 
 
WO    0311
3.Nesvadba DavidKalabis Petr-8-4-6  0312
4.Mikuš MichalWO    0313
5.Zapletal MiroslavKadlčík Vlastimil68-9-953223
6.Grmela AlešKrátký Jan597  3033
7.Kalabis PetrWO    0334
8.Zapletal MiroslavMikuš Michal-98-6-5 1335
9.Grmela AlešKadlčík Vlastimil6812  3045
10.Nesvadba DavidKrátký Jan-9-988-72346
11.Zapletal MiroslavKalabis Petr-85-4-5 1347
12.Grmela AlešMikuš Michal1289  3057
13.Nesvadba DavidKadlčík Vlastimil-6548 3167
14.Krátký JanWO    0368
15.Grmela AlešKalabis Petr9-13-128-82369
16.Nesvadba DavidMikuš Michal85-43 3179
17.Kadlčík VlastimilWO    03710
18.Zapletal MiroslavKrátký Jan-9886 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nesvadba David22Kalabis Petr30
Zapletal Miroslav22Mikuš Michal12
Grmela Aleš31Kadlčík Vlastimil03
   Krátký Jan12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KojetínVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:Dujava Peter
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol KojetinRozhodčí:Odehnal Jakub
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Prokeš Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:26 TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokeš Lukáš
Odehnal Jakub
 
 
Oplocký Petr ml.
Vlach Zdeněk
 
 
     3110
2.Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
Palásek Jaromír
Válek Vít
 
 
     3220
3.Odehnal JakubVálek Vít     0321
4.Matula JaroslavVlach Zdeněk     3031
5.Prokeš LukášPalásek Jaromír     3241
6.Orság VlastimilOplocký Petr ml.     3251
7.Matula JaroslavVálek Vít     3061
8.Prokeš LukášVlach Zdeněk     3271
9.Orság VlastimilPalásek Jaromír     3281
10.Odehnal JakubOplocký Petr ml.     3191
11.Prokeš LukášVálek Vít     32101
12.Zítka TomášVlach Zdeněk     03102
13.Odehnal JakubPalásek Jaromír     30112
14.Matula JaroslavOplocký Petr ml.     30122
15.Zítka TomášVálek Vít     03123
16.Odehnal JakubVlach ZdeněkWO    03124
17.Matula JaroslavPalásek JaromírWO    30134
18.Prokeš LukášOplocký Petr ml.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Odehnal Jakub21Válek Vít22
Matula Jaroslav30Vlach Zdeněk12
Prokeš Lukáš30Palásek Jaromír03
Orság Vlastimil20Oplocký Petr ml.03
Zítka Tomáš02   
WO21WO12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy