Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22 TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korda Jiří
Lužný Petr
 
 
Zich Petr st.
Dostál Jaromír
 
 
     3010
2.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Milar Martin
Zich Petr ml.
 
 
     1311
3.Běhal Jiří st.Milar Martin     3121
4.Sedláček JiříDostál Jaromír     3031
5.Korda JiříCetkovský Martin     3041
6.Hrůza PetrZich Petr ml.     1342
7.Sedláček JiříMilar Martin     3252
8.Korda JiříDostál Jaromír     3162
9.Hrůza PetrCetkovský Martin     3072
10.Běhal Jiří st.Zich Petr ml.     0373
11.Korda JiříMilar Martin     3183
12.Hrůza PetrDostál Jaromír     3093
13.Běhal Jiří st.Cetkovský Martin     0394
14.Sedláček JiříZich Petr ml.     31104
15.Hrůza PetrMilar MartinWO    30114
16.Běhal Jiří st.Dostál Jaromír     30124
17.Sedláček JiříCetkovský Martin     31134
18.Lužný PetrZich Petr ml.     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhal Jiří st.22Milar Martin03
Sedláček Jiří40Dostál Jaromír04
Korda Jiří30Cetkovský Martin13
Hrůza Petr21Zich Petr ml.31
Lužný Petr01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
Tlach Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sigma LutínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:20 TJ Sigma Lutín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
Novák Dominik
Gottwald Tomáš
 
 
     3110
2.Halfar Václav
Začal Martin
 
 
Kolík Petr
Richter David
 
 
     1311
3.Zbořil RadekNovák Dominik     3021
4.Začal MartinKvapil Tomáš     3131
5.Tlach MiroslavRichter David     0332
6.Halfar VáclavGottwald Tomáš     3042
7.Začal MartinNovák Dominik     3152
8.Tlach MiroslavKvapil Tomáš     3062
9.Halfar VáclavRichter David     3272
10.Zbořil RadekGottwald Tomáš     3182
11.Tlach MiroslavNovák Dominik     3092
12.Halfar VáclavKolík Petr     30102
13.Zbořil RadekRichter David     30112
14.Začal MartinGottwald Tomáš     32122
15.Halfar VáclavNovák Dominik     30132
16.Zbořil RadekKolík Petr     30142
17.Začal MartinRichter David     03143
18.Tlach MiroslavGottwald TomášWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zbořil Radek40Novák Dominik04
Začal Martin31Kvapil Tomáš02
Tlach Miroslav21Richter David22
Halfar Václav40Gottwald Tomáš03
   Kolík Petr02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Vémola Martin
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Miloš
Coufal Igor
 
 
Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
     1301
2.Vémola Martin
Vyhnálek Tomáš
 
 
Holiš Roman
Mynařík Alfons
 
 
     1302
3.Vyhnálek TomášMynařík Alfons     3112
4.Šauer MilošPaděra Pavel     2313
5.Vémola MartinHoliš Roman     3223
6.Černoch Alois st.Martinů Jiří ml.     3133
7.Šauer MilošMynařík Alfons     3243
8.Vémola MartinPaděra Pavel     2344
9.Černoch Alois st.Holiš Roman     1345
10.Vyhnálek TomášMartinů Jiří ml.     3155
11.Vémola MartinMynařík Alfons     3065
12.Černoch Alois st.Paděra Pavel     3175
13.Vyhnálek TomášHoliš Roman     2376
14.Šauer MilošMartinů Jiří ml.     3286
15.Černoch Alois st.Mynařík Alfons     2387
16.Vyhnálek TomášPaděra Pavel     3297
17.Šauer MilošHoliš Roman     1398
18.Vémola MartinMartinů Jiří ml.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyhnálek Tomáš31Mynařík Alfons13
Šauer Miloš22Paděra Pavel22
Vémola Martin22Holiš Roman31
Černoch Alois st.22Martinů Jiří ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slovanský důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 TJ Sigma Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glück Roman
Rádek Ivo
 
 
Jemelka Ivan
Jemelka Libor
 
 
     2301
2.Trbušek Jiří
Veselka Jan
 
 
Sohr Radovan
Němeček Ladislav
 
 
     2302
3.Veselka JanSohr Radovan     3012
4.Trbušek JiříJemelka Ivan     1313
5.Rádek IvoJemelka Libor     1314
6.Glück RomanNěmeček Ladislav     3024
7.Trbušek JiříSohr Radovan     3234
8.Rádek IvoJemelka Ivan     1335
9.Glück RomanJemelka Libor     0336
10.Veselka JanNěmeček Ladislav     3046
11.Rádek IvoSohr Radovan     0347
12.Glück RomanJemelka Ivan     1348
13.Veselka JanJemelka Libor     1349
14.Trbušek JiříNěmeček Ladislav     3159
15.Glück RomanSohr Radovan     03510
16.Veselka JanJemelka Ivan     13511
17.Trbušek JiříJemelka Libor     31611
18.Rádek IvoNěmeček Ladislav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselka Jan22Sohr Radovan22
Trbušek Jiří31Jemelka Ivan40
Rádek Ivo13Jemelka Libor31
Glück Roman13Němeček Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
Mikuš Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36 TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
Topič Petr
Grmela Aleš
 
 
     0301
2.Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
Zapletal Miroslav
Nesvadba David
 
 
     0302
3.Daněček ZdeněkGrmela Aleš     0303
4.Mikuš MichalTopič Petr     1304
5.Krátký JanZapletal Miroslav     1305
6.Kalabis PetrNesvadba David     3015
7.Mikuš MichalGrmela Aleš     2316
8.Krátký JanTopič Petr     0317
9.Kalabis PetrZapletal Miroslav     3027
10.Daněček ZdeněkNesvadba David     1328
11.Krátký JanGrmela Aleš     0329
12.Kalabis PetrTopič Petr     3039
13.Daněček ZdeněkZapletal Miroslav     13310
14.Mikuš MichalNesvadba David     32410
15.Kalabis PetrGrmela Aleš     31510
16.Daněček ZdeněkTopič Petr     03511
17.Mikuš MichalZapletal MiroslavWO    30611
18.Krátký JanNesvadba DavidWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daněček Zdeněk04Grmela Aleš31
Mikuš Michal12Topič Petr31
Krátký Jan03Zapletal Miroslav21
Kalabis Petr40Nesvadba David12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:40 TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Benek Tomáš
 
 
Matula Jaroslav
Orság Vlastimil
 
 
     1301
2.Palásek Jaromír
Oplocký Petr ml.
 
 
Malý Bohdan
Ocknecht Jiří
 
 
     3111
3.Palásek JaromírMatula Jaroslav     1312
4.Oplocký Petr ml.Ocknecht Jiří     3022
5.Válek VítOrság Vlastimil     2323
6.Benek TomášMalý Bohdan     3033
7.Oplocký Petr ml.Matula Jaroslav     1334
8.Válek VítOcknecht Jiří     2335
9.Benek TomášOrság Vlastimil     3245
10.Palásek JaromírMalý Bohdan     0346
11.Válek VítMatula Jaroslav     2347
12.Benek TomášZítka Tomáš     1348
13.Palásek JaromírOrság Vlastimil     2349
14.Oplocký Petr ml.Malý Bohdan     3259
15.Benek TomášMatula Jaroslav     03510
16.Palásek JaromírZítka Tomáš     32610
17.Oplocký Petr ml.Orság Vlastimil     13611
18.Válek VítMalý BohdanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Jaromír13Matula Jaroslav40
Oplocký Petr ml.22Ocknecht Jiří11
Válek Vít03Orság Vlastimil31
Benek Tomáš22Malý Bohdan12
   Zítka Tomáš11
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy