Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hospody Na kopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23685:568TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Petr ml.
Dudek Petr
 
 
Solovic Martin
Zetek Libor
 
 
-8679 3110
2.Mifek Milan
Krejsar Jiří
 
 
Trudičová Ludmila
Hoferka Dušan
 
 
3-95-733220
3.Mifek MilanSolovic Martin662  3030
4.Rýgl Petr ml.Trudičová Ludmila-48-1010123240
5.Dudek PetrHoferka Dušan8-983 3150
6.Krejsar JiříZetek Libor-5-96-6 1351
7.Rýgl Petr ml.Solovic Martin-11-9810-102352
8.Dudek PetrTrudičová Ludmila58-58 3162
9.Krejsar JiříHoferka Dušan6-985 3172
10.Mifek MilanZetek Libor764  3082
11.Dudek PetrSolovic Martin4136  3092
12.Krejsar JiříTrudičová Ludmila-69-83732102
13.Mifek MilanHoferka Dušan968  30112
14.Rýgl Petr ml.Zetek Libor4-82-8-823113
15.Krejsar JiříSolovic MartinWO    03114
16.Mifek MilanTrudičová Ludmila765  30124
17.Rýgl Petr ml.Hoferka Dušan64-109 31134
18.Dudek PetrZetek Libor898  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mifek Milan40Solovic Martin12
Rýgl Petr ml.22Trudičová Ludmila04
Dudek Petr40Hoferka Dušan04
Krejsar Jiří21Zetek Libor22
WO01WO10
Hráč Krejsar k poslednímu zápasu nenastoupil pro vyčerpání



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř BVrchní
rozhodčí:
Hrobský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Lipí ARozhodčí:Hrobský Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:Hrycík Ladislav
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Jirásek Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35601:590TJ Knauf Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobský Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
4-8813 3110
2.Hrobský Petr
Petráško Milan
 
 
Kozák Zdeněk
Dušek Jaroslav
 
 
-11-8-9  0311
3.Petráško MilanMacoun Petr-2867 3121
4.Hrobský JosefKozák Zdeněk-6-2-7  0322
5.Hrobský PetrHepnar Jan874  3032
6.Hrycík LadislavDušek Jaroslav-5-8-5  0333
7.Hrobský JosefMacoun Petr244  3043
8.Hrobský PetrKozák Zdeněk-6-5-8  0344
9.Hrycík LadislavZelený Petr76-89 3154
10.Petráško MilanDušek Jaroslav-7-6-9  0355
11.Hrobský PetrMacoun Petr-8-5-9  0356
12.Hrycík LadislavKozák Zdeněk-988-6-82357
13.Petráško MilanZelený Petr36-106 3167
14.Hrobský JosefDušek Jaroslav636  3077
15.Hrycík LadislavMacoun Petr8-10-77-92378
16.Petráško MilanKozák Zdeněk-11-1068-52379
17.Hrobský JosefZelený Petr87-85 3189
18.Hrobský PetrDušek Jaroslav-56-7-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petráško Milan22Macoun Petr22
Hrobský Josef31Kozák Zdeněk40
Hrobský Petr13Hepnar Jan01
Hrycík Ladislav13Dušek Jaroslav31
   Zelený Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
Sedláček Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:25524:473TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vlastimil
Kanozsay Martin
 
 
Dvořáček Jiří
Pham Ngoc Binh
 
 
-2-6-12  0301
2.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Ošťádal Jaroslav
Hamzová Klárka
 
 
547  3011
3.Urban Jaroslav ml.Dvořáček Jiří588  3021
4.Sedláček VlastimilPham Ngoc Binh-8-9-7  0322
5.Kanozsay MartinHamzová Klárka-11-6-10  0323
6.Urban MartinOšťádal Jaroslav586  3033
7.Sedláček VlastimilDvořáček Jiří-6-6-12  0334
8.Kanozsay MartinPham Ngoc Binh-5-6-8  0335
9.Urban MartinHamzová Klárka466  3045
10.Urban Jaroslav ml.Ošťádal Jaroslav554  3055
11.Kanozsay MartinDvořáček Jiří-7-5-3  0356
12.Urban MartinPham Ngoc Binh765  3066
13.Urban Jaroslav ml.Hamzová Klárka577  3076
14.Sedláček VlastimilOšťádal Jaroslav1037  3086
15.Urban MartinDvořáček Jiří576  3096
16.Urban Jaroslav ml.Pham Ngoc Binh-8589 31106
17.Sedláček VlastimilHamzová Klárka-10-93-7 13107
18.Kanozsay MartinOšťádal Jaroslav-11-3-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Dvořáček Jiří22
Sedláček Vlastimil13Pham Ngoc Binh22
Kanozsay Martin04Hamzová Klárka22
Urban Martin40Ošťádal Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
Špelda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:Kuře Otakar
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Náchod - herna stolního tenisuRozhodčí:Trejtnar Ladislav
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Ptáček Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33709:695TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Ptáček Ladislav
 
 
Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
10-8-810-82301
2.Kuře Otakar
Trejtnar Ladislav
 
 
Ducháč Martin
Truchlík František
 
 
-8111-13-82302
3.Trejtnar LadislavZmátlo Jan98-6-983212
4.Špelda JiříDucháč Martin-79-5-7 1313
5.Ptáček LadislavPtáček Antonín9-1411-1173223
6.Dyntar PetrBarták Zdeněk8-975 3133
7.Špelda JiříZmátlo Jan-29-10-9 1334
8.Ptáček LadislavDucháč Martin-12-9-10  0335
9.Dyntar PetrTruchlík František11-252 3145
10.Trejtnar LadislavBarták Zdeněk99-511 3155
11.Ptáček LadislavZmátlo Jan8-7-4-2 1356
12.Dyntar PetrDucháč Martin8-5-76-72357
13.Trejtnar LadislavTruchlík František742  3067
14.Špelda JiříBarták Zdeněk6-699 3177
15.Dyntar PetrZmátlo Jan878  3087
16.Trejtnar LadislavDucháč Martin9-145-5-42388
17.Špelda JiříTruchlík František898  3098
18.Ptáček LadislavBarták Zdeněk-7759 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trejtnar Ladislav31Zmátlo Jan22
Špelda Jiří22Ducháč Martin40
Ptáček Ladislav22Ptáček Antonín01
Dyntar Petr31Barták Zdeněk04
   Truchlík František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 Bromov, vedle vrátnice Veby OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25664:560TJ Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzecki Pawel
Šuda Radek
 
 
Špreňarová Miroslava
Bouček Stanislav
 
 
66-86 3110
2.Černý Miroslav
Čepelka Jan
 
 
Pábl Josef
Hejzlar Jaromír
 
 
-97-6-7 1311
3.Čepelka JanPábl Josef89-8-793221
4.Šuda RadekŠpreňarová Miroslava643  3031
5.Černý MiroslavHejzlar Jaromír-5-109943241
6.Brzecki PawelBouček Stanislav465  3051
7.Šuda RadekPábl Josef4-8-97-102352
8.Černý MiroslavŠpreňarová Miroslava-7-67-6 1353
9.Brzecki PawelHejzlar Jaromír5109  3063
10.Čepelka JanBouček Stanislav85-6-993273
11.Černý MiroslavPábl Josef-5-7-6  0374
12.Brzecki PawelŠpreňarová Miroslava5134  3084
13.Čepelka JanHejzlar Jaromír987  3094
14.Šuda RadekBouček Stanislav-874-9432104
15.Brzecki PawelPábl Josef427  30114
16.Čepelka JanŠpreňarová Miroslava569  30124
17.Šuda RadekHejzlar Jaromír7-747 31134
18.Černý MiroslavBouček Stanislav-4-36-5 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelka Jan40Pábl Josef22
Šuda Radek31Špreňarová Miroslava13
Černý Miroslav13Hejzlar Jaromír04
Brzecki Pawel40Bouček Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČKRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33708:662TJ Červený Kostelec-Horní A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jiří
Vaněk František
 
 
Thér Jaroslav
Průša Libor
 
 
-39-61083210
2.Dobiáš Lubomír
Liška Jiří
 
 
Kollert Václav
Trojtl Josef
 
 
463  3020
3.Hlávka JiříThér Jaroslav48-11-9-62321
4.Vaněk FrantišekPrůša Libor-94-10-8 1322
5.Dobiáš LubomírKollert Václav-89106 3132
6.Liška JiříTrojtl Josef496  3042
7.Vaněk FrantišekThér Jaroslav-84-69-92343
8.Dobiáš LubomírPrůša Libor-4-610-8 1344
9.Liška JiříKollert Václav-6977 3154
10.Hlávka JiříTrojtl Josef329  3064
11.Dobiáš LubomírThér Jaroslav-109119 3174
12.Liška JiříPrůša Libor98-39 3184
13.Hlávka JiříKollert Václav67-9-1283294
14.Vaněk FrantišekTrojtl Josef9-6116 31104
15.Liška JiříThér Jaroslav98-6-9-1023105
16.Hlávka JiříPrůša Libor-9-64-4 13106
17.Vaněk FrantišekKollert Václav-9-84-4 13107
18.Dobiáš LubomírTrojtl Josef-9-82-11 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Jiří22Thér Jaroslav31
Vaněk František13Průša Libor31
Dobiáš Lubomír22Kollert Václav13
Liška Jiří31Trojtl Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy