Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42694:727TJ Červený Kostelec-Horní A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetek Libor
Solovic Martin
 
 
Dobiáš Lubomír
Liška Jiří
 
 
-9-10-7  0301
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Hlávka Jiří
Rolínek Petr
 
 
8-9-6-9 1302
3.Solovic MartinLiška Jiří78-78 3112
4.Trudičová LudmilaRolínek Petr755  3022
5.Hoferka DušanHlávka Jiří-8-97-9 1323
6.Zetek LiborDobiáš Lubomír-77-8-6 1324
7.Trudičová LudmilaLiška Jiří-874-9103234
8.Hoferka DušanRolínek Petr7-8-10-1 1335
9.Zetek LiborHlávka Jiří-8-9-10  0336
10.Solovic MartinDobiáš Lubomír7-9103 3146
11.Hoferka DušanLiška Jiří8-75-673256
12.Zetek LiborRolínek Petr7-48-6-32357
13.Solovic MartinHlávka Jiří-79-188-42358
14.Trudičová LudmilaDobiáš Lubomír5-5-1-10 1359
15.Zetek LiborLiška Jiří-68-6-11 13510
16.Solovic MartinRolínek Petr-88-98532610
17.Trudičová LudmilaHlávka Jiří-2910-8632710
18.Hoferka DušanDobiáš Lubomír-15-559932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Solovic Martin31Liška Jiří13
Trudičová Ludmila31Rolínek Petr22
Hoferka Dušan22Hlávka Jiří31
Zetek Libor04Dobiáš Lubomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37551:614TJ Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
Šuda Radek
Brzecki Pawel
 
 
-7-5-8  0301
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Gombarčík Karel st.
Čepelka Jan
 
 
11-6-8-6 1302
3.Průša LiborBrzecki Pawel-3-8-9  0303
4.Thér JaroslavČepelka Jan1010-10-983213
5.Pohner PavelŠuda Radek-3-4-10  0314
6.Šubíř PavelGombarčík Karel st.-8105-853224
7.Thér JaroslavBrzecki Pawel-10-6-9  0325
8.Pohner PavelČepelka Jan6-9-8-3 1326
9.Šubíř PavelŠuda Radek866  3036
10.Průša LiborGombarčík Karel st.-10-8-6  0337
11.Pohner PavelBrzecki Pawel-3-8-3  0338
12.Šubíř PavelČepelka Jan96-59 3148
13.Kollert VáclavŠuda Radek-5-4-6  0349
14.Thér JaroslavČerný Miroslav299  3059
15.Šubíř PavelBrzecki Pawel9109  3069
16.Kollert VáclavČepelka Jan5-2-3-7 13610
17.Thér JaroslavŠuda Radek7-95-9432710
18.Pohner PavelČerný Miroslav9124  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Průša Libor02Brzecki Pawel31
Thér Jaroslav31Čepelka Jan22
Pohner Pavel13Šuda Radek22
Šubíř Pavel40Gombarčík Karel st.11
Kollert Václav02Černý Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32691:645TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtíšek Radomír ml.
Pábl Josef
 
 
Trejtnar Ladislav
Dyntar Petr
 
 
475  3010
2.Špreňarová Miroslava
Bouček Stanislav
 
 
Špelda Jiří
Ptáček Ladislav
 
 
575  3020
3.Pábl JosefPtáček Ladislav838  3030
4.Špreňarová MiroslavaTrejtnar Ladislav-6-3-12  0331
5.Hejzlar JaromírŠpelda Jiří-413-3-5 1332
6.Vojtíšek Radomír ml.Dyntar Petr3-9510 3142
7.Špreňarová MiroslavaPtáček Ladislav585  3052
8.Hejzlar JaromírTrejtnar Ladislav-72-45-82353
9.Vojtíšek Radomír ml.Špelda Jiří-595-973263
10.Pábl JosefDyntar Petr-6-8910-72364
11.Bouček StanislavPtáček Ladislav67-710 3174
12.Vojtíšek Radomír ml.Trejtnar Ladislav-10877 3184
13.Pábl JosefŠpelda Jiří10-1110-8-102385
14.Špreňarová MiroslavaDyntar Petr8-87-10-62386
15.Vojtíšek Radomír ml.Ptáček Ladislav-10-55-6 1387
16.Pábl JosefTrejtnar Ladislav10-779 3197
17.Špreňarová MiroslavaŠpelda Jiří6-7-98632107
18.Bouček StanislavDyntar Petr-10-13-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pábl Josef22Ptáček Ladislav13
Špreňarová Miroslava22Trejtnar Ladislav22
Hejzlar Jaromír02Špelda Jiří22
Vojtíšek Radomír ml.31Dyntar Petr31
Bouček Stanislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33560:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Antonín
Truchlík František
 
 
Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
-4-6-3  0301
2.Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
Sedláček Vlastimil
Sedláček Radek
 
 
-10963 3111
3.Ptáček AntonínUrban Jaroslav ml.-5-8-10  0312
4.Barták ZdeněkUrban Martin-8-4-9  0313
5.Truchlík FrantišekSedláček Vlastimil7-5-7-8 1314
6.Zmátlo JanSedláček Radek346  3024
7.Barták ZdeněkUrban Jaroslav ml.-8-9-4  0325
8.Truchlík FrantišekUrban Martin-3-7-8  0326
9.Zmátlo JanSedláček Vlastimil9107  3036
10.Ptáček AntonínSedláček Radek579  3046
11.Truchlík FrantišekUrban Jaroslav ml.-7-4-8  0347
12.Zmátlo JanUrban Martin-8107-983257
13.Ptáček AntonínSedláček Vlastimil-5-810763267
14.Barták ZdeněkSedláček Radek847  3077
15.Zmátlo JanUrban Jaroslav ml.-710-9-8 1378
16.Ptáček AntonínUrban Martin10-5-7-6 1379
17.Barták ZdeněkSedláček Vlastimil7-898 3189
18.Truchlík FrantišekSedláček Radek965  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Antonín22Urban Jaroslav ml.40
Barták Zdeněk22Urban Martin31
Truchlík František13Sedláček Vlastimil13
Zmátlo Jan31Sedláček Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36685:698TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jiří
Pham Ngoc Binh
 
 
Hrobský Josef
Hrycík Ladislav
 
 
-6-11-4  0301
2.Šorfová Irena
Hamzová Klárka
 
 
Hrobský Petr
Petráško Milan
 
 
-710-6-13 1302
3.Šorfová IrenaHrobský Josef-8-795-92303
4.Pham Ngoc BinhHrycík Ladislav-83-99103213
5.Hamzová KlárkaPetráško Milan-68108 3123
6.Dvořáček JiříHrobský Petr5-9-9663233
7.Pham Ngoc BinhHrobský Josef-5-1085-82334
8.Hamzová KlárkaHrycík Ladislav-4-5-3  0335
9.Dvořáček JiříPetráško Milan6-593 3145
10.Šorfová IrenaHrobský Petr5107  3055
11.Hamzová KlárkaHrobský Josef-5-6-3  0356
12.Dvořáček JiříHrycík Ladislav8-288 3166
13.Šorfová IrenaPetráško Milan-9-58-5 1367
14.Pham Ngoc BinhHrobský Petr-77610 3177
15.Dvořáček JiříHrobský Josef8-88-6103287
16.Šorfová IrenaHrycík Ladislav-6910-12-172388
17.Pham Ngoc BinhPetráško Milan-9497 3198
18.Hamzová KlárkaHrobský Petr67-89 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šorfová Irena13Hrobský Josef31
Pham Ngoc Binh31Hrycík Ladislav22
Hamzová Klárka22Petráško Milan13
Dvořáček Jiří40Hrobský Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hospoda na KopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24631:523TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifek Milan
Krejsar Jiří
 
 
Kozák Zdeněk
Dušek Jaroslav
 
 
8-11-9833210
2.Dudek Petr
Rýgl Petr ml.
 
 
Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
-6-8-9  0311
3.Mifek MilanKozák Zdeněk-71068 3121
4.Rýgl Petr ml.Macoun Petr-8-95-6 1322
5.Krejsar JiříHepnar Jan765  3032
6.Dudek PetrDušek Jaroslav-11-75-3 1333
7.Rýgl Petr ml.Kozák Zdeněk654  3043
8.Krejsar JiříMacoun Petr-78-4-6 1344
9.Dudek PetrHepnar Jan855  3054
10.Mifek MilanDušek Jaroslav6-8710 3164
11.Krejsar JiříKozák Zdeněk944  3074
12.Dudek PetrMacoun Petr6-746 3184
13.Mifek MilanHepnar Jan223  3094
14.Rýgl Petr ml.Dušek Jaroslav-94-10-6 1395
15.Dudek PetrKozák Zdeněk14710  30105
16.Mifek MilanMacoun Petr7-979 31115
17.Rýgl Petr ml.Hepnar Jan399  30125
18.Krejsar JiříDušek Jaroslav-6-8-9  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mifek Milan40Kozák Zdeněk04
Rýgl Petr ml.22Macoun Petr22
Krejsar Jiří22Hepnar Jan04
Dudek Petr31Dušek Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy