Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:30662:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Milan
Zmátlo Jan
 
 
Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
-579-6-102301
2.Truchlík František
Ptáček Antonín
 
 
Solovic Martin
Rojt Jan
 
 
7-89-9-72302
3.Truchlík FrantišekRojt Jan799  3012
4.Ptáček AntonínTrudičová Ludmila-12-66363222
5.Ducháč MilanHoferka Dušan986  3032
6.Zmátlo JanSolovic Martin767  3042
7.Ptáček AntonínRojt Jan249  3052
8.Ducháč MilanTrudičová Ludmila9-67-8-102353
9.Zmátlo JanHoferka Dušan978  3063
10.Truchlík FrantišekSolovic Martin-6-9-2  0364
11.Ducháč MilanRojt Jan947  3074
12.Zmátlo JanTrudičová Ludmila-67810 3184
13.Truchlík FrantišekHoferka Dušan-765-8-72385
14.Ptáček AntonínSolovic Martin-6-9-7  0386
15.Zmátlo JanRojt Jan432  3096
16.Truchlík FrantišekTrudičová Ludmila-978-5-22397
17.Ptáček AntonínHoferka Dušan-78-4-9 1398
18.Ducháč MilanSolovic Martin-967-10-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Truchlík František13Rojt Jan04
Ptáček Antonín22Trudičová Ludmila22
Ducháč Milan22Hoferka Dušan22
Zmátlo Jan40Solovic Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:43641:692TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamzová Klárka
Ošťádal Jaroslav
 
 
Vojtíšek Radomír ml.
Pábl Josef
 
 
-6-8-4  0301
2.Dvořáček Jiří
Pham Ngoc Binh
 
 
Hejzlar Jaromír
Bouček Stanislav
 
 
-9-117873211
3.Hamzová KlárkaVojtíšek Radomír ml.-9-6-9  0312
4.Pham Ngoc BinhPábl Josef3-785 3122
5.Dvořáček JiříHejzlar Jaromír8-9177 3132
6.Ošťádal JaroslavBouček Stanislav-99-910-42333
7.Pham Ngoc BinhVojtíšek Radomír ml.-566-8-62334
8.Dvořáček JiříPábl Josef-96-109-72335
9.Ošťádal JaroslavHejzlar Jaromír-7-25-9 1336
10.Hamzová KlárkaBouček Stanislav-7-3-5  0337
11.Dvořáček JiříVojtíšek Radomír ml.9-89-683247
12.Ošťádal JaroslavPábl Josef2-7-6-3 1348
13.Hamzová KlárkaHejzlar Jaromír-9-8-7  0349
14.Pham Ngoc BinhBouček Stanislav7-78-9113259
15.Ošťádal JaroslavVojtíšek Radomír ml.-8-6-9  03510
16.Hamzová KlárkaPábl Josef-8-7-9  03511
17.Pham Ngoc BinhHejzlar Jaromír-711210 31611
18.Dvořáček JiříBouček Stanislav84-66 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hamzová Klárka04Vojtíšek Radomír ml.31
Pham Ngoc Binh31Pábl Josef31
Dvořáček Jiří31Hejzlar Jaromír22
Ošťádal Jaroslav04Bouček Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LipíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34681:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hepnar Jan
Zelený Petr
 
 
Thér Jaroslav
Průša Libor
 
 
8-7-9-6 1301
2.Kozák Zdeněk
Dušek Jaroslav
 
 
Pohner Pavel
Kollert Václav
 
 
979  3011
3.Kozák ZdeněkThér Jaroslav6-7-9-5 1312
4.Zelený PetrPrůša Libor8-7-911-82313
5.Dušek JaroslavPohner Pavel7-898 3123
6.Hepnar JanKollert Václav-89-7-7 1324
7.Zelený PetrThér Jaroslav-8-10-10  0325
8.Dušek JaroslavPrůša Libor-79108 3135
9.Hepnar JanPohner Pavel-8769 3145
10.Kozák ZdeněkKollert Václav969  3055
11.Dušek JaroslavThér Jaroslav-9985 3165
12.Hepnar JanPrůša Libor-711-9-8 1366
13.Kozák ZdeněkPohner Pavel-798-983276
14.Zelený PetrKollert Václav-6997 3186
15.Hepnar JanThér Jaroslav7-6-8-9 1387
16.Kozák ZdeněkPrůša Libor-8-1067-82388
17.Zelený PetrPohner Pavel-9-98-7 1389
18.Dušek JaroslavKollert Václav898  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Zdeněk22Thér Jaroslav31
Zelený Petr13Průša Libor31
Dušek Jaroslav40Pohner Pavel13
Hepnar Jan13Kollert Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hospody Na kopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27695:619TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifek Milan
Krejsar Jiří
 
 
Hlávka Jiří
Rolínek Petr
 
 
74-107 3110
2.Dudek Petr
Rýgl Petr ml.
 
 
Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
686  3020
3.Dudek PetrHlávka Jiří10-9-8-8 1321
4.Rýgl Petr ml.Liška Jiří-7-1268-62322
5.Krejsar JiříRolínek Petr-4897 3132
6.Mifek MilanDobiáš Lubomír-86-7363242
7.Rýgl Petr ml.Hlávka Jiří7-10-6-6 1343
8.Krejsar JiříLiška Jiří-118-8-9 1344
9.Mifek MilanRolínek Petr1064  3054
10.Dudek PetrDobiáš Lubomír686  3064
11.Krejsar JiříHlávka Jiří11-27-9103274
12.Mifek MilanLiška Jiří1076  3084
13.Dudek PetrRolínek Petr1087  3094
14.Rýgl Petr ml.Dobiáš Lubomír98-67 31104
15.Mifek MilanHlávka Jiří-67-89-923105
16.Dudek PetrLiška Jiří84-65 31115
17.Rýgl Petr ml.Rolínek Petr6-739 31125
18.Krejsar JiříDobiáš Lubomír-98-6-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dudek Petr31Hlávka Jiří31
Rýgl Petr ml.22Liška Jiří22
Krejsar Jiří22Rolínek Petr04
Mifek Milan31Dobiáš Lubomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř BVrchní
rozhodčí:
Hrobský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43641:715TJ Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobský Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Brzecki Pawel
Šuda Radek
 
 
-9-66663210
2.Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
Gombarčík Karel st.
Černý Miroslav
 
 
7-810-853220
3.Hrycík LadislavBrzecki Pawel-7-496113230
4.Hrobský JosefGombarčík Karel st.-106-43-72331
5.Jirásek PetrŠuda Radek-13-7-5  0332
6.Hrobský PetrČerný Miroslav-12887 3142
7.Hrobský JosefBrzecki Pawel8-6-7-6 1343
8.Jirásek PetrGombarčík Karel st.9-9-5-7 1344
9.Hrobský PetrŠuda Radek-11-8-7  0345
10.Hrycík LadislavČerný Miroslav1078  3055
11.Jirásek PetrBrzecki Pawel-12-3-4  0356
12.Hrobský PetrGombarčík Karel st.-5-7-8  0357
13.Hrycík LadislavŠuda Radek-12-91010-92358
14.Hrobský JosefČerný Miroslav796  3068
15.Hrobský PetrBrzecki Pawel-7-6-13  0369
16.Hrycík LadislavGombarčík Karel st.-11109-5-923610
17.Hrobský JosefŠuda Radek8-8-4-2 13611
18.Jirásek PetrČerný Miroslav6-6-35-623612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrycík Ladislav22Brzecki Pawel31
Hrobský Josef13Gombarčík Karel st.40
Jirásek Petr04Šuda Radek40
Hrobský Petr13Černý Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
Sedláček Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
1 skreč
BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35627:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Martin
Urban Jaroslav ml.
 
 
Kuře Otakar
Trejtnar Ladislav
 
 
79-118 3110
2.Sedláček Vlastimil
Sedláček Radek
 
 
Špelda Jiří
Dyntar Petr
 
 
-6-10-9  0311
3.Urban Jaroslav ml.Trejtnar Ladislav8-107-9-82312
4.Sedláček VlastimilDyntar Petr11-89-8113222
5.Sedláček RadekŠpelda Jiří-7-9-6  0323
6.Urban MartinKuře Otakar6810  3033
7.Sedláček VlastimilTrejtnar Ladislav-711-6-9 1334
8.Sedláček RadekDyntar Petr-8-10-9  0335
9.Urban MartinŠpelda Jiří10-8911 3145
10.Urban Jaroslav ml.Kuře Otakar8710  3055
11.Sedláček RadekTrejtnar Ladislav-8-5-5  0356
12.Urban MartinDyntar Petr10-7-12953266
13.Urban Jaroslav ml.Špelda Jiří874  3076
14.Sedláček VlastimilKuře Otakar10-8-97-82377
15.Urban MartinTrejtnar LadislavWO    0378
16.Urban Jaroslav ml.Dyntar Petr10-989 3188
17.Sedláček VlastimilŠpelda Jiří89-611 3198
18.Sedláček RadekKuře Otakar-6-8-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.31Trejtnar Ladislav30
Sedláček Vlastimil22Dyntar Petr13
Sedláček Radek04Špelda Jiří13
Urban Martin30Kuře Otakar22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy