Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:33 SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Ivan
Žid Jaromír
 
 
Vojtěch Jiří
Anton Petr
 
 
     1301
2.Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
Janoušek Milan
Vaníček Jiří
 
 
     2302
3.Absolonová MarieVojtěch Jiří     1303
4.Košek MartinAnton Petr     3113
5.Knot JanVaníček Jiří     1314
6.Jemelka IvanJanoušek Milan     3224
7.Košek MartinVojtěch Jiří     2325
8.Knot JanAnton Petr     1326
9.Jemelka IvanVaníček Jiří     2327
10.Absolonová MarieJanoušek Milan     3237
11.Knot JanVojtěch Jiří     3147
12.Jemelka IvanAnton Petr     3057
13.Absolonová MarieVaníček Jiří     3267
14.Veselka Jiří st.Janoušek Milan     3077
15.Jemelka IvanVojtěch Jiří     3187
16.Absolonová MarieAnton Petr     3197
17.Veselka Jiří st.Vaníček Jiří     32107
18.Knot JanJanoušek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Absolonová Marie31Vojtěch Jiří22
Košek Martin11Anton Petr13
Knot Jan12Vaníček Jiří22
Jemelka Ivan31Janoušek Milan03
Veselka Jiří st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, TanvaldRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:24 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Průša Pavel
Šimon Miroslav
 
 
     3010
2.Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     3120
3.Pavelka RadimZahradník Petr     0321
4.Holec Jaroslav st.Živnůstka Miroslav     0322
5.Směšný MilanPrůša Pavel     0323
6.Macoun MiroslavŠimon Miroslav     3133
7.Holec Jaroslav st.Zahradník Petr     3143
8.Směšný MilanŽivnůstka Miroslav     1344
9.Macoun MiroslavPrůša Pavel     3254
10.Pavelka RadimŠimon Miroslav     3064
11.Směšný MilanZahradník Petr     0365
12.Macoun MiroslavŽivnůstka Miroslav     3075
13.Pavelka RadimPrůša Pavel     3085
14.Holec Jaroslav st.Šimon Miroslav     0386
15.Macoun MiroslavZahradník Petr     3096
16.Pavelka RadimŽivnůstka Miroslav     31106
17.Holec Jaroslav st.Průša Pavel     30  
18.Směšný MilanŠimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavelka Radim31Zahradník Petr22
Holec Jaroslav st.12Živnůstka Miroslav22
Směšný Milan03Průša Pavel12
Macoun Miroslav40Šimon Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešvera Miroslav
Hofman Denis
 
 
Červová Jitka
Jiroš Adam
 
 
     3010
2.Pěnkava Pavel
Bartoš Jiří
 
 
Varcl Matěj
Mencl Kryštof
 
 
     3120
3.Pěnkava PavelJiroš Adam     3230
4.Nešvera MiroslavMencl Kryštof     3040
5.Bartoš JiříVarcl Matěj     3050
6.Hofman DenisČervová Jitka     3160
7.Nešvera MiroslavJiroš Adam     3070
8.Bartoš JiříMencl Kryštof     3080
9.Hofman DenisVarcl Matěj     3190
10.Pěnkava PavelČervová Jitka     30100
11.Bartoš JiříJiroš Adam     30  
12.Hofman DenisMencl Kryštof         
13.Pěnkava PavelVarcl Matěj         
14.Nešvera MiroslavČervová Jitka         
15.Hofman DenisJiroš Adam         
16.Pěnkava PavelMencl Kryštof         
17.Nešvera MiroslavVarcl Matěj         
18.Bartoš JiříČervová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pěnkava Pavel20Jiroš Adam02
Nešvera Miroslav20Mencl Kryštof02
Bartoš Jiří20Varcl Matěj02
Hofman Denis20Červová Jitka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Lindner Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ DoksyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23 TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
     2301
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Anděl Jiří
Hlaváček Vladimír
 
 
     3011
3.Bukovec RadekAnděl Jiří     0312
4.Tamchyna PetrJáč Miloš     3022
5.Lazar JuliusHlaváček Vladimír     2323
6.Lučan LadislavLonginová Ilona     2324
7.Tamchyna PetrAnděl Jiří     3134
8.Lazar JuliusJáč Miloš     3044
9.Lučan LadislavHlaváček Vladimír     3254
10.Bukovec RadekLonginová Ilona     0355
11.Lazar JuliusAnděl Jiří     3065
12.Lučan LadislavJáč Miloš     3075
13.Bukovec RadekHlaváček Vladimír     2376
14.Tamchyna PetrLonginová Ilona     3186
15.Lučan LadislavAnděl Jiří     3196
16.Bukovec RadekJáč Miloš     30106
17.Tamchyna PetrHlaváček Vladimír         
18.Lazar JuliusLonginová Ilona         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovec Radek13Anděl Jiří13
Tamchyna Petr30Jáč Miloš04
Lazar Julius21Hlaváček Vladimír21
Lučan Ladislav31Longinová Ilona21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suja Jan
Kuřík Jan st.
 
 
Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
     0301
2.Klejch Adam
Kuřík Martin
 
 
Drechsler Matěj
Pikous Marsel
 
 
     1302
3.Kuřík Jan st.Pikous Marsel     3012
4.Suja JanDrechsler Jan     0313
5.Klejch AdamDrechsler Matěj     3223
6.Kuřík MartinBlažek Petr     3133
7.Suja JanPikous Marsel     1334
8.Klejch AdamDrechsler Jan     3144
9.Kuřík MartinDrechsler Matěj     3254
10.Kuřík Jan st.Blažek Petr     3064
11.Klejch AdamPikous Marsel     3074
12.Kuřík MartinDrechsler Jan     1375
13.Kuřík Jan st.Drechsler Matěj     0376
14.Suja JanBlažek Petr     1377
15.Kuřík MartinPikous Marsel     3187
16.Kuřík Jan st.Drechsler Jan     3197
17.Suja JanDrechsler Matěj     0398
18.Klejch AdamBlažek Petr     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuřík Jan st.31Pikous Marsel13
Suja Jan04Drechsler Jan22
Klejch Adam40Drechsler Matěj22
Kuřík Martin31Blažek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u Semil AVrchní
rozhodčí:
Leopold Mikuláš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hospoda U Slunce BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:34 Sokol Benešov u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Michal
Leopold Mikuláš
 
 
Mastník Radek
Chlum Lukáš
 
 
     3210
2.Ouhrabka Petr
Svaček Igor
 
 
Paldus Martin
Doležal Václav
 
 
     0311
3.Ouhrabka PetrDoležal Václav     0312
4.Leopold MikulášMastník Radek     1313
5.Svaček IgorPaldus Martin     3223
6.Ouhrabka MichalChlum Lukáš     3033
7.Leopold MikulášDoležal Václav     0334
8.Svaček IgorMastník Radek     3044
9.Ouhrabka MichalPaldus Martin     3154
10.Ouhrabka PetrChlum Lukáš     0355
11.Svaček IgorDoležal Václav     1356
12.Ouhrabka MichalMastník Radek     3166
13.Ouhrabka PetrPaldus Martin     0367
14.Leopold MikulášChlum Lukáš     3277
15.Ouhrabka MichalDoležal Václav     3187
16.Ouhrabka PetrMastník Radek     0388
17.Leopold MikulášPaldus Martin     3098
18.Svaček IgorChlum Lukáš     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ouhrabka Petr04Doležal Václav31
Leopold Mikuláš22Mastník Radek22
Svaček Igor31Paldus Martin13
Ouhrabka Michal40Chlum Lukáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy