Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HOME CREDIT ARENARozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Jiří
Anton Petr
 
 
Veselka Jiří st.
Žid Jaromír
 
 
     3010
2.Provazník Tomáš
Cmunt Martin
 
 
Absolonová Marie
Pařízková Monika
 
 
     2311
3.Anton PetrAbsolonová Marie     3021
4.Provazník TomášVeselka Jiří st.     3131
5.Cmunt MartinPařízková Monika     2332
6.Vojtěch JiříKnot Jan     3142
7.Provazník TomášAbsolonová Marie     3052
8.Cmunt MartinVeselka Jiří st.     1353
9.Vojtěch JiříPařízková Monika     3063
10.Anton PetrKnot Jan     3073
11.Cmunt MartinAbsolonová Marie     0374
12.Vojtěch JiříŽid Jaromír     3084
13.Anton PetrPařízková Monika     3094
14.Provazník TomášKnot Jan     1395
15.Vojtěch JiříAbsolonová Marie     31105
16.Anton PetrŽid Jaromír         
17.Provazník TomášPařízková Monika         
18.Cmunt MartinKnot Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Anton Petr30Absolonová Marie13
Provazník Tomáš21Veselka Jiří st.11
Cmunt Martin03Pařízková Monika12
Vojtěch Jiří40Knot Jan12
   Žid Jaromír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
Palušová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:41 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Pavel
Šimon Miroslav
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     3110
2.Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     0311
3.Průša PavelMacoun Miroslav     3021
4.Živnůstka MiroslavPavelka Radim     1322
5.Šimon MiroslavHolec Jaroslav st.     3232
6.Zahradník PetrSměšný Milan     3242
7.Živnůstka MiroslavMacoun Miroslav     0343
8.Šimon MiroslavPavelka Radim     1344
9.Zahradník PetrHolec Jaroslav st.     3054
10.Průša PavelSměšný Milan     3264
11.Šimon MiroslavMacoun Miroslav     0365
12.Zahradník PetrPavelka Radim     1366
13.Průša PavelHolec Jaroslav st.     2367
14.Živnůstka MiroslavSměšný Milan     0368
15.Zahradník PetrMacoun Miroslav     3278
16.Průša PavelPavelka Radim     2379
17.Živnůstka MiroslavHolec Jaroslav st.     3289
18.Šimon MiroslavSměšný Milan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Pavel22Macoun Miroslav22
Živnůstka Miroslav13Pavelka Radim40
Šimon Miroslav13Holec Jaroslav st.13
Zahradník Petr31Směšný Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Varcl Matěj
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Adam
Červová Jitka
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
     0301
2.Zítko Martin
Varcl Matěj
 
 
Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
     0302
3.Varcl MatějHorník Stanislav     0303
4.Červová JitkaNešvera Miroslav     0304
5.Jiroš AdamŠákr Josef     1305
6.Zítko MartinHofman Denis     1306
7.Červová JitkaHorník Stanislav     0307
8.Jiroš AdamNešvera Miroslav     3017
9.Zítko MartinŠákr Josef     1318
10.Varcl JakubHofman Denis     0319
11.Jiroš AdamHorník Stanislav     13110
12.Zítko MartinNešvera Miroslav         
13.Varcl JakubŠákr Josef         
14.Červová JitkaHofman Denis         
15.Zítko MartinHorník Stanislav         
16.Varcl JakubNešvera Miroslav         
17.Červová JitkaŠákr Josef         
18.Jiroš AdamHofman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Varcl Matěj01Horník Stanislav30
Červová Jitka02Nešvera Miroslav11
Jiroš Adam12Šákr Josef20
Zítko Martin02Hofman Denis20
Varcl Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Varcl Matěj
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jáč Miloš
Anděl Jiří
 
 
Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
     2301
2.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Bukovec Radek
Lazar Julius
 
 
     3111
3.Longinová IlonaTamchyna Petr     0312
4.Jáč MilošLazar Julius     2313
5.Longin MilanLučan Ladislav     0314
6.Anděl JiříSmetáček Jiří     3224
7.Jáč MilošTamchyna Petr     1325
8.Hlaváček VladimírLazar Julius     0326
9.Anděl JiříLučan Ladislav     3136
10.Longinová IlonaSmetáček Jiří     3046
11.Hlaváček VladimírTamchyna Petr     1347
12.Anděl JiříLazar Julius     3257
13.Longinová IlonaLučan Ladislav     3067
14.Jáč MilošSmetáček Jiří     3077
15.Anděl JiříTamchyna Petr     3287
16.Longinová IlonaLazar Julius     2388
17.Jáč MilošLučan Ladislav     3098
18.Hlaváček VladimírSmetáček Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Longinová Ilona22Tamchyna Petr31
Jáč Miloš22Lazar Julius31
Longin Milan01Lučan Ladislav13
Anděl Jiří40Smetáček Jiří04
Hlaváček Vladimír12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala RaspenavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
Kuřík Martin
Klejch Adam
 
 
     3010
2.Boháč Vladimír
Sršeň Jiří
 
 
Kuřík Jan st.
Suja Jan
 
 
     2311
3.Blažek PetrKuřík Jan st.     0312
4.Boháč VladimírSuja Jan     2313
5.Sršeň JiříKuřík Martin     0314
6.Drechsler JanKlejch Adam     3224
7.Boháč VladimírKuřík Jan st.     0325
8.Sršeň JiříSuja Jan     3035
9.Drechsler JanKuřík Martin     3045
10.Blažek PetrKlejch Adam     3255
11.Sršeň JiříKuřík Jan st.     1356
12.Drechsler JanSuja Jan     3066
13.Blažek PetrKuřík Martin     3276
14.Boháč VladimírKlejch Adam     1377
15.Drechsler JanKuřík Jan st.     3287
16.Blažek PetrSuja Jan     3097
17.Boháč VladimírKuřík Martin     2398
18.Sršeň JiříKlejch Adam     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Petr31Kuřík Jan st.31
Boháč Vladimír04Suja Jan13
Sršeň Jiří22Kuřík Martin22
Drechsler Jan40Klejch Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hujer Tomáš
Mastník Radek
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
     3010
2.Doležal Václav
Paldus Martin
 
 
Leopold Mikuláš
Svaček Igor
 
 
     3020
3.Paldus MartinSvaček Igor     2321
4.Mastník RadekOuhrabka Michal     1322
5.Hujer TomášOuhrabka Petr     3132
6.Doležal VáclavLeopold Mikuláš     3142
7.Mastník RadekSvaček Igor     3152
8.Hujer TomášOuhrabka Michal     0353
9.Doležal VáclavOuhrabka Petr     3163
10.Paldus MartinLeopold Mikuláš     3173
11.Hujer TomášSvaček Igor     2374
12.Doležal VáclavOuhrabka Michal     0375
13.Paldus MartinOuhrabka Petr     3185
14.Mastník RadekLeopold Mikuláš     3295
15.Doležal VáclavSvaček Igor     30105
16.Paldus MartinOuhrabka Michal         
17.Mastník RadekOuhrabka Petr         
18.Hujer TomášLeopold Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paldus Martin21Svaček Igor22
Mastník Radek21Ouhrabka Michal30
Hujer Tomáš12Ouhrabka Petr03
Doležal Václav31Leopold Mikuláš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy