Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u Semil AVrchní
rozhodčí:
Svaček Igor
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hospoda U Slunce BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svaček Igor
Strnad Jan
 
 
Průša Pavel
Šimon Miroslav
 
 
     0301
2.Leopold Mikuláš
Kouble Daniel
 
 
Živnůstka Miroslav
Zahradník Petr
 
 
     1302
3.Svaček IgorZahradník Petr     0303
4.Strnad JanPrůša Pavel     0304
5.Leopold Mikulᚎivnůstka Miroslav     0305
6.Kouble DanielŠimon Miroslav     1306
7.Strnad JanZahradník Petr     0307
8.Leopold MikulášPrůša Pavel     2308
9.Kouble DanielŽivnůstka Miroslav     2309
10.Svaček IgorŠimon Miroslav     03010
11.Leopold MikulášZahradník Petr         
12.Kouble DanielPrůša Pavel         
13.Svaček IgorŽivnůstka Miroslav         
14.Strnad JanŠimon Miroslav         
15.Kouble DanielZahradník Petr         
16.Svaček IgorPrůša Pavel         
17.Strnad JanŽivnůstka Miroslav         
18.Leopold Mikulᚊimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svaček Igor02Zahradník Petr20
Strnad Jan02Průša Pavel20
Leopold Mikuláš02Živnůstka Miroslav20
Kouble Daniel02Šimon Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
Kuřík Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobrle Zdeněk
Kuřík Jan st.
 
 
Anton Petr
Vojtěch Jiří
 
 
     1301
2.Suja Jan
Tesař Miloš
 
 
Vaníček Jiří
Provazník Tomáš
 
 
     1302
3.Kuřík Jan st.Vojtěch Jiří     3212
4.Kobrle ZdeněkVaníček Jiří     0313
5.Suja JanAnton Petr     0314
6.Tesař MilošRýgl Lukáš     1315
7.Kobrle ZdeněkVojtěch Jiří     1316
8.Suja JanVaníček Jiří     0317
9.Tesař MilošAnton Petr     1318
10.Kuřík Jan st.Rýgl Lukáš     1319
11.Suja JanVojtěch Jiří     03110
12.Tesař MilošVaníček Jiří         
13.Kuřík Jan st.Anton Petr         
14.Kobrle ZdeněkRýgl Lukáš         
15.Tesař MilošVojtěch Jiří         
16.Kuřík Jan st.Vaníček Jiří         
17.Kobrle ZdeněkAnton Petr         
18.Suja JanRýgl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuřík Jan st.11Vojtěch Jiří21
Kobrle Zdeněk02Vaníček Jiří20
Suja Jan03Anton Petr20
Tesař Miloš02Rýgl Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Kočí Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ DoksyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16 TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Ladislav
Tamchyna Petr
 
 
Mastník Radek
Paldus Martin
 
 
     3110
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Doležal Václav
Paldus Martin
 
 
     3220
3.Bukovec RadekMastník Radek     3130
4.Tamchyna PetrPaldus Martin     3040
5.Lazar JuliusHujer Tomáš     3050
6.Lučan LadislavDoležal Václav     1351
7.Tamchyna PetrMastník Radek     3161
8.Lazar JuliusPaldus Martin     3071
9.Lučan LadislavHujer Tomáš     3281
10.Bukovec RadekDoležal Václav     1382
11.Lazar JuliusMastník Radek     3292
12.Lučan LadislavPaldus Martin     31102
13.Bukovec RadekHujer Tomáš         
14.Tamchyna PetrDoležal Václav         
15.Lučan LadislavMastník Radek         
16.Bukovec RadekPaldus Martin         
17.Tamchyna PetrHujer Tomáš         
18.Lazar JuliusDoležal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bukovec Radek11Mastník Radek03
Tamchyna Petr20Paldus Martin03
Lazar Julius30Hujer Tomáš02
Lučan Ladislav21Doležal Václav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Pavel
Hofman Denis
 
 
Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
     3110
2.Horník Stanislav
Nešvera Miroslav
 
 
Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
     1311
3.Bartoš JiříDrechsler Jan     3121
4.Hofman DenisDrechsler Matěj     3231
5.Nešvera MiroslavRyšavý Milan     2332
6.Horník StanislavBlažek Petr     2333
7.Hofman DenisDrechsler Jan     3043
8.Nešvera MiroslavDrechsler Matěj     2344
9.Horník StanislavRyšavý Milan     3054
10.Bartoš JiříBlažek Petr     0355
11.Nešvera MiroslavDrechsler Jan     0356
12.Horník StanislavDrechsler Matěj     3166
13.Bartoš JiříRyšavý Milan     2367
14.Hofman DenisBlažek Petr     0368
15.Horník StanislavDrechsler Jan     3078
16.Bartoš JiříDrechsler Matěj     0379
17.Hofman DenisRyšavý Milan     3189
18.Nešvera MiroslavBlažek Petr     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Jiří13Drechsler Jan13
Hofman Denis31Drechsler Matěj22
Nešvera Miroslav04Ryšavý Milan22
Horník Stanislav31Blažek Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, TanvaldRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:39 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulvr Otakar
Pavelka Radim
 
 
Jáč Miloš
Anděl Jiří
 
 
     2301
2.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
     3211
3.Pavelka RadimAnděl Jiří     1312
4.Směšný MilanLonginová Ilona     3222
5.Ulvr OtakarLongin Milan     1323
6.Macoun MiroslavJáč Miloš     0324
7.Směšný MilanAnděl Jiří     2325
8.Ulvr OtakarLonginová Ilona     1326
9.Macoun MiroslavLongin Milan     3236
10.Pavelka RadimJáč Miloš     3046
11.Ulvr OtakarAnděl Jiří     0347
12.Macoun MiroslavLonginová Ilona     3157
13.Pavelka RadimLongin Milan     1358
14.Směšný MilanJáč Miloš     0359
15.Macoun MiroslavAnděl Jiří     3269
16.Pavelka RadimLonginová Ilona     23610
17.Směšný MilanLongin Milan         
18.Ulvr OtakarJáč Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Radim13Anděl Jiří31
Směšný Milan12Longinová Ilona22
Ulvr Otakar03Longin Milan21
Macoun Miroslav31Jáč Miloš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec HVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12 SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Žid Jaromír
 
 
Vrabec Jakub
Červová Jitka
 
 
     3210
2.Absolonová Marie
Pařízková Monika
 
 
Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
     3220
3.Žid JaromírZítko Martin     3130
4.Absolonová MarieVrabec Jakub     3240
5.Pařízková MonikaJiroš Adam     3250
6.Košek MartinČervová Jitka     3060
7.Absolonová MarieZítko Martin     3170
8.Pařízková MonikaVrabec Jakub     3180
9.Košek MartinJiroš Adam     3190
10.Žid JaromírČervová Jitka     30100
11.Pařízková MonikaZítko Martin         
12.Košek MartinVrabec Jakub         
13.Žid JaromírJiroš Adam         
14.Absolonová MarieČervová Jitka         
15.Košek MartinZítko Martin         
16.Žid JaromírVrabec Jakub         
17.Absolonová MarieJiroš Adam         
18.Pařízková MonikaČervová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žid Jaromír20Zítko Martin02
Absolonová Marie20Vrabec Jakub02
Pařízková Monika20Jiroš Adam02
Košek Martin20Červová Jitka02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy