Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Telč CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:46 SK Telč C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Vlastislav
Kratochvíl Jiří
 
 
Vojtaj Jiří
Koláček Lukáš
 
 
     1301
2.Křivánek Vladimír
Kozák Zdeněk
 
 
Moc Karel
Novák Filip
 
 
     2302
3.Kučera VlastislavKoláček Lukáš     2303
4.Kratochvíl JiříVojtaj Jiří     3113
5.Křivánek VladimírMoc Karel     0314
6.Kozák ZdeněkNovák Filip     0315
7.Kratochvíl JiříKoláček Lukáš     0316
8.Křivánek VladimírVojtaj Jiří     0317
9.Kozák ZdeněkMoc Karel     3227
10.Kučera VlastislavNovák Filip     1328
11.Křivánek VladimírKoláček Lukáš     0329
12.Kozák ZdeněkVojtaj Jiří     3139
13.Kučera VlastislavMoc Karel     03310
14.Kratochvíl JiříNovák Filip     32410
15.Kozák ZdeněkKoláček Lukáš     23411
16.Kučera VlastislavVojtaj Jiří     03412
17.Kratochvíl JiříMoc Karel     31512
18.Křivánek VladimírNovák Filip     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Vlastislav04Koláček Lukáš40
Kratochvíl Jiří31Vojtaj Jiří22
Křivánek Vladimír04Moc Karel22
Kozák Zdeněk22Novák Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34 TJ Zhoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Matěj
Kolátor Tomáš
 
 
Hubený Roman
Pejcha Lukáš
 
 
     2301
2.Viktora Miroslav
Vondrová Michaela
 
 
Koumar Josef
Pavlíček Petr
 
 
     0302
3.Kolátor TomášHubený Roman     2303
4.Holub MatějPejcha Lukáš     3013
5.Vondrová MichaelaPavlíček Petr     3123
6.Uher MichalKoumar Josef     0324
7.Holub MatějHubený Roman     3034
8.Vondrová MichaelaPejcha Lukáš     3044
9.Uher MichalPavlíček Petr     1345
10.Kolátor TomášKoumar Josef     0346
11.Vondrová MichaelaHubený Roman     3056
12.Viktora MiroslavPejcha Lukáš     3266
13.Kolátor TomášPavlíček Petr     2367
14.Holub MatějKoumar Josef     3177
15.Viktora MiroslavHubený Roman     2378
16.Kolátor TomášPejcha Lukáš     1379
17.Holub MatějPavlíček Petr     13710
18.Vondrová MichaelaKoumar Josef     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolátor Tomáš04Hubený Roman22
Holub Matěj31Pejcha Lukáš13
Vondrová Michaela40Pavlíček Petr31
Uher Michal02Koumar Josef22
Viktora Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bedřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Polná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlava,Sokolovská 4656/122cRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 TJ Sokol Bedřichov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakoubek Oldřich
Šlapal Viktor
 
 
Kučera Martin
Šejstal Šimon
 
 
     3010
2.Sebroň Jiří
Ileček Milan
 
 
Holas Petr
Babínek Jiří
 
 
     0311
3.Jakoubek OldřichKučera Martin     3221
4.Ileček MilanHolas Petr     3031
5.Šlapal ViktorBabínek Jiří     3241
6.Sebroň JiříŠejstal Šimon     3051
7.Ileček MilanKučera Martin     2352
8.Šlapal ViktorHolas Petr     3062
9.Sebroň JiříBabínek Jiří     1363
10.Jakoubek OldřichŠejstal Šimon     3073
11.Šlapal ViktorKučera Martin     1374
12.Sebroň JiříHolas Petr     3084
13.Jakoubek OldřichBabínek Jiří     3094
14.Ileček MilanŠejstal Šimon     30104
15.Sebroň JiříKučera Martin     30114
16.Jakoubek OldřichHolas Petr     31124
17.Ileček MilanBabínek Jiří     31134
18.Šlapal ViktorŠejstal Šimon     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakoubek Oldřich40Kučera Martin22
Ileček Milan31Holas Petr04
Šlapal Viktor31Babínek Jiří13
Sebroň Jiří31Šejstal Šimon04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37 TJ Sokol Brtnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reiterman Jaroslav
Kopečný Miroslav
 
 
Vrzal Matěj
Fejta Richard
 
 
     3110
2.Kopečný Pavel
Vařílek Josef
 
 
Pikolon Karel
Kourek Pavel
 
 
     3120
3.Reiterman JaroslavKourek Pavel     1321
4.Kopečný MiroslavVrzal Matěj     3031
5.Kopečný PavelFejta Richard     0332
6.Vařílek JosefPikolon Karel     1333
7.Kopečný MiroslavKourek Pavel     0334
8.Kopečný PavelVrzal Matěj     3144
9.Vařílek JosefFejta Richard     2345
10.Reiterman JaroslavPikolon Karel     3255
11.Kopečný PavelKourek Pavel     0356
12.Vařílek JosefVrzal Matěj     1357
13.Reiterman JaroslavFejta Richard     3167
14.Kopečný MiroslavPikolon Karel     0368
15.Vařílek JosefKourek Pavel     1369
16.Reiterman JaroslavVrzal Matěj     3079
17.Kopečný MiroslavFejta Richard     3189
18.Kopečný PavelPikolon Karel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Reiterman Jaroslav31Kourek Pavel40
Kopečný Miroslav22Vrzal Matěj13
Kopečný Pavel13Fejta Richard22
Vařílek Josef04Pikolon Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51 SKST Třešť C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Václav
Pech František
 
 
Kocmánek Jaroslav
Šalanda Vít
 
 
     0301
2.Chvojsík Jaroslav
Dorážka Jaroslav
 
 
Nešpor Ladislav
Macháč Jan
 
 
     0302
3.Svoboda VáclavKocmánek Jaroslav     1303
4.Chvojsík JaroslavŠalanda Vít     1304
5.Dorážka JaroslavMacháč Jan     0305
6.Slavík FrantišekNešpor Ladislav     0306
7.Chvojsík JaroslavKocmánek Jaroslav     1307
8.Pech FrantišekŠalanda Vít     1308
9.Slavík FrantišekMacháč Jan     0309
10.Svoboda VáclavNešpor Ladislav     03010
11.Pech FrantišekKocmánek Jaroslav     03011
12.Slavík FrantišekŠalanda Vít     03012
13.Svoboda VáclavMacháč Jan     30112
14.Chvojsík JaroslavNešpor Ladislav     13113
15.Slavík FrantišekKocmánek Jaroslav     03114
16.Svoboda VáclavŠalanda Vít     13115
17.Chvojsík JaroslavMacháč Jan     23116
18.Pech FrantišekNešpor Ladislav     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Václav13Kocmánek Jaroslav40
Chvojsík Jaroslav04Šalanda Vít40
Dorážka Jaroslav01Macháč Jan31
Slavík František04Nešpor Ladislav40
Pech František03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy