Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:40 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Kolátor Karel
Cahová Zuzana
 
 
     1301
2.Palán Tomáš
Peštálová Klára
 
 
Cetl Josef
Uher Michal
 
 
     3211
3.Bambula MichaelCetl Josef     0312
4.Peštálová KláraCahová Zuzana     1313
5.Palán TomášUher Michal     3123
6.Vyhlídal JanBartůšek Lukáš     3233
7.Peštálová KláraCetl Josef     0334
8.Palán TomášCahová Zuzana     3144
9.Vyhlídal JanUher Michal     1345
10.Bambula MichaelBartůšek Lukáš     3055
11.Palán TomášCetl Josef     1356
12.Rudolf VincentCahová Zuzana     0357
13.Bambula MichaelUher Michal     0358
14.Peštálová KláraBartůšek Lukáš     3168
15.Rudolf VincentCetl Josef     0369
16.Bambula MichaelCahová Zuzana     03610
17.Peštálová KláraUher Michal     03611
18.Palán TomášBartůšek Lukáš     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bambula Michael13Cetl Josef40
Peštálová Klára13Cahová Zuzana31
Palán Tomáš31Uher Michal31
Vyhlídal Jan11Bartůšek Lukáš04
Rudolf Vincent02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
Zvolánek Petr
Klimeš Luboš
 
 
     3010
2.Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
Pejcha Lukáš
Kunst Jiří
 
 
     1311
3.Hos FrantišekPejcha Lukáš     3221
4.Kosztolányi PavelKunst Jiří     3131
5.Hos RomanZvolánek Petr     3041
6.Vrzal MatějKlimeš Luboš     3051
7.Kosztolányi PavelPejcha Lukáš     0352
8.Hos RomanKunst Jiří     3162
9.Vrzal MatějZvolánek Petr     3072
10.Hos FrantišekKlimeš Luboš     3082
11.Hos RomanPejcha Lukáš     3092
12.Vrzal MatějKunst Jiří     31102
13.Hos FrantišekZvolánek Petr     30112
14.Kosztolányi PavelKlimeš Luboš     30122
15.Vrzal MatějPejcha Lukáš     30132
16.Hos FrantišekKunst Jiří     23133
17.Kosztolányi PavelZvolánek Petr     30143
18.Hos RomanKlimeš Luboš     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hos František31Pejcha Lukáš13
Kosztolányi Pavel31Kunst Jiří13
Hos Roman40Zvolánek Petr04
Vrzal Matěj40Klimeš Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Vrzáček Michal
Holub Ludvík
 
 
     3110
2.Hrdlička Tomáš
Bumbálek Miroslav
 
 
Vondrák Radim
Zejda Ondřej
 
 
     2311
3.Dvořáček JindřichVrzáček Michal     3021
4.Lély JanHolub Ludvík     0322
5.Hrdlička TomášVondrák Radim     3032
6.Bumbálek MiroslavZejda Ondřej     0333
7.Lély JanVrzáček Michal     0334
8.Hrdlička TomášHolub Ludvík     2335
9.Bumbálek MiroslavVondrák Radim     0336
10.Dvořáček JindřichZejda Ondřej     3246
11.Solař JanVrzáček Michal     3256
12.Bumbálek MiroslavHolub Ludvík     0357
13.Dvořáček JindřichVondrák Radim     3067
14.Lély JanZejda Ondřej     0368
15.Bumbálek MiroslavVrzáček Michal     3278
16.Dvořáček JindřichHolub Ludvík     3088
17.Lély JanVondrák Radim     0389
18.Solař JanZejda Ondřej     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Jindřich40Vrzáček Michal13
Lély Jan04Holub Ludvík31
Hrdlička Tomáš11Vondrák Radim22
Bumbálek Miroslav13Zejda Ondřej22
Solař Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:46 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průcha Libor
Wejwoda Petr
 
 
Vlach Jaroslav
Ecker Jiří
 
 
     0301
2.Šťáva Miroslav
Zimola Stanislav
 
 
Novotný Zdeněk
Povýšil Vladko
 
 
     0302
3.Wejwoda PetrVlach Jaroslav     3112
4.Průcha LiborEcker Jiří     0313
5.Šťáva MiroslavNovotný Zdeněk     0314
6.Zimola StanislavPovýšil Vladko     0315
7.Průcha LiborVlach Jaroslav     1316
8.Šťáva MiroslavEcker Jiří     0317
9.Zimola StanislavNovotný Zdeněk     0318
10.Wejwoda PetrPovýšil Vladko     1319
11.Šťáva MiroslavVlach Jaroslav     03110
12.Zimola StanislavEcker Jiří     03111
13.Wejwoda PetrNovotný Zdeněk     30211
14.Průcha LiborPovýšil Vladko     03212
15.Zimola StanislavVlach Jaroslav     03213
16.Wejwoda PetrEcker Jiří     30313
17.Průcha LiborNovotný Zdeněk     13314
18.Šťáva MiroslavPovýšil Vladko     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wejwoda Petr31Vlach Jaroslav31
Průcha Libor04Ecker Jiří31
Šťáva Miroslav04Novotný Zdeněk31
Zimola Stanislav04Povýšil Vladko40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaroslav
Fraj František
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3010
2.Šuhaj Ondřej
Šlesinger Martin
 
 
Doležal Pavel
Němeček Petr
 
 
     3020
3.Hlaváček JaroslavHavlíček Ladislav     3030
4.Frydrychovský PavelPecka Vladimír     3140
5.Fraj FrantišekDoležal Pavel     3050
6.Šuhaj OndřejNěmeček Petr     3060
7.Frydrychovský PavelHavlíček Ladislav     3270
8.Fraj FrantišekPecka Vladimír     3180
9.Šuhaj OndřejDoležal Pavel     3090
10.Hlaváček JaroslavNěmeček Petr     30100
11.Šlesinger MartinHavlíček Ladislav     32110
12.Šuhaj OndřejPecka Vladimír     31120
13.Hlaváček JaroslavDoležal Pavel     30130
14.Frydrychovský PavelDoležal Bohumír     30140
15.Šuhaj OndřejHavlíček Ladislav     31150
16.Hlaváček JaroslavPecka Vladimír     30160
17.Frydrychovský PavelDoležal Pavel     30170
18.Šlesinger MartinDoležal Bohumír     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaroslav40Havlíček Ladislav04
Frydrychovský Pavel40Pecka Vladimír04
Fraj František20Doležal Pavel04
Šuhaj Ondřej40Němeček Petr02
Šlesinger Martin20Doležal Bohumír02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline