Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vladimír
Doležal Pavel
 
 
Uher Michal
Cahová Zuzana
 
 
     0301
2.Havlíček Ladislav
Němeček Petr
 
 
Kolátor Karel
Bartůšek Lukáš
 
 
     3211
3.Havlíček LadislavUher Michal     0312
4.Pecka VladimírKolátor Karel     2313
5.Doležal PavelBartůšek Lukáš     3123
6.Doležal BohumírCahová Zuzana     1324
7.Pecka VladimírUher Michal     0325
8.Doležal PavelKolátor Karel     1326
9.Doležal BohumírBartůšek Lukáš     3036
10.Havlíček LadislavCahová Zuzana     2337
11.Doležal PavelUher Michal     2338
12.Doležal BohumírKolátor Karel     0339
13.Havlíček LadislavBartůšek Lukáš     3049
14.Pecka VladimírCahová Zuzana     03410
15.Doležal BohumírUher Michal     03411
16.Havlíček LadislavKolátor Karel     30511
17.Pecka VladimírBartůšek Lukáš     30611
18.Doležal PavelCahová Zuzana     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Ladislav22Uher Michal40
Pecka Vladimír13Kolátor Karel31
Doležal Pavel13Bartůšek Lukáš04
Doležal Bohumír13Cahová Zuzana40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:34 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Ecker Jiří
Novák Kamil
 
 
     3110
2.Hlaváček Radek
Hlaváček Jaroslav
 
 
Povýšil Vladko
Trávník Milan
 
 
     1311
3.Hlaváček RadekEcker Jiří     3021
4.Fraj FrantišekNovák Kamil     3031
5.Hlaváček JaroslavPovýšil Vladko     0332
6.Šuhaj OndřejTrávník Milan     0333
7.Fraj FrantišekEcker Jiří     3143
8.Hlaváček JaroslavNovák Kamil     2344
9.Šuhaj OndřejPovýšil Vladko     0345
10.Hlaváček RadekTrávník Milan     3255
11.Hlaváček JaroslavEcker Jiří     3265
12.Frydrychovský PavelNovák Kamil     3275
13.Hlaváček RadekPovýšil Vladko     3185
14.Fraj FrantišekTrávník Milan     3295
15.Frydrychovský PavelEcker Jiří     1396
16.Hlaváček RadekNovák Kamil     31106
17.Fraj FrantišekPovýšil Vladko     32116
18.Hlaváček JaroslavTrávník Milan     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Radek40Ecker Jiří13
Fraj František40Novák Kamil13
Hlaváček Jaroslav22Povýšil Vladko22
Šuhaj Ondřej02Trávník Milan13
Frydrychovský Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44 SK BUWOL METAL LUKA n.J B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimola Stanislav
Špaček Josef
 
 
Vondrák Radim
Průša Dominik
 
 
     0301
2.Doležal Pavel
Wejwoda Petr
 
 
Votava Matěj
Zejda Ondřej
 
 
     1302
3.Zimola StanislavVondrák Radim     1303
4.Doležal PavelVotava Matěj     1304
5.Wejwoda PetrZejda Ondřej     3214
6.Špaček JosefPrůša Dominik     0315
7.Doležal PavelVondrák Radim     1316
8.Wejwoda PetrVotava Matěj     3226
9.Špaček JosefZejda Ondřej     0327
10.Zimola StanislavPrůša Dominik     0328
11.Wejwoda PetrVondrák Radim     3038
12.Špaček JosefVotava Matěj     0339
13.Zimola StanislavZejda Ondřej     03310
14.Doležal PavelPrůša Dominik     31410
15.Špaček JosefVondrák Radim     03411
16.Zimola StanislavVotava Matěj     03412
17.Doležal PavelZejda Ondřej     13413
18.Wejwoda PetrPrůša Dominik     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zimola Stanislav04Vondrák Radim31
Doležal Pavel13Votava Matěj31
Wejwoda Petr40Zejda Ondřej31
Špaček Josef04Průša Dominik22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41 TJ Zhoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Pytlík Petr
Pavlíček Petr ml.
 
 
     3010
2.Bumbálek Miroslav
Pruša Pavel
 
 
Klimeš Karel
Klimeš Luboš
 
 
     3120
3.Pruša PavelPytlík Petr     1321
4.Lély JanPavlíček Petr ml.     0322
5.Neuman MiroslavKlimeš Karel     1323
6.Peštál MatyášKlimeš Luboš     3233
7.Lély JanPytlík Petr     1334
8.Neuman MiroslavPavlíček Petr ml.     1335
9.Peštál MatyášKlimeš Karel     2336
10.Pruša PavelKlimeš Luboš     3046
11.Neuman MiroslavPytlík Petr     1347
12.Peštál MatyášPavlíček Petr ml.     1348
13.Pruša PavelKlimeš Karel     1349
14.Lély JanKlimeš Luboš     3159
15.Peštál MatyášPytlík Petr     13510
16.Pruša PavelPavlíček Petr ml.     03511
17.Lély JanKlimeš Karel     31611
18.Neuman MiroslavKlimeš Luboš     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pruša Pavel13Pytlík Petr40
Lély Jan22Pavlíček Petr ml.40
Neuman Miroslav04Klimeš Karel31
Peštál Matyáš13Klimeš Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:14 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
Palán Tomáš
Peštálová Klára
 
 
     0301
2.Málek Milan st.
Vrzal Matěj
 
 
Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
     3011
3.Málek Milan st.Palán Tomáš     0312
4.Hos FrantišekBambula Michael     3022
5.Kosztolányi PavelPeštálová Klára     3032
6.Vrzal MatějVyhlídal Jan     3042
7.Hos FrantišekPalán Tomáš     0343
8.Kosztolányi PavelBambula Michael     3053
9.Vrzal MatějPeštálová Klára     3063
10.Málek Milan st.Vyhlídal Jan     3173
11.Kosztolányi PavelPalán Tomáš     1374
12.Vrzal MatějBambula Michael     3084
13.Málek Milan st.Peštálová Klára     3094
14.Hos FrantišekVyhlídal Jan     30104
15.Vrzal MatějPalán Tomáš     30114
16.Málek Milan st.Bambula Michael     31124
17.Hos FrantišekPeštálová Klára     30134
18.Kosztolányi PavelVyhlídal Jan     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Málek Milan st.31Palán Tomáš31
Hos František31Bambula Michael04
Kosztolányi Pavel31Peštálová Klára04
Vrzal Matěj40Vyhlídal Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline