Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:35 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetl Josef
Uher Michal
 
 
Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
     1301
2.Cahová Zuzana
Viktora Miroslav
 
 
Kosztolányi Pavel
Málek Milan st.
 
 
     3011
3.Uher MichalHos Roman     1312
4.Cetl JosefVrzal Matěj     0313
5.Viktora MiroslavKosztolányi Pavel     3123
6.Cahová ZuzanaMálek Milan st.     3033
7.Cetl JosefHos Roman     1334
8.Viktora MiroslavVrzal Matěj     1335
9.Cahová ZuzanaKosztolányi Pavel     3145
10.Uher MichalMálek Milan st.     2346
11.Viktora MiroslavHos Roman     3056
12.Cahová ZuzanaVrzal Matěj     1357
13.Uher MichalKosztolányi Pavel     1358
14.Cetl JosefMálek Milan st.     3068
15.Cahová ZuzanaHos Roman     0369
16.Uher MichalVrzal Matěj     03610
17.Cetl JosefKosztolányi Pavel     03611
18.Viktora MiroslavMálek Milan st.     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Michal04Hos Roman31
Cetl Josef13Vrzal Matěj40
Viktora Miroslav31Kosztolányi Pavel22
Cahová Zuzana22Málek Milan st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
     0301
2.Peštálová Klára
Palán Tomáš
 
 
Bumbálek Miroslav
Čáp Radek
 
 
     3211
3.Peštálová KláraDvořáček Jindřich     0312
4.Bambula MichaelSolař Jan     1313
5.Palán TomášBumbálek Miroslav     3123
6.Vyhlídal JanČáp Radek     3233
7.Bambula MichaelDvořáček Jindřich     0334
8.Palán TomášSolař Jan     3244
9.Vyhlídal JanBumbálek Miroslav     1345
10.Peštálová KláraČáp Radek     3155
11.Palán TomášDvořáček Jindřich     3165
12.Vyhlídal JanSolař Jan     0366
13.Peštálová KláraBumbálek Miroslav     0367
14.Bambula MichaelČáp Radek     3277
15.Vyhlídal JanDvořáček Jindřich     0378
16.Peštálová KláraSolař Jan     0379
17.Bambula MichaelBumbálek Miroslav     3189
18.Palán TomášČáp Radek     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peštálová Klára13Dvořáček Jindřich31
Bambula Michael22Solař Jan31
Palán Tomáš40Bumbálek Miroslav22
Vyhlídal Jan13Čáp Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BítovčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23 TJ Zhoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejcha Lukáš
Kunst Jiří
 
 
Wejwoda Petr
Průcha Libor
 
 
     3110
2.Pytlík Petr
Pavlíček Petr ml.
 
 
Šťáva Miroslav
Matula Daniel
 
 
     3120
3.Pejcha LukášWejwoda Petr     1321
4.Kunst JiříPrůcha Libor     2322
5.Pytlík PetrŠťáva Miroslav     0323
6.Pavlíček Petr ml.Matula Daniel     3033
7.Kunst JiříWejwoda Petr     0334
8.Pytlík PetrPrůcha Libor     3144
9.Pavlíček Petr ml.Šťáva Miroslav     3154
10.Pejcha LukášMatula Daniel     3164
11.Pytlík PetrWejwoda Petr     0365
12.Pavlíček Petr ml.Průcha Libor     3075
13.Pejcha Lukᚊťáva Miroslav     3085
14.Kunst JiříMatula Daniel     3095
15.Pavlíček Petr ml.Wejwoda Petr     1396
16.Pejcha LukášPrůcha Libor     30106
17.Kunst Jiř튝áva Miroslav     30116
18.Pytlík PetrMatula Daniel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pejcha Lukáš31Wejwoda Petr40
Kunst Jiří22Průcha Libor13
Pytlík Petr22Šťáva Miroslav13
Pavlíček Petr ml.31Matula Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Ludvík
Vondrák Radim
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     0301
2.Zejda Ondřej
Votava Matěj
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     3211
3.Vondrák RadimHlaváček Radek     0312
4.Holub LudvíkŠuhaj Ondřej     3122
5.Votava MatějHlaváček Jaroslav     3132
6.Zejda OndřejFraj František     0333
7.Holub LudvíkHlaváček Radek     3043
8.Votava MatějŠuhaj Ondřej     3153
9.Zejda OndřejHlaváček Jaroslav     1354
10.Vondrák RadimFraj František     0355
11.Votava MatějHlaváček Radek     2356
12.Zejda OndřejFrydrychovský Pavel     3166
13.Vondrák RadimHlaváček Jaroslav     3276
14.Holub LudvíkFraj František     0377
15.Zejda OndřejHlaváček Radek     3287
16.Vondrák RadimFrydrychovský Pavel     2388
17.Holub LudvíkHlaváček Jaroslav     2389
18.Votava MatějFraj František     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondrák Radim13Hlaváček Radek22
Holub Ludvík22Šuhaj Ondřej02
Votava Matěj22Hlaváček Jaroslav22
Zejda Ondřej22Fraj František40
   Frydrychovský Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Povýšil Vladko
Vlach Jaroslav
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3010
2.Ecker Jiří
Thál Josef
 
 
Doležal Bohumír
Doležal Pavel
 
 
     3020
3.Povýšil VladkoPecka Vladimír     3030
4.Vlach JaroslavHavlíček Ladislav     3040
5.Ecker JiříDoležal Bohumír     3050
6.Thál JosefDoležal Pavel     0351
7.Vlach JaroslavPecka Vladimír     3261
8.Ecker JiříHavlíček Ladislav     3071
9.Thál JosefDoležal Bohumír     3281
10.Povýšil VladkoDoležal Pavel     3091
11.Ecker JiříPecka Vladimír     32101
12.Thál JosefHavlíček Ladislav     13102
13.Povýšil VladkoDoležal Bohumír     30112
14.Vlach JaroslavDoležal Pavel     31122
15.Thál JosefPecka Vladimír     23123
16.Povýšil VladkoHavlíček Ladislav     30133
17.Vlach JaroslavDoležal Bohumír     30143
18.Ecker JiříDoležal Pavel     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Povýšil Vladko40Pecka Vladimír13
Vlach Jaroslav40Havlíček Ladislav13
Ecker Jiří40Doležal Bohumír04
Thál Josef13Doležal Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS