Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ecker Jiří
Vlach Jaroslav
 
 
Kolátor Tomáš
Cetl Josef
 
 
     3110
2.Trávník Milan
Povýšil Vladko
 
 
Cahová Zuzana
Uher Michal
 
 
     3120
3.Ecker JiříKolátor Tomáš     2321
4.Vlach JaroslavCahová Zuzana     3031
5.Trávník MilanUher Michal     0332
6.Povýšil VladkoCetl Josef     3042
7.Vlach JaroslavKolátor Tomáš     3252
8.Trávník MilanCahová Zuzana     3062
9.Povýšil VladkoUher Michal     3172
10.Ecker JiříCetl Josef     1373
11.Trávník MilanKolátor Tomáš     1374
12.Povýšil VladkoCahová Zuzana     3084
13.Ecker JiříUher Michal     3294
14.Vlach JaroslavCetl Josef     30104
15.Povýšil VladkoKolátor TomášWO    03105
16.Ecker JiříCahová Zuzana     32115
17.Vlach JaroslavUher Michal     03116
18.Trávník MilanCetl Josef     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ecker Jiří22Kolátor Tomáš21
Vlach Jaroslav31Cahová Zuzana04
Trávník Milan13Uher Michal22
Povýšil Vladko30Cetl Josef22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:52 SK BUWOL METAL LUKA n.J B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Votava Matěj
Eliáš Martin
 
 
     1301
2.Doležal Pavel
Němeček Petr
 
 
Vondrák Radim
Průša Dominik
 
 
     1302
3.Pecka VladimírVotava Matěj     1303
4.Havlíček LadislavEliáš Martin     0304
5.Němeček PetrVondrák Radim     1305
6.Doležal PavelPrůša Dominik     0306
7.Havlíček LadislavVotava Matěj     1307
8.Němeček PetrEliáš Martin     2308
9.Doležal PavelVondrák Radim     1309
10.Pecka VladimírPrůša Dominik     03010
11.Němeček PetrVotava Matěj     03011
12.Doležal PavelEliáš Martin     31111
13.Pecka VladimírVondrák Radim     03112
14.Havlíček LadislavPrůša Dominik     13113
15.Doležal PavelVotava Matěj     03114
16.Pecka VladimírEliáš Martin     03115
17.Havlíček LadislavVondrák Radim     23116
18.Němeček PetrPrůša Dominik     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pecka Vladimír04Votava Matěj40
Havlíček Ladislav04Eliáš Martin31
Němeček Petr04Vondrák Radim40
Doležal Pavel13Průša Dominik40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:23 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Pytlík Petr
Pavlíček Petr ml.
 
 
     3110
2.Hlaváček Jaroslav
Šlesinger Martin
 
 
Kunst Jiří
Klimeš Luboš
 
 
     3220
3.Šlesinger MartinPytlík Petr     3230
4.Frydrychovský PavelPavlíček Petr ml.     3040
5.Hlaváček JaroslavKunst Jiří     3050
6.Fraj FrantišekKlimeš Luboš     3060
7.Frydrychovský PavelPytlík Petr     3270
8.Hlaváček JaroslavPavlíček Petr ml.     3280
9.Fraj FrantišekKunst Jiří     3090
10.Šlesinger MartinKlimeš Luboš     2391
11.Hlaváček JaroslavPytlík Petr     31101
12.Fraj FrantišekPavlíček Petr ml.     30111
13.Šlesinger MartinKunst Jiří     13112
14.Frydrychovský PavelKlimeš Luboš     32122
15.Fraj FrantišekPytlík Petr     30132
16.Šlesinger MartinPavlíček Petr ml.     03133
17.Frydrychovský PavelKunst Jiří     31143
18.Hlaváček JaroslavKlimeš Luboš     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlesinger Martin13Pytlík Petr04
Frydrychovský Pavel40Pavlíček Petr ml.13
Hlaváček Jaroslav40Kunst Jiří13
Fraj František40Klimeš Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 SKST Třešť F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wejwoda Petr
Průcha Libor
 
 
Palán Tomáš
Pittner Jakub
 
 
     0301
2.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Vyhlídal Jan
Bambula Michael
 
 
     3011
3.Wejwoda PetrVyhlídal Jan     3021
4.Doležal PavelPalán Tomáš     2322
5.Šťáva MiroslavBambula Michael     2323
6.Průcha LiborPittner Jakub     0324
7.Doležal PavelVyhlídal Jan     3134
8.Šťáva MiroslavPalán Tomáš     0335
9.Průcha LiborBambula Michael     1336
10.Wejwoda PetrPittner Jakub     3246
11.Šťáva MiroslavVyhlídal Jan     3056
12.Průcha LiborPalán Tomáš     1357
13.Wejwoda PetrBambula Michael     3067
14.Doležal PavelPittner Jakub     0368
15.Průcha LiborVyhlídal Jan     3278
16.Wejwoda PetrPalán Tomáš     2379
17.Doležal PavelBambula Michael     3089
18.Šťáva MiroslavPittner Jakub     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wejwoda Petr31Vyhlídal Jan04
Doležal Pavel22Palán Tomáš40
Šťáva Miroslav13Bambula Michael22
Průcha Libor13Pittner Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:50 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
     3110
2.Bumbálek Miroslav
Lély Jan
 
 
Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
     0311
3.Dvořáček JindřichHos František     3221
4.Lély JanKosztolányi Pavel     3231
5.Neuman MiroslavHos Roman     0332
6.Peštál MatyášVrzal Matěj     0333
7.Lély JanHos František     0334
8.Neuman MiroslavKosztolányi Pavel     0335
9.Peštál MatyášHos Roman     0336
10.Dvořáček JindřichVrzal Matěj     1337
11.Neuman MiroslavHos František     0338
12.Peštál MatyášKosztolányi Pavel     0339
13.Solař JanHos Roman     03310
14.Lély JanVrzal Matěj     03311
15.Peštál MatyášHos František     03312
16.Solař JanKosztolányi Pavel     23313
17.Lély JanHos Roman     03314
18.Neuman MiroslavVrzal Matěj     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Jindřich11Hos František31
Lély Jan13Kosztolányi Pavel31
Neuman Miroslav04Hos Roman40
Peštál Matyáš04Vrzal Matěj40
Solař Jan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS