Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:40 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Matěj
Vrzáček Michal
 
 
Pangrác Petr
Cetl Josef
 
 
     0301
2.Polák Martin
Vondrák Radim
 
 
Kolátor Karel
Cahová Zuzana
 
 
     0302
3.Votava MatějKolátor Karel     3012
4.Vondrák RadimCahová Zuzana     3222
5.Průša DominikCetl Josef     0323
6.Polák MartinPangrác Petr     0324
7.Vondrák RadimKolátor Karel     3234
8.Průša DominikCahová Zuzana     3144
9.Vrzáček MichalCetl Josef     0345
10.Votava MatějPangrác Petr     2346
11.Průša DominikKolátor Karel     3256
12.Vrzáček MichalCahová Zuzana     1357
13.Votava MatějCetl Josef     0358
14.Vondrák RadimPangrác Petr     0359
15.Vrzáček MichalKolátor Karel     13510
16.Votava MatějCahová Zuzana     30610
17.Vondrák RadimCetl Josef     30710
18.Průša DominikPangrác Petr     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votava Matěj22Kolátor Karel13
Vondrák Radim31Cahová Zuzana13
Průša Dominik22Cetl Josef31
Polák Martin01Pangrác Petr40
Vrzáček Michal03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ecker Jiří
Vlach Jaroslav
 
 
Musilová Miluše
Pytlík Petr
 
 
     3010
2.Povýšil Vladko
Trávník Milan
 
 
Klimeš Karel
Kunst Jiří
 
 
     3120
3.Ecker JiříMusilová Miluše     3130
4.Vlach JaroslavPytlík Petr     3040
5.Povýšil VladkoKlimeš Luboš     3050
6.Trávník MilanKunst Jiří     3060
7.Vlach JaroslavMusilová Miluše     3070
8.Povýšil VladkoPytlík Petr     3080
9.Trávník MilanKlimeš Luboš     3090
10.Ecker JiříKunst Jiří     30100
11.Povýšil VladkoMusilová Miluše     30110
12.Trávník MilanPytlík Petr     30120
13.Ecker JiříKlimeš Luboš     30130
14.Vlach JaroslavKunst Jiří     30140
15.Trávník MilanMusilová Miluše     30150
16.Ecker JiříPytlík Petr     31160
17.Vlach JaroslavKlimeš Luboš     31170
18.Povýšil VladkoKunst Jiří     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ecker Jiří40Musilová Miluše04
Vlach Jaroslav40Pytlík Petr04
Povýšil Vladko40Klimeš Luboš04
Trávník Milan40Kunst Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46 SKST Třešť F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Doležal Bohumír
 
 
Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
     0301
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Peštálová Klára
Palán Tomáš
 
 
     1302
3.Havlíček LadislavPalán Tomáš     0303
4.Pecka VladimírBambula Michael     1304
5.Němeček PetrPeštálová Klára     0305
6.Doležal BohumírVyhlídal Jan     1306
7.Pecka VladimírPalán Tomáš     0307
8.Němeček PetrBambula Michael     0308
9.Doležal BohumírPeštálová Klára     0309
10.Havlíček LadislavVyhlídal Jan     3219
11.Němeček PetrPalán Tomáš     03110
12.Doležal BohumírBambula Michael     13111
13.Havlíček LadislavPeštálová Klára     13112
14.Pecka VladimírVyhlídal Jan     30212
15.Doležal BohumírPalán Tomáš     03213
16.Havlíček LadislavBambula Michael     31313
17.Pecka VladimírPeštálová Klára     13314
18.Němeček PetrVyhlídal Jan     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlíček Ladislav22Palán Tomáš40
Pecka Vladimír13Bambula Michael31
Němeček Petr13Peštálová Klára40
Doležal Bohumír04Vyhlídal Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Radek
Hlaváček Jaroslav
 
 
Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
     3010
2.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
     2311
3.Hlaváček JaroslavHos František     3121
4.Fraj FrantišekKosztolányi Pavel     3031
5.Šuhaj OndřejHos Roman     0332
6.Hlaváček RadekVrzal Matěj     2333
7.Fraj FrantišekHos František     3143
8.Šuhaj OndřejKosztolányi Pavel     1344
9.Hlaváček RadekHos Roman     2345
10.Hlaváček JaroslavVrzal Matěj     0346
11.Frydrychovský PavelHos František     3256
12.Hlaváček RadekKosztolányi Pavel     3166
13.Hlaváček JaroslavHos Roman     0367
14.Fraj FrantišekVrzal Matěj     1368
15.Hlaváček RadekHos František     3278
16.Hlaváček JaroslavKosztolányi Pavel     3088
17.Fraj FrantišekHos Roman     1389
18.Frydrychovský PavelVrzal Matěj     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Jaroslav22Hos František04
Fraj František22Kosztolányi Pavel13
Šuhaj Ondřej02Hos Roman40
Hlaváček Radek22Vrzal Matěj40
Frydrychovský Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průcha Libor
Wejwoda Petr
 
 
Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
     3110
2.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Bumbálek Miroslav
Hrdlička Tomáš
 
 
     2311
3.Doležal PavelDvořáček Jindřich     3221
4.Wejwoda PetrSolař Jan     3131
5.Šťáva MiroslavBumbálek Miroslav     3241
6.Průcha LiborHrdlička Tomáš     1342
7.Wejwoda PetrDvořáček Jindřich     3052
8.Šťáva MiroslavSolař Jan     0353
9.Průcha LiborBumbálek Miroslav     3063
10.Doležal PavelHrdlička Tomáš     0364
11.Šťáva MiroslavDvořáček Jindřich     0365
12.Průcha LiborSolař Jan     0366
13.Doležal PavelBumbálek Miroslav     3276
14.Wejwoda PetrHrdlička Tomáš     3086
15.Průcha LiborDvořáček Jindřich     0387
16.Doležal PavelSolař Jan     1388
17.Wejwoda PetrBumbálek Miroslav     3098
18.Šťáva MiroslavHrdlička Tomáš     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Pavel22Dvořáček Jindřich22
Wejwoda Petr40Solař Jan31
Šťáva Miroslav13Bumbálek Miroslav04
Průcha Libor13Hrdlička Tomáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline