Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BítovčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:11 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetl Josef
Uher Michal
 
 
Průcha Libor
Matula Daniel
 
 
     3010
2.Pangrác Petr
Cahová Zuzana
 
 
Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
     3020
3.Uher MichalPrůcha Libor     3130
4.Cetl JosefMatula Daniel     3040
5.Pangrác PetrDoležal Pavel     3050
6.Cahová ZuzanaŠťáva Miroslav     3060
7.Cetl JosefPrůcha Libor     3070
8.Pangrác PetrMatula Daniel     3080
9.Cahová ZuzanaDoležal Pavel     2381
10.Uher MichalŠťáva Miroslav     3091
11.Kolátor KarelPrůcha Libor     2392
12.Cahová ZuzanaMatula Daniel     30102
13.Uher MichalDoležal Pavel     30112
14.Cetl JosefŠťáva Miroslav     31122
15.Cahová ZuzanaPrůcha Libor     03123
16.Uher MichalMatula Daniel     30133
17.Cetl JosefDoležal Pavel     30143
18.Kolátor KarelŠťáva Miroslav     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uher Michal40Průcha Libor22
Cetl Josef40Matula Daniel04
Pangrác Petr20Doležal Pavel13
Cahová Zuzana22Šťáva Miroslav04
Kolátor Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     2301
2.Lély Jan
Peštál Matyáš
 
 
Fraj František
Šuhaj Ondřej
 
 
     0302
3.Pruša PavelHlaváček Jaroslav     0303
4.Lély JanHlaváček Radek     1304
5.Peštál MatyášFraj František     0305
6.Neuman MiroslavŠuhaj Ondřej     1306
7.Lély JanHlaváček Jaroslav     0307
8.Peštál MatyášHlaváček Radek     0308
9.Neuman MiroslavFraj František     0309
10.Pruša PavelŠuhaj Ondřej     13010
11.Peštál MatyášHlaváček Jaroslav     03011
12.Neuman MiroslavHlaváček Radek     03012
13.Pruša PavelFraj František     03013
14.Lély JanŠuhaj Ondřej     23014
15.Neuman MiroslavHlaváček Jaroslav     03015
16.Pruša PavelHlaváček Radek     03016
17.Lély JanFraj František     03017
18.Peštál Matyᚊuhaj Ondřej     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pruša Pavel04Hlaváček Jaroslav40
Lély Jan04Hlaváček Radek40
Peštál Matyáš04Fraj František40
Neuman Miroslav04Šuhaj Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzal Matěj
Hos Roman
 
 
Milaberský Pavel
Pecka Vladimír
 
 
     3010
2.Hos František
Málek Milan st.
 
 
Havlíček Ladislav
Doležal Bohumír
 
 
     3120
3.Vrzal MatějMilaberský Pavel     3030
4.Hos RomanPecka Vladimír     3040
5.Hos FrantišekHavlíček Ladislav     3050
6.Málek Milan st.Doležal Bohumír     3160
7.Hos RomanMilaberský Pavel     3070
8.Hos FrantišekPecka Vladimír     3080
9.Málek Milan st.Havlíček Ladislav     3290
10.Vrzal MatějDoležal Bohumír     30100
11.Hos FrantišekMilaberský Pavel     30110
12.Málek Milan st.Pecka Vladimír     31120
13.Vrzal MatějHavlíček Ladislav     30130
14.Hos RomanDoležal Bohumír     30140
15.Kosztolányi PavelMilaberský Pavel     31150
16.Vrzal MatějPecka Vladimír     30160
17.Hos RomanHavlíček Ladislav     30170
18.Hos FrantišekDoležal Bohumír     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzal Matěj40Milaberský Pavel04
Hos Roman40Pecka Vladimír04
Hos František40Havlíček Ladislav04
Málek Milan st.30Doležal Bohumír04
Kosztolányi Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:40Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:45 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyhlídal Jan
Rudolf Vincent
 
 
Vlach Jaroslav
Ecker Jiří
 
 
     0301
2.Peštálová Klára
Palán Tomáš
 
 
Trávník Milan
Povýšil Vladko
 
 
     3111
3.Vyhlídal JanVlach Jaroslav     0312
4.Peštálová KláraEcker Jiří     0313
5.Palán TomášTrávník Milan     1314
6.Rudolf VincentPovýšil Vladko     0315
7.Peštálová KláraVlach Jaroslav     0316
8.Palán TomášEcker Jiří     3226
9.Rudolf VincentTrávník Milan     0327
10.Vyhlídal JanPovýšil Vladko     0328
11.Palán TomášVlach Jaroslav     3038
12.Rudolf VincentEcker Jiří     0339
13.Vyhlídal JanTrávník Milan     03310
14.Peštálová KláraPovýšil Vladko     03311
15.Rudolf VincentVlach Jaroslav     13312
16.Vyhlídal JanEcker Jiří     03313
17.Peštálová KláraTrávník Milan     03314
18.Palán TomášPovýšil VladkoWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyhlídal Jan04Vlach Jaroslav31
Peštálová Klára04Ecker Jiří31
Palán Tomáš21Trávník Milan40
Rudolf Vincent04Povýšil Vladko30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musilová Miluše
Klimeš Luboš
 
 
Holub Ludvík
Eliáš Martin
 
 
     0301
2.Pejcha Lukáš
Pavlíček Petr ml.
 
 
Vondrák Radim
Průša Dominik
 
 
     2302
3.Pejcha LukášEliáš Martin     3112
4.Pavlíček Petr ml.Vondrák Radim     3222
5.Musilová MilušePrůša Dominik     1323
6.Klimeš LubošHolub Ludvík     3033
7.Pavlíček Petr ml.Eliáš Martin     3143
8.Musilová MilušeVondrák Radim     0344
9.Klimeš LubošPrůša Dominik     1345
10.Pejcha LukášHolub Ludvík     3055
11.Musilová MilušeEliáš Martin     0356
12.Klimeš LubošVondrák Radim     2357
13.Pejcha LukášPrůša Dominik     3167
14.Pavlíček Petr ml.Holub Ludvík     3177
15.Klimeš LubošEliáš Martin     1378
16.Pejcha LukášVondrák Radim     3088
17.Pavlíček Petr ml.Průša Dominik     3298
18.Musilová MilušeHolub Ludvík     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pejcha Lukáš40Eliáš Martin22
Pavlíček Petr ml.40Vondrák Radim22
Musilová Miluše04Průša Dominik22
Klimeš Luboš13Holub Ludvík13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS