Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetl Josef
Uher Michal
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     0301
2.Viktora Miroslav
Cahová Zuzana
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     3111
3.Uher MichalFrydrychovský Pavel     3021
4.Cetl JosefFraj František     1322
5.Viktora MiroslavHlaváček Jaroslav     3232
6.Cahová ZuzanaHlaváček Radek     0333
7.Cetl JosefFrydrychovský Pavel     3043
8.Viktora MiroslavFraj František     1344
9.Cahová ZuzanaHlaváček Jaroslav     0345
10.Uher MichalHlaváček Radek     1346
11.Viktora MiroslavFrydrychovský Pavel     3156
12.Cahová ZuzanaFraj František     0357
13.Uher MichalHlaváček Jaroslav     1358
14.Cetl JosefHlaváček Radek     3268
15.Cahová ZuzanaFrydrychovský Pavel     1369
16.Uher MichalFraj František     23610
17.Cetl JosefHlaváček Jaroslav     30710
18.Viktora MiroslavHlaváček Radek     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Michal13Frydrychovský Pavel13
Cetl Josef31Fraj František40
Viktora Miroslav31Hlaváček Jaroslav22
Cahová Zuzana04Hlaváček Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19 SK Bítovčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průcha Libor
Wejwoda Petr
 
 
Němeček Petr
Doležal Bohumír
 
 
     3010
2.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Pecka Vladimír
Milaberský Pavel
 
 
     2311
3.Průcha LiborNěmeček Petr     3221
4.Wejwoda PetrDoležal Bohumír     3031
5.Doležal PavelPecka Vladimír     0332
6.Šťáva MiroslavMilaberský Pavel     3142
7.Wejwoda PetrNěmeček Petr     3052
8.Doležal PavelDoležal Bohumír     3062
9.Šťáva MiroslavPecka Vladimír     1363
10.Průcha LiborMilaberský Pavel     0364
11.Doležal PavelNěmeček Petr     3074
12.Šťáva MiroslavDoležal Bohumír     3184
13.Průcha LiborPecka Vladimír     3094
14.Wejwoda PetrMilaberský Pavel     30104
15.Šťáva MiroslavNěmeček Petr     23105
16.Průcha LiborDoležal Bohumír     30115
17.Wejwoda PetrPecka Vladimír     30125
18.Doležal PavelMilaberský Pavel     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průcha Libor31Němeček Petr13
Wejwoda Petr40Doležal Bohumír04
Doležal Pavel31Pecka Vladimír22
Šťáva Miroslav22Milaberský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Ecker Jiří
Vlach Jaroslav
 
 
     1301
2.Lély Jan
Peštál Matyáš
 
 
Trávník Milan
Povýšil Vladko
 
 
     0302
3.Pruša PavelEcker Jiří     0303
4.Lély JanVlach Jaroslav     0304
5.Peštál MatyášTrávník Milan     0305
6.Bumbálek MiroslavPovýšil Vladko     0306
7.Lély JanEcker Jiří     1307
8.Peštál MatyášVlach Jaroslav     0308
9.Bumbálek MiroslavTrávník Milan     1309
10.Pruša PavelPovýšil Vladko     03010
11.Peštál MatyášEcker Jiří     03011
12.Neuman MiroslavVlach Jaroslav     03012
13.Pruša PavelTrávník Milan     23013
14.Lély JanPovýšil Vladko     03014
15.Neuman MiroslavEcker Jiří     13015
16.Pruša PavelVlach Jaroslav     03016
17.Lély JanTrávník Milan     23017
18.Peštál MatyášPovýšil Vladko     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pruša Pavel04Ecker Jiří40
Lély Jan04Vlach Jaroslav40
Peštál Matyáš04Trávník Milan40
Bumbálek Miroslav02Povýšil Vladko40
Neuman Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
Průša Dominik
Vrzáček Michal
 
 
     3010
2.Kosztolányi Pavel
Hos František
 
 
Zejda Ondřej
Vondrák Radim
 
 
     1311
3.Hos RomanPrůša Dominik     3021
4.Hos FrantišekVrzáček Michal     3231
5.Kosztolányi PavelZejda Ondřej     3041
6.Vrzal MatějVondrák Radim     3051
7.Hos FrantišekPrůša Dominik     2352
8.Kosztolányi PavelVrzáček Michal     3062
9.Vrzal MatějZejda Ondřej     3072
10.Hos RomanVondrák Radim     3082
11.Kosztolányi PavelPrůša Dominik     3092
12.Vrzal MatějVrzáček Michal     30102
13.Hos RomanZejda Ondřej     31112
14.Hos FrantišekVondrák Radim     13113
15.Vrzal MatějPrůša Dominik     30123
16.Hos RomanVrzáček Michal     30133
17.Hos FrantišekZejda Ondřej     03134
18.Kosztolányi PavelVondrák Radim     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hos Roman40Průša Dominik13
Hos František13Vrzáček Michal04
Kosztolányi Pavel40Zejda Ondřej13
Vrzal Matěj40Vondrák Radim13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42 TJ Zhoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palán Tomáš
Peštálová Klára
 
 
Klimeš Karel
Pytlík Petr
 
 
     3010
2.Rudolf Vincent
Bambula Michael
 
 
Pejcha Lukáš
Pavlíček Petr ml.
 
 
     1311
3.Palán TomášPejcha Lukáš     2312
4.Bambula MichaelPavlíček Petr ml.     2313
5.Peštálová KláraPytlík Petr     1314
6.Rudolf VincentKlimeš Luboš     1315
7.Bambula MichaelPejcha Lukáš     0316
8.Peštálová KláraPavlíček Petr ml.     0317
9.Rudolf VincentPytlík Petr     0318
10.Palán TomášKlimeš Luboš     3128
11.Peštálová KláraPejcha Lukáš     0329
12.Vyhlídal JanPavlíček Petr ml.     23210
13.Palán TomášPytlík Petr     31310
14.Bambula MichaelKlimeš Luboš     03311
15.Vyhlídal JanPejcha Lukáš     03312
16.Palán TomášPavlíček Petr ml.     30412
17.Bambula MichaelPytlík Petr     13413
18.Peštálová KláraKlimeš Luboš     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palán Tomáš31Pejcha Lukáš40
Bambula Michael04Pavlíček Petr ml.31
Peštálová Klára13Pytlík Petr31
Rudolf Vincent02Klimeš Luboš22
Vyhlídal Jan02   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS