Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetl Josef
Uher Michal
 
 
Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
     3110
2.Kolátor Karel
Cahová Zuzana
 
 
Havlíček Ladislav
Pecka Vladimír
 
 
     0311
3.Uher MichalDoležal Bohumír     3021
4.Bartůšek LukášHavlíček Ladislav     0322
5.Cetl JosefPecka Vladimír     3032
6.Cahová ZuzanaDoležal Pavel     2333
7.Bartůšek LukášDoležal Bohumír     0334
8.Cetl JosefHavlíček Ladislav     3144
9.Cahová ZuzanaPecka Vladimír     3054
10.Uher MichalDoležal Pavel     3164
11.Cetl JosefDoležal Bohumír     3074
12.Cahová ZuzanaHavlíček Ladislav     3184
13.Uher MichalPecka Vladimír     3094
14.Bartůšek LukášNěmeček Petr     1395
15.Cahová ZuzanaDoležal Bohumír     31105
16.Uher MichalHavlíček Ladislav     30115
17.Bartůšek LukášPecka Vladimír     03116
18.Cetl JosefNěmeček Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Michal40Doležal Bohumír13
Bartůšek Lukáš04Havlíček Ladislav13
Cetl Josef40Pecka Vladimír13
Cahová Zuzana31Doležal Pavel11
   Němeček Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík František
Trávník Milan
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     3110
2.Novotný Zdeněk
Povýšil Vladko
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     0311
3.Slavík FrantišekFrydrychovský Pavel     3021
4.Trávník MilanHlaváček Jaroslav     3131
5.Novotný ZdeněkFraj František     0332
6.Povýšil VladkoHlaváček Radek     3042
7.Trávník MilanFrydrychovský Pavel     3052
8.Novotný ZdeněkHlaváček Jaroslav     3162
9.Povýšil VladkoFraj František     0363
10.Slavík FrantišekHlaváček Radek     3173
11.Novotný ZdeněkŠuhaj Ondřej     3183
12.Novák KamilHlaváček Jaroslav     0384
13.Slavík FrantišekFraj František     2385
14.Trávník MilanHlaváček Radek     1386
15.Novák KamilŠuhaj Ondřej     3196
16.Slavík FrantišekHlaváček Jaroslav     30106
17.Trávník MilanFraj František     03107
18.Novotný ZdeněkHlaváček Radek     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík František31Frydrychovský Pavel02
Trávník Milan22Hlaváček Jaroslav13
Novotný Zdeněk22Fraj František40
Povýšil Vladko11Hlaváček Radek22
Novák Kamil11Šuhaj Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BítovčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23 SK BUWOL METAL LUKA n.J B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Matěj
Vondrák Radim
 
 
Doležal Pavel
Matula Daniel
 
 
     3110
2.Vrzáček Michal
Holub Ludvík
 
 
Wejwoda Petr
Průcha Libor
 
 
     0311
3.Vrzáček MichalDoležal Pavel     1312
4.Vondrák RadimMatula Daniel     3022
5.Holub LudvíkWejwoda Petr     0323
6.Votava MatějPrůcha Libor     3033
7.Vondrák RadimDoležal Pavel     2334
8.Holub LudvíkMatula Daniel     3044
9.Votava MatějWejwoda Petr     3154
10.Průša DominikPrůcha Libor     3164
11.Holub LudvíkDoležal Pavel     3074
12.Votava MatějMatula Daniel     3084
13.Průša DominikWejwoda Petr     0385
14.Vondrák RadimPrůcha Libor     3195
15.Votava MatějDoležal Pavel     31105
16.Průša DominikHron Jiří     30115
17.Vondrák RadimWejwoda Petr     03116
18.Holub LudvíkPrůcha Libor     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrzáček Michal01Doležal Pavel22
Vondrák Radim22Matula Daniel03
Holub Ludvík31Wejwoda Petr31
Votava Matěj40Průcha Libor04
Průša Dominik21Hron Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:43 TJ Sokol Kamenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Petr
Musilová Miluše
 
 
Hrdlička Tomáš
Bumbálek Miroslav
 
 
     3210
2.Pavlíček Petr ml.
Pejcha Lukáš
 
 
Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
     0311
3.Pejcha LukášHrdlička Tomáš     1312
4.Pavlíček Petr ml.Dvořáček Jindřich     0313
5.Pytlík PetrSolař Jan     0314
6.Musilová MilušeBumbálek Miroslav     0315
7.Pavlíček Petr ml.Hrdlička Tomáš     0316
8.Pytlík PetrDvořáček Jindřich     0317
9.Musilová MilušeSolař Jan     0318
10.Pejcha LukášBumbálek Miroslav     3028
11.Pytlík PetrHrdlička Tomáš     0329
12.Musilová MilušeDvořáček Jindřich     03210
13.Pejcha LukášSolař Jan     30310
14.Pavlíček Petr ml.Bumbálek Miroslav     30410
15.Musilová MilušeHrdlička Tomáš     03411
16.Pejcha LukášDvořáček Jindřich     03412
17.Pavlíček Petr ml.Solař Jan     13413
18.Pytlík PetrBumbálek Miroslav     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejcha Lukáš22Hrdlička Tomáš40
Pavlíček Petr ml.13Dvořáček Jindřich40
Pytlík Petr13Solař Jan31
Musilová Miluše04Bumbálek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Hos František
Vrzal Matěj
 
 
     1301
2.Peštálová Klára
Palán Tomáš
 
 
Kosztolányi Pavel
Hos František
 
 
     2302
3.Palán TomášHos František     3112
4.Bambula MichaelKosztolányi Pavel     0313
5.Peštálová KláraHos Roman     0314
6.Vyhlídal JanVrzal Matěj     0315
7.Bambula MichaelHos František     1316
8.Peštálová KláraKosztolányi Pavel     0317
9.Vyhlídal JanHos Roman     0318
10.Palán TomášVrzal Matěj     1319
11.Peštálová KláraHos František     3029
12.Vyhlídal JanKosztolányi Pavel     03210
13.Palán TomášHos Roman     13211
14.Bambula MichaelVrzal Matěj     03212
15.Vyhlídal JanHos František     13213
16.Palán TomášKosztolányi Pavel     32313
17.Bambula MichaelHos Roman     03314
18.Peštálová KláraVrzal Matěj     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palán Tomáš22Hos František22
Bambula Michael04Kosztolányi Pavel31
Peštálová Klára13Hos Roman40
Vyhlídal Jan04Vrzal Matěj40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS