Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
Kolátor Karel
Cahová Zuzana
 
 
     3110
2.Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
Cetl Josef
Uher Michal
 
 
     0311
3.Hos RomanKolátor Karel     3021
4.Hos FrantišekCahová Zuzana     3131
5.Kosztolányi PavelUher Michal     0332
6.Vrzal MatějCetl Josef     3242
7.Hos FrantišekKolátor Karel     3052
8.Kosztolányi PavelCahová Zuzana     1353
9.Vrzal MatějUher Michal     3263
10.Hos RomanCetl Josef     3273
11.Kosztolányi PavelKolátor Karel     3083
12.Vrzal MatějCahová Zuzana     3193
13.Hos RomanUher Michal     30103
14.Hos FrantišekCetl Josef     13104
15.Vrzal MatějKolátor Karel     13105
16.Hos RomanCahová Zuzana     31115
17.Hos FrantišekUher Michal     31125
18.Kosztolányi PavelCetl Josef     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hos Roman40Kolátor Karel13
Hos František31Cahová Zuzana13
Kosztolányi Pavel13Uher Michal13
Vrzal Matěj31Cetl Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1511:49 SKST Třešť F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Pittner Jakub
Křivánek Jan
 
 
     1301
2.Bumbálek Miroslav
Čáp Radek
 
 
Peštálová Klára
Palán Tomáš
 
 
     3211
3.Čáp RadekPeštálová Klára     0312
4.Lély JanPalán Tomáš     0313
5.Večeřa JaroslavKřivánek Jan     0314
6.Peštál MatyášPittner Jakub     0315
7.Lély JanPeštálová Klára     3025
8.Večeřa JaroslavPalán Tomáš     0326
9.Peštál MatyášKřivánek Jan     0327
10.Čáp RadekPittner Jakub     0328
11.Večeřa JaroslavPeštálová Klára     3238
12.Peštál MatyášPalán Tomáš     1339
13.Čáp RadekKřivánek Jan     03310
14.Lély JanPittner Jakub     03311
15.Peštál MatyášPeštálová Klára     03312
16.Čáp RadekPalán Tomáš     03313
17.Lély JanKřivánek Jan     03314
18.Večeřa JaroslavPittner Jakub     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Radek04Peštálová Klára22
Lély Jan13Palán Tomáš40
Večeřa Jaroslav13Křivánek Jan40
Peštál Matyáš04Pittner Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37 TJ Zhoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Pejcha Lukáš
Kunst Jiří
 
 
     1301
2.Wejwoda Petr
Průcha Libor
 
 
Pytlík Petr
Klimeš Karel
 
 
     3011
3.Doležal PavelPejcha Lukáš     1312
4.Šťáva MiroslavKunst Jiří     1313
5.Wejwoda PetrPytlík Petr     3023
6.Průcha LiborKlimeš Karel     0324
7.Šťáva MiroslavPejcha Lukáš     0325
8.Wejwoda PetrKunst Jiří     3035
9.Průcha LiborPytlík Petr     0336
10.Doležal PavelKlimeš Karel     1337
11.Wejwoda PetrPejcha Lukáš     2338
12.Průcha LiborKunst Jiří     1339
13.Doležal PavelPytlík Petr     3249
14.Šťáva MiroslavKlimeš Karel     23410
15.Průcha LiborPejcha Lukáš     03411
16.Doležal PavelKunst Jiří     30511
17.Šťáva MiroslavPytlík Petr     32611
18.Wejwoda PetrKlimeš Karel     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Pavel22Pejcha Lukáš40
Šťáva Miroslav13Kunst Jiří22
Wejwoda Petr31Pytlík Petr13
Průcha Libor04Klimeš Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Votava Matěj
Vondrák Radim
 
 
     3010
2.Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
Holub Ludvík
Zejda Ondřej
 
 
     3220
3.Hlaváček JaroslavHolub Ludvík     3230
4.Šuhaj OndřejVondrák Radim     1331
5.Hlaváček RadekZejda Ondřej     3041
6.Fraj FrantišekVotava Matěj     3051
7.Šuhaj OndřejHolub Ludvík     1352
8.Hlaváček RadekVondrák Radim     3162
9.Fraj FrantišekZejda Ondřej     3072
10.Hlaváček JaroslavVotava Matěj     3182
11.Hlaváček RadekJelínek Miloš     3092
12.Fraj FrantišekVondrák Radim     30102
13.Hlaváček JaroslavZejda Ondřej     32112
14.Frydrychovský PavelVotava Matěj     23113
15.Fraj FrantišekJelínek Miloš     30123
16.Hlaváček JaroslavVondrák Radim     31133
17.Frydrychovský PavelZejda Ondřej     03134
18.Hlaváček RadekVotava Matěj     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaroslav40Holub Ludvík11
Šuhaj Ondřej02Vondrák Radim13
Hlaváček Radek31Zejda Ondřej13
Fraj František40Votava Matěj22
Frydrychovský Pavel02Jelínek Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milaberský Pavel
Doležal Bohumír
 
 
Thál Josef
Novák Kamil
 
 
     3110
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Ecker Jiří
Vlach Jaroslav
 
 
     2311
3.Milaberský PavelEcker Jiří     0312
4.Havlíček LadislavVlach Jaroslav     0313
5.Pecka VladimírNovák Kamil     1314
6.Doležal BohumírThál Josef     3124
7.Havlíček LadislavEcker Jiří     0325
8.Pecka VladimírVlach Jaroslav     0326
9.Doležal PavelNovák Kamil     1327
10.Milaberský PavelThál Josef     2328
11.Pecka VladimírEcker Jiří     0329
12.Doležal PavelVlach Jaroslav     03210
13.Milaberský PavelNovák Kamil     03211
14.Havlíček LadislavThál Josef     13212
15.Doležal PavelEcker Jiří     03213
16.Milaberský PavelVlach Jaroslav     13214
17.Havlíček LadislavNovák Kamil     13215
18.Pecka VladimírThál Josef     32315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milaberský Pavel04Ecker Jiří40
Havlíček Ladislav04Vlach Jaroslav40
Pecka Vladimír13Novák Kamil40
Doležal Bohumír10Thál Josef22
Doležal Pavel03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline