Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:36 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Tomáš
Cetl Josef
 
 
Povýšil Vladko
Trávník Milan
 
 
     3010
2.Uher Michal
Cahová Zuzana
 
 
Ecker Jiří
Thál Josef
 
 
     1311
3.Kolátor TomášPovýšil Vladko     0312
4.Cetl JosefTrávník Milan     2313
5.Uher MichalEcker Jiří     1314
6.Cahová ZuzanaThál Josef     3124
7.Cetl JosefPovýšil Vladko     1325
8.Uher MichalTrávník Milan     2326
9.Cahová ZuzanaEcker Jiří     2327
10.Kolátor TomášThál Josef     3037
11.Uher MichalPovýšil Vladko     2338
12.Cahová ZuzanaTrávník Milan     1339
13.Kolátor TomášVlach Jaroslav     3049
14.Cetl JosefThál Josef     3059
15.Cahová ZuzanaPovýšil Vladko     03510
16.Kolátor TomášTrávník Milan     32610
17.Cetl JosefVlach Jaroslav     03611
18.Uher MichalThál Josef     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolátor Tomáš31Povýšil Vladko40
Cetl Josef13Trávník Milan31
Uher Michal13Ecker Jiří20
Cahová Zuzana13Thál Josef04
   Vlach Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11 SK BUWOL METAL LUKA n.J B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zejda Ondřej
Vondrák Radim
 
 
Doležal Pavel
Milaberský Pavel
 
 
     3010
2.Vrzáček Michal
Průša Dominik
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3020
3.Zejda OndřejDoležal Pavel     3030
4.Vondrák RadimMilaberský Pavel     3240
5.Průša DominikPecka Vladimír     3050
6.Vrzáček MichalDoležal Bohumír     3160
7.Vondrák RadimDoležal Pavel     3070
8.Průša DominikMilaberský Pavel     3280
9.Vrzáček MichalPecka Vladimír     3290
10.Zejda OndřejDoležal Bohumír     30100
11.Průša DominikDoležal Pavel     30110
12.Vrzáček MichalHavlíček Ladislav     31120
13.Zejda OndřejPecka Vladimír     30130
14.Vondrák RadimDoležal Bohumír     30140
15.Vrzáček MichalDoležal Pavel     31150
16.Zejda OndřejHavlíček Ladislav     30160
17.Vondrák RadimPecka Vladimír     30170
18.Průša DominikDoležal Bohumír     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zejda Ondřej40Doležal Pavel04
Vondrák Radim40Milaberský Pavel02
Průša Dominik40Pecka Vladimír04
Vrzáček Michal40Doležal Bohumír04
   Havlíček Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:49 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Petr
Musilová Miluše
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     1301
2.Pejcha Lukáš
Pavlíček Petr ml.
 
 
Hlaváček Radek
Hlaváček Jaroslav
 
 
     0302
3.Pejcha LukášFraj František     2303
4.Pavlíček Petr ml.Frydrychovský Pavel     1304
5.Zvolánek PetrHlaváček Jaroslav     0305
6.Musilová MilušeHlaváček Radek     0306
7.Pavlíček Petr ml.Fraj František     1307
8.Zvolánek PetrFrydrychovský Pavel     0308
9.Musilová MilušeHlaváček Jaroslav     0309
10.Pejcha LukášHlaváček Radek     23010
11.Klimeš LubošŠuhaj Ondřej     13011
12.Musilová MilušeFrydrychovský Pavel     03012
13.Pejcha LukášHlaváček Jaroslav     31112
14.Pavlíček Petr ml.Hlaváček Radek     03113
15.Musilová MilušeŠuhaj Ondřej     03114
16.Pejcha LukášFrydrychovský Pavel     30214
17.Pavlíček Petr ml.Hlaváček Jaroslav     23215
18.Klimeš LubošHlaváček Radek     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pejcha Lukáš22Fraj František20
Pavlíček Petr ml.04Frydrychovský Pavel31
Zvolánek Petr02Hlaváček Jaroslav31
Musilová Miluše04Hlaváček Radek40
Klimeš Luboš02Šuhaj Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BítovčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38 SK Bítovčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palán Tomáš
Peštálová Klára
 
 
Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
     3010
2.Vyhlídal Jan
Rudolf Vincent
 
 
Wejwoda Petr
Špaček Josef
 
 
     2311
3.Palán TomášDoležal Pavel     3021
4.Peštálová KláraŠťáva Miroslav     0322
5.Vyhlídal JanWejwoda Petr     0323
6.Rudolf VincentŠpaček Josef     3233
7.Peštálová KláraDoležal Pavel     0334
8.Vyhlídal JanŠťáva Miroslav     0335
9.Rudolf VincentWejwoda Petr     0336
10.Palán Tomᚊpaček Josef     3046
11.Vyhlídal JanDoležal Pavel     0347
12.Rudolf VincentŠťáva Miroslav     0348
13.Palán TomášWejwoda Petr     3158
14.Peštálová KláraMatula Daniel     3268
15.Rudolf VincentDoležal Pavel     2369
16.Palán Tomᚊťáva Miroslav     3079
17.Peštálová KláraWejwoda Petr     03710
18.Vyhlídal JanMatula Daniel     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palán Tomáš40Doležal Pavel31
Peštálová Klára13Šťáva Miroslav31
Vyhlídal Jan04Wejwoda Petr31
Rudolf Vincent13Špaček Josef02
   Matula Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
     2301
2.Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
Bumbálek Miroslav
Pruša Pavel
 
 
     3211
3.Hos RomanDvořáček Jindřich     3121
4.Hos FrantišekSolař Jan     0322
5.Kosztolányi PavelBumbálek Miroslav     3132
6.Vrzal MatějPruša Pavel     3042
7.Hos FrantišekDvořáček Jindřich     0343
8.Kosztolányi PavelSolař Jan     2344
9.Vrzal MatějBumbálek Miroslav     3054
10.Hos RomanPruša Pavel     3064
11.Kosztolányi PavelDvořáček Jindřich     2365
12.Vrzal MatějSolař Jan     3275
13.Hos RomanBumbálek Miroslav     3185
14.Hos FrantišekPruša Pavel     3095
15.Vrzal MatějDvořáček Jindřich     31105
16.Hos RomanSolař Jan     30115
17.Hos FrantišekBumbálek Miroslav     32125
18.Kosztolányi PavelPruša Pavel     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hos Roman40Dvořáček Jindřich22
Hos František22Solař Jan22
Kosztolányi Pavel22Bumbálek Miroslav04
Vrzal Matěj40Pruša Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS