Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Kolátor Karel
Bartůšek Lukáš
 
 
     3010
2.Čáp Radek
Bumbálek Miroslav
 
 
Cetl Josef
Uher Michal
 
 
     0311
3.Čáp RadekCetl Josef     0312
4.Lély JanUher Michal     3222
5.Solař JanBartůšek Lukáš     3032
6.Bumbálek MiroslavPavlásková Soňa     3142
7.Lély JanCetl Josef     0343
8.Solař JanUher Michal     2344
9.Bumbálek MiroslavBartůšek Lukáš     3054
10.Čáp RadekPavlásková Soňa     3064
11.Solař JanCetl Josef     1365
12.Bumbálek MiroslavUher Michal     0366
13.Čáp RadekBartůšek Lukáš     3076
14.Lély JanPavlásková Soňa     3086
15.Bumbálek MiroslavCetl Josef     0387
16.Čáp RadekUher Michal     0388
17.Lély JanKolátor Karel     2389
18.Solař JanPavlásková Soňa     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Radek22Cetl Josef40
Lély Jan22Uher Michal31
Solař Jan22Bartůšek Lukáš03
Bumbálek Miroslav22Pavlásková Soňa04
   Kolátor Karel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:49 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Pavel
Wejwoda Petr
 
 
Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
     0301
2.Špaček Josef
Matula Daniel
 
 
Hos František
Málek Milan st.
 
 
     1302
3.Doležal PavelHos Roman     0303
4.Wejwoda PetrVrzal Matěj     1304
5.Špaček JosefHos František     0305
6.Matula DanielMálek Milan st.     3215
7.Wejwoda PetrHos Roman     0316
8.Špaček JosefVrzal Matěj     0317
9.Matula DanielHos František     0318
10.Doležal PavelMálek Milan st.     0319
11.Špaček JosefHos Roman     03110
12.Matula DanielVrzal Matěj     03111
13.Doležal PavelHos František     13112
14.Wejwoda PetrMálek Milan st.     31212
15.Matula DanielHos Roman     03213
16.Doležal PavelVrzal Matěj     03214
17.Wejwoda PetrHos František     31314
18.Špaček JosefMálek Milan st.     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Pavel04Hos Roman40
Wejwoda Petr22Vrzal Matěj40
Špaček Josef04Hos František31
Matula Daniel13Málek Milan st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
     3010
2.Šuhaj Ondřej
Hlaváček Jaroslav
 
 
Palán Tomáš
Peštálová Klára
 
 
     3020
3.Šuhaj OndřejPalán Tomáš     1321
4.Hlaváček JaroslavPeštálová Klára     3031
5.Frydrychovský PavelBambula Michael     3141
6.Fraj FrantišekVyhlídal Jan     3051
7.Hlaváček JaroslavPalán Tomáš     1352
8.Frydrychovský PavelPeštálová Klára     3062
9.Fraj FrantišekBambula Michael     3172
10.Šuhaj OndřejVyhlídal Jan     3082
11.Frydrychovský PavelPalán Tomáš     3292
12.Fraj FrantišekPeštálová Klára     30102
13.Šuhaj OndřejBambula Michael     31112
14.Hlaváček JaroslavVyhlídal Jan     30122
15.Fraj FrantišekPalán Tomáš     30132
16.Šuhaj OndřejPeštálová Klára     30142
17.Hlaváček JaroslavBambula Michael     30152
18.Frydrychovský PavelVyhlídal Jan     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šuhaj Ondřej31Palán Tomáš22
Hlaváček Jaroslav31Peštálová Klára04
Frydrychovský Pavel40Bambula Michael04
Fraj František40Vyhlídal Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 TJ Zhoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
Pytlík Petr
Kunst Jiří
 
 
     3110
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Musilová Miluše
Pavlíček Petr ml.
 
 
     3120
3.Doležal BohumírPytlík Petr     2321
4.Milaberský PavelKunst Jiří     3231
5.Němeček PetrMusilová Miluše     2332
6.Doležal PavelPavlíček Petr ml.     2333
7.Milaberský PavelPytlík Petr     3043
8.Němeček PetrKunst Jiří     0344
9.Doležal PavelMusilová Miluše     3054
10.Doležal BohumírPavlíček Petr ml.     0355
11.Němeček PetrPytlík Petr     0356
12.Doležal PavelKunst Jiří     1357
13.Doležal BohumírMusilová Miluše     0358
14.Milaberský PavelPavlíček Petr ml.     2359
15.Doležal PavelPytlík Petr     13510
16.Doležal BohumírKunst Jiří     13511
17.Milaberský PavelMusilová Miluše     31611
18.Němeček PetrPavlíček Petr ml.     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Bohumír04Pytlík Petr31
Milaberský Pavel31Kunst Jiří31
Němeček Petr04Musilová Miluše22
Doležal Pavel13Pavlíček Petr ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávník Milan
Vlach Jaroslav
 
 
Holub Ludvík
Vondrák Radim
 
 
     2301
2.Povýšil Vladko
Ecker Jiří
 
 
Zejda Ondřej
Votava Matěj
 
 
     3111
3.Trávník MilanZejda Ondřej     3221
4.Vlach JaroslavVondrák Radim     3031
5.Povýšil VladkoHolub Ludvík     3041
6.Ecker JiříVotava Matěj     1342
7.Vlach JaroslavZejda Ondřej     3052
8.Povýšil VladkoVondrák Radim     3062
9.Ecker JiříHolub Ludvík     2363
10.Trávník MilanVotava Matěj     3073
11.Novák KamilZejda Ondřej     0374
12.Ecker JiříVondrák Radim     3084
13.Trávník MilanHolub Ludvík     3194
14.Vlach JaroslavVotava Matěj     1395
15.Ecker JiříZejda Ondřej     30105
16.Trávník MilanVondrák Radim     30115
17.Vlach JaroslavHolub Ludvík     03116
18.Novák KamilVotava Matěj     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávník Milan40Zejda Ondřej13
Vlach Jaroslav22Vondrák Radim04
Povýšil Vladko20Holub Ludvík22
Ecker Jiří22Votava Matěj31
Novák Kamil02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS