Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetl Josef
Uher Michal
 
 
Holub Ludvík
Vondrák Radim
 
 
     3210
2.Cahová Zuzana
Kolátor Karel
 
 
Votava Matěj
Průša Dominik
 
 
     1311
3.Uher MichalPrůša Dominik     3221
4.Bartůšek LukášHolub Ludvík     0322
5.Cahová ZuzanaVondrák Radim     3232
6.Cetl JosefVotava Matěj     3142
7.Bartůšek LukášPrůša Dominik     0343
8.Cahová ZuzanaHolub Ludvík     2344
9.Cetl JosefVondrák Radim     3154
10.Uher MichalVotava Matěj     3064
11.Cahová ZuzanaPrůša Dominik     3174
12.Cetl JosefHolub Ludvík     1375
13.Uher MichalVondrák Radim     3185
14.Bartůšek LukášVotava Matěj     0386
15.Cetl JosefPrůša Dominik     3196
16.Uher MichalHolub Ludvík     31106
17.Kolátor KarelVondrák Radim     13107
18.Cahová ZuzanaVotava Matěj     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Michal40Průša Dominik13
Bartůšek Lukáš03Holub Ludvík31
Cahová Zuzana22Vondrák Radim13
Cetl Josef31Votava Matěj22
Kolátor Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:44 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejcha Lukáš
Klimeš Luboš
 
 
Ecker Jiří
Novotný Zdeněk
 
 
     0301
2.Pytlík Petr
Musilová Miluše
 
 
Trávník Milan
Vlach Jaroslav
 
 
     1302
3.Pejcha LukášNovotný Zdeněk     3112
4.Pytlík PetrVlach Jaroslav     0313
5.Musilová MilušeTrávník Milan     0314
6.Klimeš LubošEcker Jiří     0315
7.Pytlík PetrNovotný Zdeněk     0316
8.Musilová MilušeVlach Jaroslav     0317
9.Klimeš LubošTrávník Milan     0318
10.Pejcha LukášEcker Jiří     3228
11.Musilová MilušeNovotný Zdeněk     0329
12.Klimeš LubošVlach Jaroslav     3239
13.Pejcha LukášTrávník Milan     3049
14.Pytlík PetrEcker Jiří     03410
15.Klimeš LubošNovotný Zdeněk     03411
16.Pejcha LukášVlach Jaroslav     30511
17.Pytlík PetrTrávník Milan     03512
18.Musilová MilušeEcker Jiří     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pejcha Lukáš40Novotný Zdeněk31
Pytlík Petr04Vlach Jaroslav22
Musilová Miluše04Trávník Milan31
Klimeš Luboš13Ecker Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23 SKST Třešť F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánek Jan
Palán Tomáš
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3010
2.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
     1311
3.Vyhlídal JanMilaberský Pavel     0312
4.Bambula MichaelDoležal Bohumír     3222
5.Palán TomášHavlíček Ladislav     3032
6.Křivánek JanPecka Vladimír     3042
7.Bambula MichaelMilaberský Pavel     3052
8.Palán TomášDoležal Bohumír     3062
9.Křivánek JanHavlíček Ladislav     3072
10.Vyhlídal JanPecka Vladimír     0373
11.Palán TomášDoležal Pavel     3083
12.Křivánek JanDoležal Bohumír     3093
13.Rudolf VincentHavlíček Ladislav     0394
14.Bambula MichaelPecka Vladimír     0395
15.Křivánek JanDoležal Pavel     30105
16.Rudolf VincentDoležal Bohumír     32115
17.Bambula MichaelHavlíček Ladislav     13116
18.Palán TomášPecka Vladimír     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyhlídal Jan02Milaberský Pavel11
Bambula Michael22Doležal Bohumír04
Palán Tomáš40Havlíček Ladislav22
Křivánek Jan40Pecka Vladimír22
Rudolf Vincent11Doležal Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     3010
2.Kosztolányi Pavel
Hos František
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     3120
3.Vrzal MatějHlaváček Jaroslav     3130
4.Hos RomanFraj František     1331
5.Kosztolányi PavelHlaváček Radek     1332
6.Hos FrantišekFrydrychovský Pavel     3242
7.Hos RomanHlaváček Jaroslav     3052
8.Kosztolányi PavelFraj František     0353
9.Hos FrantišekHlaváček Radek     1354
10.Vrzal MatějFrydrychovský Pavel     3164
11.Kosztolányi PavelHlaváček Jaroslav     0365
12.Hos FrantišekFraj František     0366
13.Vrzal MatějHlaváček Radek     3076
14.Hos RomanŠuhaj Ondřej     3086
15.Hos FrantišekHlaváček Jaroslav     3096
16.Vrzal MatějFraj František     31106
17.Hos RomanHlaváček Radek     30116
18.Kosztolányi PavelŠuhaj Ondřej     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzal Matěj40Hlaváček Jaroslav13
Hos Roman31Fraj František31
Kosztolányi Pavel13Hlaváček Radek22
Hos František22Frydrychovský Pavel02
   Šuhaj Ondřej02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline