Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:32 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průcha Libor
Wejwoda Petr
 
 
Cetl Josef
Uher Michal
 
 
     1301
2.Šťáva Miroslav
Doležal Pavel
 
 
Kolátor Tomáš
Cahová Zuzana
 
 
     1302
3.Doležal PavelCahová Zuzana     3112
4.Šťáva MiroslavCetl Josef     0313
5.Wejwoda PetrUher Michal     3023
6.Průcha LiborPavlásková Soňa     3033
7.Šťáva MiroslavCahová Zuzana     1334
8.Wejwoda PetrCetl Josef     3044
9.Průcha LiborUher Michal     0345
10.Doležal PavelPavlásková Soňa     3055
11.Wejwoda PetrCahová Zuzana     3065
12.Průcha LiborCetl Josef     0366
13.Doležal PavelUher Michal     0367
14.Šťáva MiroslavPavlásková Soňa     3177
15.Průcha LiborCahová Zuzana     0378
16.Doležal PavelCetl Josef     0379
17.Šťáva MiroslavUher Michal     13710
18.Wejwoda PetrKolátor Karel     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Pavel22Cahová Zuzana22
Šťáva Miroslav13Cetl Josef31
Wejwoda Petr40Uher Michal31
Průcha Libor13Pavlásková Soňa03
   Kolátor Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
     1301
2.Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
Bumbálek Miroslav
Pruša Pavel
 
 
     3011
3.Frydrychovský PavelDvořáček Jindřich     0312
4.Hlaváček RadekSolař Jan     3022
5.Hlaváček JaroslavBumbálek Miroslav     3032
6.Fraj FrantišekPruša Pavel     3042
7.Hlaváček RadekDvořáček Jindřich     3152
8.Hlaváček JaroslavSolař Jan     2353
9.Fraj FrantišekBumbálek Miroslav     3063
10.Frydrychovský PavelPruša Pavel     3073
11.Hlaváček JaroslavDvořáček Jindřich     1374
12.Fraj FrantišekSolař Jan     2375
13.Šlesinger MartinBumbálek Miroslav     3285
14.Hlaváček RadekPruša Pavel     3195
15.Fraj FrantišekDvořáček Jindřich     31105
16.Šlesinger MartinSolař Jan     03106
17.Hlaváček RadekBumbálek Miroslav     30116
18.Hlaváček JaroslavPruša Pavel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frydrychovský Pavel11Dvořáček Jindřich22
Hlaváček Radek40Solař Jan31
Hlaváček Jaroslav22Bumbálek Miroslav04
Fraj František31Pruša Pavel04
Šlesinger Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:47 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Doležal Bohumír
 
 
Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
     0301
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Kosztolányi Pavel
Málek Milan st.
 
 
     1302
3.Havlíček LadislavMálek Milan st.     3112
4.Doležal BohumírKosztolányi Pavel     0313
5.Pecka VladimírHos Roman     0314
6.Doležal PavelVrzal Matěj     0315
7.Doležal BohumírMálek Milan st.     0316
8.Pecka VladimírKosztolányi Pavel     0317
9.Doležal PavelHos Roman     0318
10.Havlíček LadislavVrzal Matěj     0319
11.Němeček PetrMálek Milan st.     3129
12.Doležal PavelKosztolányi Pavel     03210
13.Havlíček LadislavHos Roman     03211
14.Doležal BohumírVrzal Matěj     03212
15.Doležal PavelMálek Milan st.     30312
16.Havlíček LadislavKosztolányi Pavel     03313
17.Doležal BohumírHos Roman     03314
18.Němeček PetrVrzal Matěj     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlíček Ladislav13Málek Milan st.13
Doležal Bohumír04Kosztolányi Pavel40
Pecka Vladimír02Hos Roman40
Doležal Pavel13Vrzal Matěj40
Němeček Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávník Milan
Vlach Jaroslav
 
 
Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
     3010
2.Povýšil Vladko
Novotný Zdeněk
 
 
Palán Tomáš
Rudolf Vincent
 
 
     3020
3.Trávník MilanRudolf Vincent     3130
4.Vlach JaroslavVyhlídal Jan     3040
5.Povýšil VladkoBambula Michael     3050
6.Novotný ZdeněkPalán Tomáš     2351
7.Vlach JaroslavRudolf Vincent     3161
8.Povýšil VladkoVyhlídal Jan     3071
9.Novotný ZdeněkBambula Michael     3181
10.Trávník MilanPalán Tomáš     0382
11.Povýšil VladkoRudolf Vincent     3092
12.Novotný ZdeněkVyhlídal Jan     30102
13.Trávník MilanBambula Michael     31112
14.Vlach JaroslavPalán Tomáš     03113
15.Novotný ZdeněkRudolf Vincent     30123
16.Trávník MilanVyhlídal Jan     30133
17.Vlach JaroslavBambula Michael     30143
18.Povýšil VladkoPalán TomášWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trávník Milan31Rudolf Vincent04
Vlach Jaroslav31Vyhlídal Jan04
Povýšil Vladko30Bambula Michael04
Novotný Zdeněk31Palán Tomáš30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18 SK BUWOL METAL LUKA n.J B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Ludvík
Vondrák Radim
 
 
Pejcha Lukáš
Kunst Jiří
 
 
     3010
2.Zejda Ondřej
Votava Matěj
 
 
Pytlík Petr
Pavlíček Petr ml.
 
 
     3020
3.Jelínek MilošPejcha Lukáš     0321
4.Vondrák RadimKunst Jiří     3231
5.Zejda OndřejPytlík Petr     3041
6.Votava MatějPavlíček Petr ml.     3151
7.Vondrák RadimPejcha Lukáš     1352
8.Zejda OndřejKunst Jiří     3062
9.Votava MatějPytlík Petr     3072
10.Jelínek MilošPavlíček Petr ml.     3182
11.Zejda OndřejPejcha Lukáš     1383
12.Votava MatějKunst Jiří     3093
13.Jelínek MilošPytlík Petr     30103
14.Vondrák RadimPavlíček Petr ml.     32113
15.Votava MatějPejcha Lukáš     30123
16.Jelínek MilošKunst Jiří     31133
17.Vondrák RadimPytlík Petr     31143
18.Holub LudvíkPavlíček Petr ml.     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Miloš31Pejcha Lukáš31
Vondrák Radim31Kunst Jiří04
Zejda Ondřej21Pytlík Petr04
Votava Matěj40Pavlíček Petr ml.04
Holub Ludvík10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS