Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:27 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cahová Zuzana
Kolátor Karel
 
 
Pejcha Lukáš
Pavlíček Petr ml.
 
 
     0301
2.Cetl Josef
Uher Michal
 
 
Zvolánek Petr
Klimeš Karel
 
 
     3011
3.Uher MichalPejcha Lukáš     2312
4.Cetl JosefPavlíček Petr ml.     3022
5.Bartůšek LukášZvolánek Petr     0323
6.Cahová ZuzanaKlimeš Luboš     3033
7.Cetl JosefPejcha Lukáš     3143
8.Bartůšek LukášPavlíček Petr ml.     0344
9.Cahová ZuzanaZvolánek Petr     3254
10.Uher MichalKlimeš Luboš     3064
11.Bartůšek LukášPejcha Lukáš     0365
12.Cahová ZuzanaPavlíček Petr ml.     1366
13.Uher MichalZvolánek Petr     3076
14.Cetl JosefKlimeš Luboš     3086
15.Cahová ZuzanaPejcha Lukáš     1387
16.Uher MichalPavlíček Petr ml.     3097
17.Cetl JosefZvolánek Petr     30107
18.Bartůšek LukášKlimeš Luboš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Michal31Pejcha Lukáš31
Cetl Josef40Pavlíček Petr ml.22
Bartůšek Lukáš04Zvolánek Petr13
Cahová Zuzana22Klimeš Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:45 SK BUWOL METAL LUKA n.J B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Vrzáček Michal
Průša Dominik
 
 
     2301
2.Palán Tomáš
Peštálová Klára
 
 
Jelínek Miloš
Votava Matěj
 
 
     3011
3.Peštálová KláraVrzáček Michal     2312
4.Bambula MichaelPrůša Dominik     3022
5.Palán TomášJelínek Miloš     2323
6.Vyhlídal JanVotava Matěj     0324
7.Bambula MichaelVrzáček Michal     0325
8.Palán TomášPrůša Dominik     3035
9.Vyhlídal JanJelínek Miloš     0336
10.Peštálová KláraVotava Matěj     1337
11.Rudolf VincentVrzáček Michal     0338
12.Vyhlídal JanPrůša Dominik     0339
13.Peštálová KláraJelínek Miloš     03310
14.Bambula MichaelVotava Matěj     03311
15.Vyhlídal JanVrzáček Michal     03312
16.Peštálová KláraPrůša Dominik     03313
17.Bambula MichaelJelínek Miloš     13314
18.Rudolf VincentVotava Matěj     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peštálová Klára04Vrzáček Michal40
Bambula Michael13Průša Dominik22
Palán Tomáš11Jelínek Miloš40
Vyhlídal Jan04Votava Matěj40
Rudolf Vincent02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
Povýšil Vladko
Novotný Zdeněk
 
 
     0301
2.Kosztolányi Pavel
Hos František
 
 
Trávník Milan
Slavík František
 
 
     3111
3.Hos FrantišekPovýšil Vladko     0312
4.Hos RomanNovotný Zdeněk     3222
5.Vrzal MatějTrávník Milan     3232
6.Kosztolányi PavelSlavík František     1333
7.Hos RomanPovýšil Vladko     2334
8.Vrzal MatějNovotný Zdeněk     3144
9.Kosztolányi PavelTrávník Milan     3254
10.Hos FrantišekSlavík František     0355
11.Vrzal MatějEcker Jiří     3065
12.Kosztolányi PavelNovotný Zdeněk     3275
13.Hos FrantišekTrávník Milan     0376
14.Hos RomanSlavík František     0377
15.Kosztolányi PavelEcker Jiří     0378
16.Hos FrantišekNovotný Zdeněk     1379
17.Hos RomanTrávník Milan     3189
18.Vrzal MatějSlavík František     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hos František04Povýšil Vladko20
Hos Roman22Novotný Zdeněk13
Vrzal Matěj40Trávník Milan13
Kosztolányi Pavel22Slavík František31
   Ecker Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15 TJ Sokol Kamenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Milaberský Pavel
Doležal Bohumír
 
 
     3010
2.Bumbálek Miroslav
Lély Jan
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3020
3.Dvořáček JindřichHavlíček Ladislav     3130
4.Solař JanPecka Vladimír     3040
5.Lély JanMilaberský Pavel     3150
6.Peštál MatyášDoležal Bohumír     3160
7.Solař JanHavlíček Ladislav     3070
8.Lély JanPecka Vladimír     3180
9.Peštál MatyášMilaberský Pavel     1381
10.Dvořáček JindřichDoležal Bohumír     3091
11.Lély JanHavlíček Ladislav     30101
12.Peštál MatyášPecka Vladimír     13102
13.Dvořáček JindřichMilaberský Pavel     30112
14.Bumbálek MiroslavNěmeček Petr     30122
15.Peštál MatyášHavlíček Ladislav     23123
16.Dvořáček JindřichPecka Vladimír     30133
17.Bumbálek MiroslavMilaberský Pavel     32143
18.Lély JanNěmeček Petr     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Jindřich40Havlíček Ladislav13
Solař Jan20Pecka Vladimír13
Lély Jan40Milaberský Pavel13
Peštál Matyáš13Doležal Bohumír02
Bumbálek Miroslav20Němeček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:47 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wejwoda Petr
Matula Daniel
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     2301
2.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     1302
3.Wejwoda PetrFrydrychovský Pavel     3012
4.Matula DanielHlaváček Jaroslav     0313
5.Doležal PavelFraj František     0314
6.Šťáva MiroslavHlaváček Radek     0315
7.Matula DanielFrydrychovský Pavel     0316
8.Doležal PavelHlaváček Jaroslav     1317
9.Šťáva MiroslavFraj František     0318
10.Wejwoda PetrHlaváček Radek     2319
11.Doležal PavelFrydrychovský Pavel     23110
12.Špaček JosefHlaváček Jaroslav     03111
13.Wejwoda PetrFraj František     32211
14.Matula DanielHlaváček Radek     03212
15.Špaček JosefFrydrychovský Pavel     03213
16.Wejwoda PetrHlaváček Jaroslav     30313
17.Matula DanielFraj František     03314
18.Doležal PavelHlaváček Radek     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wejwoda Petr31Frydrychovský Pavel31
Matula Daniel04Hlaváček Jaroslav31
Doležal Pavel04Fraj František31
Šťáva Miroslav02Hlaváček Radek40
Špaček Josef02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline