Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DVrchní
rozhodčí:
Martinek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CRozhodčí:Poslušný Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:Panocha Jiří
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Přibyl Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20676:501TJ Baník Vamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefanides Ladislav
Panocha Jiří
 
 
Sedláčková Veronika
Dufek Daniel
 
 
-87-92-82301
2.Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
Pařízek Jan
Rudolf Petr
 
 
8-74-943211
3.Štefanides LadislavSedláčková Veronika-779-7-82312
4.Panocha JiříDufek Daniel278  3022
5.Přibyl LubošPařízek Jan76-8-10103232
6.Martinek JosefRudolf Petr112  3042
7.Panocha JiříSedláčková Veronika935  3052
8.Přibyl LubošDufek Daniel595  3062
9.Martinek JosefPařízek Jan5-898 3172
10.Štefanides LadislavRudolf Petr134  3082
11.Přibyl LubošSedláčková Veronika-99-9-5 1383
12.Martinek JosefDufek Daniel8106  3093
13.Štefanides LadislavPařízek Jan978  30103
14.Panocha JiříRudolf Petr445  30113
15.Martinek JosefSedláčková Veronika-7-39-2 13114
16.Štefanides LadislavDufek Daniel-8591 31124
17.Panocha JiříPařízek Jan-6-888832134
18.Přibyl LubošRudolf Petr254  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefanides Ladislav31Sedláčková Veronika31
Panocha Jiří40Dufek Daniel04
Přibyl Luboš31Pařízek Jan04
Martinek Josef31Rudolf Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH VrbiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 330, Solnice 517 01, Sokolovna u kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41599:657SDH Vrbice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
Myšák Josef
Hudousek Josef
 
 
8-347 3110
2.Kubec Jiří st.
Kříčenský Richard
 
 
Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
-7-3-4  0311
3.Kubec Jiří st.Vejs Zdeněk10-9-26-102312
4.Kubec Jiří ml.Bečička Jaroslav-886-1183222
5.Novák PetrMyšák Josef5710  3032
6.Kříčenský RichardHudousek Josef-9-10-10  0333
7.Kubec Jiří ml.Vejs Zdeněk-7-8107103243
8.Novák PetrBečička Jaroslav-4-79-8 1344
9.Kříčenský RichardMyšák Josef-4-6-5  0345
10.Kubec Jiří st.Hudousek Josef-9-104-7 1346
11.Novák PetrVejs Zdeněk-12-810-6 1347
12.Kříčenský RichardBečička Jaroslav-9-2-6  0348
13.Kubec Jiří st.Myšák Josef-88-9-9 1349
14.Kubec Jiří ml.Hudousek Josef-8846 3159
15.Kříčenský RichardVejs Zdeněk-6-6-4  03510
16.Kubec Jiří st.Bečička Jaroslav-13-6-8  03511
17.Kubec Jiří ml.Myšák Josef83-810 31611
18.Novák PetrHudousek Josef-7782 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubec Jiří st.04Vejs Zdeněk31
Kubec Jiří ml.40Bečička Jaroslav31
Novák Petr22Myšák Josef22
Kříčenský Richard04Hudousek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina nad Zdobnicí 45, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38569:611Sportovní klub Týniště nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumecký Leoš
Flégl Lukáš
 
 
Zaňka Václav
Fišer Jiří
 
 
-9-9-4  0301
2.Lebruška Jaroslav
Lebruška Michal
 
 
Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
-55124 3111
3.Chlumecký LeošZaňka Václav211-1110 3121
4.Lebruška JaroslavFišer Jiří-4-85-6 1322
5.Flégl LukášPtáček Petr9-8-5-7 1323
6.Lebruška MichalProvazník Ladislav973  3033
7.Lebruška JaroslavZaňka Václav-14-8-8  0334
8.Flégl LukášFišer Jiří6-787 3144
9.Lebruška MichalPtáček Petr685  3054
10.Chlumecký LeošProvazník Ladislav9-8WOWO 1355
11.Flégl LukášZaňka Václav-9-299-62356
12.Lebruška MichalFišer Jiří-78-711-82357
13.Bednář VojtěchPtáček Petr-7-6-5  0358
14.Lebruška JaroslavProvazník Ladislav-4-5-4  0359
15.Lebruška MichalZaňka Václav954  3069
16.Bednář VojtěchFišer Jiří-5-6-5  03610
17.Syrovátka ŠtěpánPtáček Petr-6-44-5 13611
18.Flégl LukášProvazník Ladislav-910-108432711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlumecký Leoš11Zaňka Václav22
Lebruška Jaroslav03Fišer Jiří31
Flégl Lukáš22Ptáček Petr31
Lebruška Michal31Provazník Ladislav22
Bednář Vojtěch02   
Syrovátka Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54289:6131. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencl Zdeněk
Holenda Vratislav
 
 
Rücker Miroslav st.
Rykr Radomil
 
 
-4-3-2  0301
2.Kubinec Pavel
Kminiak Jan
 
 
Mareš Petr
Rücker Tomáš
 
 
-2-6-7  0302
3.Kminiak JanRücker Tomáš-5-4-10  0303
4.Holenda VratislavRücker Miroslav st.-3-3-6  0304
5.Kubinec PavelRykr Radomil-3-4-5  0305
6.Vencl ZdeněkMareš Petr-4-2-5  0306
7.Holenda VratislavRücker Tomáš8-8-7-8 1307
8.Kubinec PavelRücker Miroslav st.-1-1-3  0308
9.Vencl ZdeněkRykr Radomil-9-4-2  0309
10.Kminiak JanMareš Petr-8-99-7 13010
11.Kubinec PavelPotužník Ondřej-1-5-9  03011
12.Vencl ZdeněkRücker Miroslav st.-1-1-1  03012
13.Kminiak JanRykr Radomil-7-9-2  03013
14.Holenda VratislavMareš Petr-5-9-3  03014
15.Vencl ZdeněkPotužník Ondřej-6-2-2  03015
16.Kminiak JanRücker Miroslav st.-6-7-8  03016
17.Holenda VratislavRykr Radomil-6-7-10  03017
18.Kubinec PavelMareš Petr-3-3-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kminiak Jan04Rücker Tomáš20
Holenda Vratislav04Rücker Miroslav st.40
Kubinec Pavel04Rykr Radomil40
Vencl Zdeněk04Mareš Petr40
   Potužník Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Záhornice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Sokolovna TJ Sokol Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:20650:529TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jasanský Jiří
Richter Václav
 
 
Růžička David
Žabokrcký Petr
 
 
184  3010
2.Hylas Pavel
Vašata Stanislav
 
 
Chmelař Marek
Pícha Aleš
 
 
6107  3020
3.Richter VáclavChmelař Marek678  3030
4.Jasanský JiříPícha Aleš-2-9-8  0331
5.Hylas PavelRůžička David869  3041
6.Vašata StanislavŽabokrcký Petr545  3051
7.Jasanský JiříChmelař Marek4810  3061
8.Hylas PavelPícha Aleš35-612 3171
9.Vašata StanislavRůžička David-9948 3181
10.Richter VáclavŽabokrcký Petr2611  3091
11.Hylas PavelChmelař Marek-87-5-8 1392
12.Vašata StanislavPícha Aleš11-96-6532102
13.Čermák LiborRůžička David-5-1369-723103
14.Jasanský JiříŽabokrcký Petr467  30113
15.Vašata StanislavChmelař Marek-101068 31123
16.Čermák LiborPícha Aleš-898-10-823124
17.Jasanský JiříRůžička David9-6-6-2 13125
18.Hylas PavelŽabokrcký Petr655  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Václav20Chmelař Marek13
Jasanský Jiří22Pícha Aleš22
Hylas Pavel31Růžička David22
Vašata Stanislav40Žabokrcký Petr04
Čermák Libor02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS