Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Sokolovna TJ Sokol Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24706:553TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jasanský Jiří
Richter Václav
 
 
Pařízek Jan
Pola Jiří
 
 
4810  3010
2.Hylas Pavel
Vašata Stanislav
 
 
Dufek Daniel
Sedláčková Veronika
 
 
677  3020
3.Vašata StanislavPařízek Jan910-105 3130
4.Hylas PavelDufek Daniel88-10-7-52331
5.Richter VáclavPola Jiří533  3041
6.Jasanský JiříSedláčková Veronika78-4-8103251
7.Hylas PavelPařízek Jan-866-10-92352
8.Richter VáclavDufek Daniel2-87-5103262
9.Jasanský JiříPola Jiří-9825 3172
10.Vašata StanislavSedláčková Veronika66-107 3182
11.Richter VáclavPařízek Jan10614  3092
12.Jasanský JiříDufek Daniel55-74 31102
13.Vašata StanislavDohnanský Pavel124  30112
14.Hylas PavelSedláčková Veronika9-8-6-7 13113
15.Jasanský JiříPařízek Jan6-8-9-9 13114
16.Vašata StanislavDufek Daniel55-106 31124
17.Hylas PavelDohnanský Pavel416  30134
18.Richter VáclavSedláčková Veronika-68-8-9 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašata Stanislav40Pařízek Jan22
Hylas Pavel13Dufek Daniel13
Richter Václav31Pola Jiří02
Jasanský Jiří31Sedláčková Veronika22
   Dohnanský Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Záhornice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záhornice 11, 51732 Přepychy, budova hasičárny a OÚRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18686:503KPST Záhornice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botlík Martin
Růžička David
 
 
Vošlajer Stanislav
Kubinec Pavel
 
 
4-6106 3110
2.Rathouský Lukáš
Pícha Aleš
 
 
Holenda Vratislav
Kminiak Jan
 
 
35-10-893220
3.Botlík MartinHolenda Vratislav8-355 3130
4.Rathouský LukášKminiak Jan67-106 3140
5.Pícha AlešVošlajer Stanislav996  3050
6.Růžička DavidKubinec Pavel995  3060
7.Rathouský LukášHolenda Vratislav899  3070
8.Pícha AlešKminiak Jan82-8-6-22371
9.Růžička DavidVošlajer Stanislav4-115-7-72372
10.Botlík MartinKubinec Pavel637  3082
11.Pícha AlešHolenda Vratislav-9-96883292
12.Růžička DavidKminiak Jan-9-76-7 1393
13.Botlík MartinVošlajer Stanislav302  30103
14.Rathouský LukášKubinec Pavel-7-988832113
15.Růžička DavidHolenda Vratislav875  30123
16.Botlík MartinKminiak Jan642  30133
17.Rathouský LukášVošlajer Stanislav456  30143
18.Pícha AlešKubinec Pavel384  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botlík Martin40Holenda Vratislav04
Rathouský Lukáš40Kminiak Jan22
Pícha Aleš31Vošlajer Stanislav13
Růžička David22Kubinec Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Záměl AVrchní
rozhodčí:
Krupička Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRozhodčí:Hájek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Záměl č.p. 126, Vchod ze strany volejbalových kurtůRozhodčí:Holub Jan
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Krupička Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14654:455Sportovní klub Záměl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Jiří
Krupička Tomáš
 
 
Hrabák Dušan
Flégl Lukáš
 
 
7-447 3110
2.Nuc Karel
Michera Martin
 
 
Lebruška Michal
Lebruška Jaroslav
 
 
79-9-783220
3.Nuc KarelFlégl Lukáš6310  3030
4.Krupička TomášHrabák Dušan658  3040
5.Kulička PetrLebruška Jaroslav951  3050
6.Michera MartinBednář Vojtěch830  3060
7.Krupička TomášFlégl Lukáš7-8-9-9 1361
8.Kulička PetrHrabák Dušan-6888 3171
9.Michera MartinLebruška Michal-7-107-7 1372
10.Nuc KarelBednář Vojtěch241  3082
11.Kulička PetrFlégl Lukáš723  3092
12.Michera MartinHrabák Dušan348  30102
13.Nuc KarelLebruška Michal121010  30112
14.Krupička TomášBednář Vojtěch928  30122
15.Michera MartinFlégl Lukáš764  30132
16.Nuc KarelHrabák Dušan67-64 31142
17.Krupička TomášLebruška Michal7-49-14-923143
18.Kulička PetrBednář Vojtěch376  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nuc Karel40Flégl Lukáš13
Krupička Tomáš22Hrabák Dušan04
Kulička Petr40Lebruška Jaroslav01
Michera Martin31Bednář Vojtěch04
   Lebruška Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična, Družstevní 936, Týniště n.O. první patro, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26657:582Sportovní klub Týniště nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaňka Václav
Fišer Jiří
 
 
Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
77-99 3110
2.Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
Brich Jiří
Kříčenský Richard
 
 
165-78 3120
3.Fišer JiříKubec Jiří ml.-9910-6-72321
4.Zaňka VáclavNovák Petr-87-47-102322
5.Ptáček PetrBrich Jiří59-106 3132
6.Závodní ZbyněkKříčenský Richard777  3042
7.Zaňka VáclavKubec Jiří ml.-8-6-9  0343
8.Ptáček PetrNovák Petr-610-6-7 1344
9.Závodní ZbyněkBrich Jiří843  3054
10.Fišer JiříKříčenský Richard4105  3064
11.Ptáček PetrKubec Jiří ml.-7-117-2 1365
12.Závodní ZbyněkNovák Petr9-437 3175
13.Fišer JiříBrich Jiří848  3085
14.Zaňka VáclavKříčenský Richard6210  3095
15.Závodní ZbyněkKubec Jiří ml.-7-69-9 1396
16.Fišer JiříNovák Petr8-6-810-92397
17.Zaňka VáclavBrich Jiří771  30107
18.Ptáček PetrKříčenský Richard44-28 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Jiří22Kubec Jiří ml.40
Zaňka Václav22Novák Petr31
Ptáček Petr22Brich Jiří04
Závodní Zbyněk31Kříčenský Richard04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH VrbiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbice 14, sál Obecního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33683:639SDH Vrbice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
949  3010
2.Hudousek Luboš
Myšák Josef
 
 
Pavel Petr
Panocha Jiří
 
 
-8-4-4  0311
3.Hudousek LubošPřibyl Luboš1011-11-1733221
4.Myšák JosefMartinek Josef-9-108-9 1322
5.Vejs ZdeněkPavel Petr9-659 3132
6.Bečička JaroslavPanocha Jiří9-45-8-82333
7.Myšák JosefPřibyl Luboš-476-1023243
8.Vejs ZdeněkMartinek Josef-8754 3153
9.Bečička JaroslavPavel Petr108-97 3163
10.Hudousek LubošPanocha Jiří-9-6-8  0364
11.Vejs ZdeněkPřibyl Luboš274  3074
12.Bečička JaroslavMartinek Josef11-988 3184
13.Hudousek LubošPavel Petr-68-4-3 1385
14.Myšák JosefPanocha Jiří-55-95-32386
15.Bečička JaroslavPřibyl Luboš275  3096
16.Hudousek LubošMartinek Josef-12-8-9  0397
17.Myšák JosefPavel Petr-117-66-82398
18.Vejs ZdeněkPanocha Jiří6-12117 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudousek Luboš13Přibyl Luboš04
Myšák Josef13Martinek Josef22
Vejs Zdeněk40Pavel Petr22
Bečička Jaroslav31Panocha Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS